Dodaj do ulubionych

kolor drzwi

14.04.04, 08:46
Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie drzwi. Czy Waszym zdaniem drzwi wejściowe muszą mieć
taki sam kolor co drzwi wewnętrzne( pokoje wc itd).
Serdecznie dziekuje za odpoiwiedzi.

Asia
Obserwuj wątek
    • lilka.k Re: kolor drzwi 14.04.04, 09:43
      A chodzi ci o kupienie drzwi tego samego koloru czy pomalowanie?
      Bo pomalować oczywiście mozna na ten sam kolor,ale jeżli chodzi o kupienie to
      będzie chyba problem,ja nie widziłam takiego samego rodzaju drzwi wejsciowych
      (bo sa przeciez grubsze,stabilniejsze,antywłamaniowe) i tych wewnętrznych.
      • asiak1234 Re: kolor drzwi 14.04.04, 10:04
        A chodzi ci o kupienie drzwi tego samego koloru czy pomalowanie?
        Bo pomalować oczywiście mozna na ten sam kolor,ale jeżli chodzi o kupienie to
        będzie chyba problem,ja nie widziłam takiego samego rodzaju drzwi wejsciowych
        (bo sa przeciez grubsze,stabilniejsze,antywłamaniowe) i tych wewnętrznych.

Chodzi mi o zakup. Wiem że drzwi wewnętrzen róznią się od zewn - m.in strukturą
        itp. Ale kolor mozen mniej więcej dopasować. Mój mąż się upiera że drzwi zewn
        musza miec taki sam kolor jak wewn. (tzn zwn mają mahoń i wg niego wszytkie
        wewn też maja mieć mahoń). A ja znowu wolałabym mieć wewn jasne . I co Ty na
        to ????
        • furys Re: kolor drzwi 14.04.04, 10:36
          bzdury malzonek gada!!! u mnie sa drzwi w kolorze ciemna sosna, a drzwi
          wewnetrzne beda biale. moim zdaniem jedno z drugim ma niewiele wspolnego, ale
          to w sumie kwestia gustu
        • lilka.k Re: kolor drzwi 14.04.04, 11:00
          A ja na to,że nie ma to znaczenia.
          Jeżeli miałabys malować to mogłabys się zastanowić czy pomalować na ten sam
          kolor czy nie,ale jak kupujecie, to już to nie ma znaczenie,zazwyczaj drzwi
          zewn. się różnią od wewn. i nikomu to nie przeszkadza.
          Powiedz męzowi,że nie ma racji albo posadź Go na forum.
          lilka
    • rosey Re: kolor drzwi 14.04.04, 10:33
      Witaj!
      Moim zdaniem nie muszą.
      Ja np. mam miec drzwi zewn. w kolorze buku (nie mialam na to wplywu).
      Nie mam zamiaru w zwiazku z tym dostosowywac calego wnetrza do tego narzuconego
      mi koloru - drzwi wewnętrzne bede miec biale i juz nawet
      wybralam model :)
      Drzwi zewn. sa troche z innej bajki, niz wewntrzne. A poza tym jak juz ktos
      powiedzial, zawsze mozna je pomalowac od srodka.

Pozdrawiam
      Ewa
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka