Dodaj do ulubionych

SONDAŻ NA TEMAT OP

25.04.04, 22:52
Ponieważ to ja jestem tu od sondaży i konkursów (pamiętacie konkurs n/t mebli
Abrakadabra?), proponuję tym razem mały sondaż w sprawie gorąco dyskutowanej
ostatnio na naszym forum.

Chodzi o opinię o Opinobazylu (OP i parę innych nicków).

Czy go lubicie? Popieracie styl jego wypowiedzi? Cynizm? Osobiste "wycieczki"
do Magdy176 (założycielki forum) i innych osób? Atak na autorów zdjęć, który
spowodował, że nie tylko ludzie przestali nadsyłać swoje zdjęcia, ale i ci
którzy kiedyś nadesłali - dziś usuwają je ze strony?

Jeśli nie zgadzacie się z takim stylem uczestnictwa w forum jaki
prezentuje "OP" dajcie głos w sondażu pisząc "JESTEM PRZECIWKO". Jeśli
uważacie, że wszystko jest w porządku i można dowolnie odnosić się do innych
uczestników tego forum a w zachowaniu "OP" nie widzicie nic zdrożnego
napiszcie "JESTEM ZA".

Ciekaw jestem Waszego zdania. Dotyczy to kierunku, w jakim ewaluuje to forum,
które kiedyś było zupełnie inne i - moim zdaniem - przyjazne piszącym.

Oczywiście proszę by głos zabrali ci uczestnicy forum, którzy przesłali do
dziś przynajmniej jeden głos na forum AW.

Bartłomiej
Obserwuj wątek
    • kabart Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 02:18
      Po co mu pochlebiać okazując jekiekolwiek zainteresowanie. Teraz ładuje
      akumulatory w swojej metamorfozie jako opiniotwórca ale krokodylianem śline i
      jad wyrzuca. Wyciąłem to z innego postu:

>Opiniotwórca napisał
      Forumowicze!

Muszę któryś raz z rzędu powtórzyć: jestem tu dla jednej osoby.
      Inaczej nie pisałbym tu niczego, bo tu nie należę.
      Patrzę z wysokości, z której normalnie patrzę, nie widzę powodu, aby się
      schylać, bo w necie nikt nikomu nigdy należnego szacunku nie da.
      Więc po co mam się starać? Tej jednej oddaję szacunek. >

Taki szacunek tej jednej jak i wszystkim pozostałym.

• bartunio_o "JESTEM PRZECIWKO" 26.04.04, 07:01
        kabart napisał:

> Po co mu pochlebiać okazując jekiekolwiek zainteresowanie. Teraz ładuje
        > akumulatory w swojej metamorfozie jako opiniotwórca ale krokodylianem śline i
        > jad wyrzuca.

Ja też tak myślę :)
        Ale poraża mnie spolegliwość wszystkich (oprócz ciebie - dzięki!!!) nad tym
        gdzie dziś zaszliśmy.
        I nie mogę nadziwić się że ludziom to odpowiada. Kabiny prysznicowe i
        transformatory :(
        Mój głos to "JESTEM PRZECIWKO".
        MI TAKI STYL NIE ODPOWIADA!.

> Wyciąłem to z innego postu:
        >
        > >Opiniotwórca napisał
        > Forumowicze!
        >
        > Muszę któryś raz z rzędu powtórzyć: jestem tu dla jednej osoby.
        > Inaczej nie pisałbym tu niczego, bo tu nie należę.
        > Patrzę z wysokości, z której normalnie patrzę, nie widzę powodu, aby się
        > schylać, bo w necie nikt nikomu nigdy należnego szacunku nie da.
        > Więc po co mam się starać? Tej jednej oddaję szacunek. >
        >
        > Taki szacunek tej jednej jak i wszystkim pozostałym.

Oczywiście, choć jak spojrzysz na tę ciszę to chciałoby się zakrzyknąć "LUDZIE
        OBUDŹCIE SIĘ!"
        A słowa OP? No comments. Patrz - mój głos powyżej.

Bartłomiej
    • annia30 Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 10:18
      Jestem przeciw.....temu, aby to przjazne kiedyś forum stawało się polem
      wzajemnych oskarżeń, obrażania innych, krytykowania dla samej przyjemności
      krytykowania. Wolność słowa owszem, ale może w dobrym stylu i z szacunkiem dla
      pozostałych forumowiczów.
      • mrouh Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 10:59
        Wprawdzie nie udzielałam się zbyt często, za to -na początku z przyjemnością-
        czytałam codziennie wszystkie wątki.

Oddam swój głos nie przeciwko jednemu OP, ale "w sprawie". Chcę zaprotestować
        przeciw temu, że niektórzy nadmiernie wyszczekani roszczą sobie prawo do
        najeżdżania i wyszydzania ludzi kulturalnych, uprzejmych, miłych. Wiele osób
        napisało to, co za chwilę powtórzę: jeśli coś krytykujemy, to albo
        konstruktywnie albo... wcale. A przede wszystkim kulturalnie. To oczywistość,
        jednak dla wielu dalej rzecz nie do pojęcia.

Piszę to głównie dla Magdy, która miała świetny pomysł...była zaagażowana,
        życzliwa i taktowna... jest jej na pewno przykro, że to, w co włożyła mnóstwo
        wysiłku, ktoś zepsuł brakiem kultury. Piszę to również dla tych, którzy cenią
        sobie sposób wypowiadania się z szacunkiem dla innych. Chcę, żeby Magda i jej
        podobni wiedzieli, że nic się w tym względzie nie zmieniło w normalnym świecie-
        życzliwość i takt to nadal -zalety. Dziękuję, że tak długo wytrzymaliście. I
        Bartuniowi, że broni normalności:-)
        Magda się pewnie nie odezwie, czemu się zresztą nie dziwię... ale może przeczyta
        chociaż?...
        Pozdrawiam ciepło.
    • beata_b Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 10:33
      Przyglądam się, patrzę, czytam - i jestem coraz bardziej zniesmaczona tym co
      się dzieje. Bez urazy Bartunio, ale tym sondażem również. Moim zdaniem do
      niczego nie prowadzi, chyba tylko do większych jeszcze podziałów (o ile są
      jeszcze możliwe) i na pewno nie przyczyni się do przywrócenia przyjemniejszej
      atmosfery.

Chwała Melasce - za ostatnie posty i przypomnienie wszystkim, po co tu w ogóle
      przychodzą.

Wiecie, jak to jest u dzieci? Wiele z nich za wszelką cenę pragnie zwrócić na
      siebie czyjąś uwagę i zrobi dosłownie wszystko, żeby się nimi zainteresować.
      Nawet klapsa czy kara zaspokaja te ich potrzeby, wolą to niż milczenie na ich
      temat. Milczenie jest najdotkliwszą karą.
      Takie mam skojarzenie na temat tej sytuacji.

Jestem przeciwko - biciu piany, powtarzaniu w kilkunastu wątkach tych samych
      przemyśleń.
      Jestem za - towarzystwem wzajemnej adoracji i budującej krytyki.

ps. Napisałam tylko dwa posty do tej pory, ale jestem tu kilka razy dziennie i
      chciałabym móc tu jeszcze przychodzić.
      • bartunio_o Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:29
        beata_b napisała:

> Przyglądam się, patrzę, czytam - i jestem coraz bardziej zniesmaczona tym co
        > się dzieje. Bez urazy Bartunio, ale tym sondażem również. Moim zdaniem do
        > niczego nie prowadzi, chyba tylko do większych jeszcze podziałów (o ile są
        > jeszcze możliwe) i na pewno nie przyczyni się do przywrócenia przyjemniejszej
        > atmosfery.

Nie mam do nikogo urazy. Sondaż dotyczy stosunku każdego z nas do pewnego
        sposobu bycia modnego na forach internetowych. Niektórzy stali się mistrzami w
        niszczeniu psychicznym innych i zauważam takie zjawisko na naszym forum.
        Polubiłem Magdę i nie mogę przejść obojętnie obok kogoś komu dzieje się krzywda.

> Chwała Melasce - za ostatnie posty i przypomnienie wszystkim, po co tu w
        ogóle
        > przychodzą.

Melaska zdaje się być jedną z takich osób. Dzisiaj milczy choć to właśnie Magda
        zrobiła jej ogromny uśmiech zamieszczając jej projekty na stronie ze zdjęciami.
        Fajnie ża zaczyna nowe wątki... zaczynają razem z OP. Czy to reguła? Tylko
        spostrzeżenie.

> Wiecie, jak to jest u dzieci? Wiele z nich za wszelką cenę pragnie zwrócić na
        > siebie czyjąś uwagę i zrobi dosłownie wszystko, żeby się nimi zainteresować.
        > Nawet klapsa czy kara zaspokaja te ich potrzeby, wolą to niż milczenie na ich
        > temat. Milczenie jest najdotkliwszą karą.

Dla Magdy napewno. Jeszcze większą karą dla niej są opinie w stylu Twojej.

> Jestem przeciwko - biciu piany, powtarzaniu w kilkunastu wątkach tych samych
        > przemyśleń.
        > Jestem za - towarzystwem wzajemnej adoracji i budującej krytyki.
        >
        > ps. Napisałam tylko dwa posty do tej pory, ale jestem tu kilka razy dziennie
        i
        > chciałabym móc tu jeszcze przychodzić.

Pisz więcej tak jak dotąd a forum magda skasuje. Założymy się?

Bartłomiej
        • beata_b Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 16:10
          bartunio_o napisał:

> > Wiecie, jak to jest u dzieci? Wiele z nich za wszelką cenę pragnie zwrócić
          > na
          > > siebie czyjąś uwagę i zrobi dosłownie wszystko, żeby się nimi zainteresowa
          > ć.
          > > Nawet klapsa czy kara zaspokaja te ich potrzeby, wolą to niż milczenie na
          > ich
          > > temat. Milczenie jest najdotkliwszą karą.
          >
          > Dla Magdy napewno. Jeszcze większą karą dla niej są opinie w stylu Twojej.
          >
          > Pisz więcej tak jak dotąd a forum magda skasuje. Założymy się?
          >
          > Bartłomiej

Przykro, że moje słowa zrozumiałeś zupełnie na opak. Uważam, że roztrząsanie
          na taką skalę tematu tamtego pana to tylko młyn na jego mętną wodę. Siedzi
          sobie teraz przed monitorkiem, zaciera ręce i radośnie chichocze. Bo o to mu
          chodzi. Najlepszym dowodem są jego kolejne klony na tym forum.
          Ignorowanie go - to jest tą karą, o której pisałam. Tylko to miałam na myśli.

A Magdę uwielbiam i szanuję. Robiła dobrą robotę i wierzę, że w końcu odezwie
          się, bo jakoś pusto tu bez niej. I bez kilku innych fajnych osób. Prawda?
          • bartunio_o Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 16:41
            beata_b napisała:

> Przykro, że moje słowa zrozumiałeś zupełnie na opak. Uważam, że roztrząsanie
            > na taką skalę tematu tamtego pana to tylko młyn na jego mętną wodę. Siedzi
            > sobie teraz przed monitorkiem, zaciera ręce i radośnie chichocze. Bo o to mu
            > chodzi. Najlepszym dowodem są jego kolejne klony na tym forum.
            > Ignorowanie go - to jest tą karą, o której pisałam. Tylko to miałam na myśli.

Hej beata - nie możemy ignorować, musimy postawić sprawę jasno - ten typ
            zachowania nie będzie na forum tolerowany. Inaczej to wszyscy uciekną, i ja i
            ty również. Nie jestem przeciwny wypowiadaniu się OP na forum, niech udziela
            fachowych rad bo zna się prawie na wszystkim. Jestem przeciwny jednak jego
            arogancji. A ludzie którzy podpisują się w tym wątku potwierdzają moje
            przekonanie, że nie jestem osamotniony w swoich przekonaniach.

Bartłomiej
        • mr.perfect Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 02.05.04, 10:56

Bartunio napisał do Beaty_B:
          "Pisz więcej tak jak dotąd a forum magda skasuje. Założymy się?
          Bartłomiej"

Wytłumaczcie, dlaczego post Beaty_B powinien być usunięty? - nigdy nie zrozumię.
          Istny "Folwark Zwierzęcy", albo "1984". Orwell się cieszy.

pozdrawiam

Mr. P
    • kasia_345 Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 11:21
      Jestem przeciwko "kulturze" w stylu OP. Dlaczego? pisałam już wielokrotnie.
      Jestem przeciwko unikaniu i ignorowaniu problemu, który spowodował że gospodyni
      forum odcięła się od nas, podobnie jak wiele życzliwych i pasjonujących osób.
      Bartłomiej - dziękuję ci za upór w tym co robisz.

kasia
    • monarch Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 12:13
      Chodzi o opinię o Opinobazylu (OP i parę innych nicków).
      >
      > Czy go lubicie? Popieracie styl jego wypowiedzi? Cynizm?

Jacyż my dziś jesteśmy świetni w samosądach - Przyjacielu za dużo programów
      reality show, talk show i innych w ktorych anonimowo można kogoś "nominować"
      jednym sms`em.
      JESTEM PRZECIWKO TAKIM SONDAŻOM

KRYTYKA WNETRZ A KRYTYKA CZŁOWIEKA ( o ktorym nawet nie wiesz jak ma na imię)
      TO ZUPEŁNIE INNA SPRAWA.
    • kabart Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 12:49
      Monarch ! Ochra! Podobają Wam się takie tytuły?

>Magda dała publicznie ciała ....
      Autor: opinio_tworca
      Data: 23.04.2004 22:23
      i teraz próbuje kręcić wysoko uniesionym nosem.<

Niektórym się podobały, nawet stawały w obronie pisarza ale tylko do
      czasu gdy ich w podobny sposób dotknięto.

Ja wtedy zdziwiłem się i areagowałem :
      >A cóz to za obrzydliwe stwierdzenia. Ten facet co to napisał klasy ma w sobie
      za grosz.Dlaczego pozwalacie mu na to? Takie sformuowanie skierowane do
      konkretnej osoby zamieszcza w dobrze widocznym watku i nikt nie reaguje? Co za
      ludzie tu siedzą na ty forum? Lubicie byc poniewierani? <
      Kto zareagował jeszcze? Może kolezanki w obronie nie tylko Magdy ale
      siebie samych? Tylko ankaa napisała, ze tytuł kiepski. Wiecej nikt. Żadna
      kobieta. Lubicie takich silnych męzczyzn, prawda? I odpowiadacie na jego posty.
      Poczekajcie a zobaczycie.

• monarch Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 13:25
        TAKIE TYTULY MI SIE NIE PODOBAJA CZASEM POSTY TEZ NIE,ale stwierdzanie czy
        kogos przez to lubie albo nie to dziecinada. Najlepiej ignorowac a nie robic
        jakies sondaże.

A to czy mi sie podobaja silni faceci, to zupelnie inna rzecz.
      • ochra Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 13:52
        Czy jestes ślepa i nie widzisz jak zawzięty jest bartunio, jak drąży temat i
        intryguje w obrzydliwy sposób zamiast pozwolić tematowi zginąć śmiercią
        naturalną? Bartuniu, może OP robił szopkę, ale ty robisz wiochę!
        • bartunio_o Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:30
          ochra napisała:

> Czy jestes ślepa i nie widzisz jak zawzięty jest bartunio, jak drąży temat i
          > intryguje w obrzydliwy sposób zamiast pozwolić tematowi zginąć śmiercią
          > naturalną? Bartuniu, może OP robił szopkę, ale ty robisz wiochę!

Dziękuję ci ochra za szczerą opinię. Oddałaś swój głos, wystarczy.

Bartłomiej
    • kabart Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 13:44
      Popatrzcie jakie nauki opiniotworca nam dawał :

>Jak wygląda balkon - zależy od świadomości i kultury właściciela mieszkania
      (ew. lokatora). <
      Oczywiście, wszystko od tego zalezy. sposób wypowiadania sie i
      traktowania ludzi też.
      >Ten, kogo stać na mieszkanie w eksponowanej lokalizacji nie będzie wystawiał
      pierzyn i prania na balkon, bo ma inną świadomość swojego miejsca w
      społeczeństwie, ma też szacunek dla swoich sąsiadów i innych ludzi.<
      No tak, Ciebie nie dotyczy. Twój balkon musi byc zagracony. Nie
      zauwazyłem w Tobie szacunku dla innych ludzi.

>Regulamin wspólnoty i zasady porządku domowego winny "dokształcać"
      ewentualnych
      nuworyszy, że żyją wśród innych w XXI w.<
      Ty regulaminom się nie poddajesz, takich co regulamin chca
      wprowadzić niszczysz i zrzucasz ze skały dla przyjemności.A tu regulaminem nam
      głowy zasmiecasz?

>Aranżacja wnętrza dokonana z klasą, w dobrym guście nie ma nic wspólnego
      z "wolnoć Tomku w swoim domku". Dotyczy to także wystroju balkonu. <
      Dotyzy to wszystkiego, np. sposobu wypowiadania się, stosunku do
      kobiet i umiejętności bycia w towarzystwie, nawet gdy to jest net tylko.

>Ci, którzy się dobrze z tym czują, niech wieszają na balkonie pranie, zamiast
      je w maszynie do suszenia lub na suszarce wysuszyć.<
      A jakże.A ci którzy chca wypluć troszkę jadu niech wypluja w domu do
      lustra zamiast na forum zęby pokazywać.

>Pamiętajcie - aranżacja wnętrza i "aranżacja balkonu" świadczy o właścicielu.<
      No pewnie. Na to co świadczy o włascicielu wpływa czynników co
      niemiara. Ja wiem jakim ty " włascicielem "jestes.

Wy tez Wiecie. Tak trudno powiedziec nie chamstwu i obłudzie.
      Zobaczcie, podstawowe wartości ozdabiajace człowieka umie pieknie sprowadzic
      do wysokości balkonu, ale już nie do wzajemnego przyjaznego obcowania na forum.
      Można by ten temat zakonczyc ale WY czegoś nie rozumiecie - on nie przeprosil,
      wygonil z forum gospodynie i tworczynie, wygonil fajnych ludzi.I dalej drwi z
      Was. A z forum o aranzacji wnetrz robi sie druga architektura. Nie zal?
      Powiem Wam, te listy pochwalne na jego cześć i w jego obronie to lęk
      przed nim, napiszecie dobrze to Was nie dotknie. Boicie sie zwyczajnie. A
      takich ludzi bac sie nie wolno. Trzeba z towarzystwa eliminowac. Na poprawe nie
      liczcie - żółć ma w genach. Wybuchnie, sam to mówi - i też nie widzicie ?
      • lilka.k Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:05
        Wrrr,jacy wy jesteście śmieszni tymi kłótniami,tymi wywodami...aż się płakać
        chce,normalnie już nie mogę tego czytać...po co to wszystko?
        Piszecie,żeby ignorować,żeby wycinać i tak bardzo niby was to denerwuje, prawda
        jest taka,że jesteście tym tak podekscytowani,że aż nie wiem jak to ująć,bo już
        dawno nie było tyle postów.
        Popatrzcie na całe to forum...jak tylko ktoś zapyta o oświetlenie,to są może 2
        lub 3 odpowiedzi a jak chodzi o OP,Izalil,Bartunia to zaraz mnóstwo
        postów,które nic tu nie wnoszą i tyle. Powinniście się wstydzić,jak stare
        plotkary szukacie sensacji....to żałosne jest...pewnie teraz na mnie
        naskoczycie,a naskakujcie sobie, pewnie tyle mnie to obchodzi co i OP, który
        czyta i ze śmiechu spada z krzesła..nie bronię Go oczywiście,ale to Wy tak
        naprawdę bronicie się...szukacie niby to nowych argumentów...kasujecie swoje
        zdjęcia.....skoro tak bardzo wierzycie,że On nie ma racji,to po co podkulacie
        ogon i zwijacie się razem ze swoimi fotami?To chyba świadczy o czymś...boicie
        się go?Naprawdę?
        lilka

• bartunio_o Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:35
          lilka.k napisała:

> Popatrzcie na całe to forum...jak tylko ktoś zapyta o oświetlenie,to są może
          2
          > lub 3 odpowiedzi

Bo ci którzy kiedyś odpowiadali na te posty wynieśli się. Sondaż ma posłużyć
          temu byśmy mieli świadomość jak inne osoby postrzegają to forum i jakim go
          chciałyby widzieć. Tylko tyle. Byś i Ty mogła liczyć na fajne i ciekawe
          odpowiedzi a nie być wyśmiana przez cwaniaka który pozjadał wszystkie rozumy.

a jak chodzi o OP,Izalil,Bartunia to zaraz mnóstwo
          > postów,które nic tu nie wnoszą i tyle. Powinniście się wstydzić,jak stare
          > plotkary szukacie sensacji....to żałosne jest...pewnie teraz na mnie
          > naskoczycie,a naskakujcie sobie, pewnie tyle mnie to obchodzi co i OP, który
          > czyta i ze śmiechu spada z krzesła..nie bronię Go oczywiście,ale to Wy tak
          > naprawdę bronicie się...szukacie niby to nowych argumentów...kasujecie swoje
          > zdjęcia.....skoro tak bardzo wierzycie,że On nie ma racji,to po co podkulacie
          > ogon i zwijacie się razem ze swoimi fotami?To chyba świadczy o czymś...boicie
          > się go?Naprawdę?

Wyraziłaś się bardzo precyzyjnie. Tobie też dziękuję za zabranie głosu.

Bartłomiej
        • kabart Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:39
          Nie będę naskakiwał, nie spodziewaj się. Ale Musisz wiedzieć- są ludzie,
          którzy mają delikatniejszy pancerz na sobie niż Ty . I towarzystwo umiejetnie
          wybierają.Gdy jest ono nie z ich bajki wychodzą po cichutku i zabierają swoją
          własność. Tylko tyle. Po co się pienisz i o tchórzostwo posadzasz tych co ich
          już nie ma i bronić się nie bedą? Oj, Ty niegrzeczna ! Zaraz będziesz tą
          jedyną, bez dwóch zdań.

• szema Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:48
            > Oj, Ty niegrzeczna ! Zaraz będziesz tą
            > jedyną, bez dwóch zdań.

Oj,mam nadzieje,że nie będę,bo on już sobie wybrał,wiemy kogo...aha, do
            Bartunia...i tak czuję do Ciebie przeogromną sympatię...sama nie wiem
            why....lubisz sensację...
            lilka

>
        • kosda Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 28.04.04, 13:55
          lilka.k napisała:
          >ale to Wy tak
          naprawdę bronicie się...szukacie niby to nowych argumentów...kasujecie swoje
          zdjęcia.....skoro tak bardzo wierzycie,że On nie ma racji,to po co podkulacie
          ogon i zwijacie się razem ze swoimi fotami?To chyba świadczy o czymś...boicie
          się go?Naprawdę?

Naprawdę lilka . Ja się boje i ze strachu podwinęłam ogon i zwinęłam sie ze
          swoimi fotami. Nie powinnam bo uprzedziłam, ze mieszkanie jest kiczowate, że
          papuzki są i będą, że kolory dają mi życie. Pokazałam tylko, że tak kiczowato
          ludzie też mieszkają bo chcą i lubią, i że żaden to wstyd jeśli taka estetyka
          im odpowiada. Nikt nie musi naśladować - może wprost przeciwnie - po obejrzeniu
          bedzie wiedział, że pomaranczowej ściany nigdy nie zrobi bo to wygląda fe i
          wielu innych rzeczy też nie zrobi bo to wyglada be. Jeśli czytałas opisy do
          tych kontrowersyjnych zdjęć to wiesz, ze zartobliwie traktowałam to co
          stworzyłam,ale forum było tak fajne, ze jakos liczyłam na zrozumienie. I tak
          było.
          Wiedziałam tez, że na forum jest gospodarz, który czuwa nad
          ludzka przyzwoitością i w razie czego zareaguje . Teraz nie chciałam już
          prowokowac, tym bardziej nie chciałam, zeby nie daj Boze stały sie przyczynkiem
          do nastepnej kłótni tutaj. .A było gorąco i nieprzyjemnie, wystarczyła iskra i
          nowy pożar pewny jak w banku.Moje zdjęcia nadawały sie bardzo do wzniecenia
          tej iskry. Po co? Szkoda tego forum na kłótnie. A i mnie ciezko byłoby
          przełknąć jakąś **wyjatkowo obrzydliwą **opinię , kazdemu byłoby przykro -
          nawet jeśli mówi inaczej.
          Poczułam sie wywołana do tablicy to odpowiedzi udzieliłam.
          Pozdrawiam - emocjonalny tchórz
      • kiciun Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 26.04.04, 14:10
        Witam.
        Jest mi smutno. Bo źle się dzieje, jeśli ktoś taki jak OP, nie jest po prostu
        ignorowany. Źle się stało, że Magda przez to się wycofała, bo OP wygrał. Nie
        dopisujcie się pod prowokacyjnymi postami. Magda stworzyła to forum i ma prawo
        decydować, które posty wyciąć. I na pewno nie czyni tego pochopnie. Magda,
        Kosda - nie wycofujcie swych zdjęć z galerii. Trzymam kciuki za jakość tego
        forum. Za powrót kultury.
        Pozdrawiam.
        A.
      • pannda PRZECIW! 26.04.04, 15:39
        Hmmm.. Ja chyba nie jestem za milczeniem w tej sprawie. Zrobił się syf i
        odwracanie głowy i udawanie, że się nie widzi, jest chyba niefajne.
        Najłatwiejsze - na pewno.

To forum jest prywatne. Przepraszam was bardzo, ale dla mnie postawa sprzeciwu
        wobec chamstwa i cynizmu, nie jest brakiem tolerancji i "tępienia" kogoś, tylko
        objawem szacunku do samego siebie i asertywności. Jeśli zapraszam do siebie
        gości, którzy n i e p r o s z e n i (!) o to,
        cynicznie, chamsko czy obraźliwie - a przede wszystkim nieżyczliwie i
        niekonstruktywnie !!! wyrażają się na temat mojego domu, ubrania czegokolwiek,
        to raczej im zwracam uwagę albo ich grzecznie wypraszam.
        Tego typu krytyka jest na zerowym poziomie i nie muszę tego wysłuchiwać i psuć
        sobie i innym humoru, a autora dowartościowywać w ten żałosny sposób swoją
        bierną akceptacją. Krytyka - znowu - KONSTRUKTYWNA I ŻYCZLIWA - przede
        wszystkim chyba powinna pochodzić od osób, które są dla nas autorytetem, lub
        powiedzmy że, plus minus: posiadają większą lub równą wiedzę na dany temat.
        Poza tym rady lub krytyka chyba powinny pojawiać się na wyraźną prośbę
        właściciela, a z kolei kulturalny krytykujący uprzejmie zapyta " Czy mogę Ci
        udzielić rady? " Przynajmniej tak to się robi w moim otoczeniu.

Wydaje mi się też, że niektóre z dziewczyn nie przysłały tu swoich zdjęć, żeby
        poddawać je ocenie i krytyce, tylko po prostu podzielić się swoimi 4 kątami.
        Moim zdaniem krytyka tych zdjęć powinna być z dopiskiem na prośbę właściciela
        mnieszkania ;) W innym wypadku powinniśmy pisać o tym co nam się podoba a
        resztę przemilczeć. Ja nie krytykuję jeśli ktoś nie poprosi lub nie dostanę
        pozwolenia. Przynajmniej staram się ;)

Teraz personalnie ;)
        Moim subiektywnym zdaniem wypowiedzi op i jego wszystkich schizofrenicznych
        inkarnacji włącznie z najnowszą - gada (przynajmniej pasuje ;) ) kompletnie
        niczego nie wnoszą poza uczuciem niesmaku.
        Zgadzam się z którąś z autorek poprzednich postów, że pisząc o nim tylko dajemy
        mu satysfakcję i ja w tej chwili tez przykładam do tego rękę. Pewne rzeczy
        jednak powinniśmy wyjaśnić i może powiedzieć głośno, że pewnych rzeczy sobie
        nie życzymy? Jeśli ktoś nie potrafi być uprzejmy, to chyba znaczy, że nie chce -
        i w tym momencie się zgadzam, że należy takie wypowiedzi ingnorować i więcej
        nie zajmować się tą osobą.. Co ja niniejszym od tego wersu ślubuję! ;)

Poza tym: MAGDA WRACAJ! :))) Musimy wspólnie odbudować moralną przewagę ;)))
        I tak Cię podziwiam za zakres tolerancji :)

Dzięki za "wysłuchanie" tych chaotycznych myśli i NIE PROSZĘ o krytykę mojej
        wypowiedzi ;))))))
        • kabart Re: PRZECIW! 26.04.04, 17:05
          Pannda, jak miło, ze odezwalas się. Ja wszedłem na watek ,który zaraził mnie
          niesmakiem ale zaciekawiony zaczałem czytac inne, wczesniejsze tez. Troche was
          poznałem i miło mi poinformować, ze nalezysz do tych osób, o których gdzies
          wspomniałem, ze sa sympatyczne i wnosza przyjażń i ciepło na to forum.Niektóre
          Twoje posty ubawiły mnie szczerze, jestes swietna dziewczyno.
          Nie jestem w tym co teraz pisze lizusem, potrafie być nieprzyjemny -
          czytaliście to wiecie.Ale tylko w obronie tych mniej opancerzonych.

Wracajcie wszystkie miłe dziewczyny ! Ja tu troszke zostane i pomoge
          Bartuniowi wykurzyc z cudzego obejścia panoszace się zło.
          A potem w pięknie wysprzatanym salonie zrobimy sobie prywatke w starym stylu.
          Na forum Aranżacja Wnętrz a nie Architektura , w blasku swiec a nie w świetle
          halogenków wyzierajacych dziko spod schodów :)
    • stefa-grabi Re: SONDAŻ NA TEMAT OP 27.04.04, 22:37
      Wracam po dłuższej przerwie, czytam i uwierzyć nie mogę. Prześledziłam
      wypowiedzi OP. Bez wątpienia jestem przeciwko nie tylko jego stylowi, ale po
      ostatnim poście - również jego obecności tutaj. To zły człowiek, cieszę się, że
      jest już ignorowany na naszym forum.

Stefa
      • beauty_baby Re: Czyżby wszyscy inni stali bywalcy forum 28.04.04, 12:46
        Nie wypowiadam sie u zbyt czesto, znacznie czesciej ograniczam sie tylko do
        czytania, bo temat aranzacji wnetrz zywo mnie interesuje, Niestety, na tym
        forum aranzacji zaczelo byc jak na lekarstwo. I to za sprawa takich typow jak
        Op wlasnie. napisalam mu co mysle o ego wypowiedziach, wiecej nie mam zamiaru
        znizac sie do jego poziomu i odzywac.
        Nie rozumiem, czemu niektorzy naskoczyli na magde, ze zaczela wycinac posty. to
        jej forum i moze sobie wyciac co tylko zechce i NIKOMU sie nie musi tlumaczyc.
        Moze tez zamknac forum (ja bym tak zrobila) A wszyscy krzyczacy na temat
        wolnosci slowa niechnie zapominaja, ze jest tez cos takiego jak prawo
        wlasnosci. I to forum jest wlasnie wlasnoscia Magdy - nie zapominajcie o tym
        cywilisci od siedmiu bolesci.
        moj glos: oczywiscie przeciw. na Op. i innych tego pokroju zakladam ignora i w
        sparwie w/w nie mam zamiaru sie wiecej wypowiadac.
        --
        Każda sztuka jest naśladowaniem natury.

Forum hiszpańskie Viva Espana
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka