• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

projektowanie wnętrz porady

• 22.04.11, 11:44
    Witam serdecznie projektuje i aranżuję wnętrza, nie mogę sobie pozwolić na darmowe porady na "pełen etat", ale na "drobne" pytania chętnie odpowiem i poradzę w miarę możliwości czasowych. Inne osoby projektujące również zachęcam do wpisów i porad.
    Miło było by gdyby nasze wnętrza były bardziej "przemyślane" dlatego na mała inicjatywa ..
    Pozdrawiam
    Iwona Szoka
    www.twojeJa.pl
    bss@onet.pl
    Edytor zaawansowany
    • 06.05.11, 15:21
      Witam, a może wiesz gdzie można kupić niedrogie dodatki dekoracyjne? Mam konkretnie na myśli dodatki, które mógłbym wykorzystać podczas aranżacji łazienki w stylu angielskim (stare miednice, miedziane wazoniki, stylizowane karnisze itp.) A może ktoś ma pomysł na jakieś ciekawe dodatki do łazienki kojarzące się z tym stylem?
      • 07.05.11, 18:24
        witam , niestety gromadzenie takich dodatków to bieganie po pchlich targach , komisach itp
        Zawsze można posiłkować się dużym porcelanowym dzbankiem i dużą białą porcelanową misą na sałatkę, która z postawionym do środka dzbankiem będzie spełniała doskonale swoją rolę jako "miednica" nie musi być wszystko dosłowne . (do kupienia w sklepach z zastawami stołowymi ) Nie trzeba brać wszystkiego dosłownie , aby oddać ducha stylu zapożyczonego z przeszłości :-)
    • 09.05.11, 16:53
      witam serdecznie , zapraszam do współpracy wszystkich którzy chcą mieć wyjątkowe wnętrza skrojone na miarę własnych potrzeb :-)
      Iwona Szoka
      www.twojeJa.pl
      bss@onet.pl

projekty kompleksowe,
      projekty poszczególnych pomieszczeń
      pomoc w doborze elementów
      układ funkcyjny
      projekt punktów elektrycznych i wodnych
      porady i konsultacje 50 zł / h
      projekty kuchni i łazienek
    • 01.07.11, 19:12
      Witam
      Chciałabym sie doradzić jakiego (jakich) kolorów uzyć,zeby ozywić lub dodać kolor nowy kolor do salonu ( w zakresie dodatków) do salonu.
      pokój pomalowany jest kolorami dulux - babbusowe pole, oraz jedna mała sciana kolorem śliwka węgierka, meble są w kolorze dąb wenge, podłoga jasna jesionowa. Potrzebuje pomysł na kolor dodatków - doniczki, narzuta, dywan itd.
      z góry dziękuję za pomoc
    • 01.07.11, 19:12
      Witam
      Chciałabym sie doradzić jakiego (jakich) kolorów uzyć,zeby ozywić lub dodać kolor nowy kolor do salonu ( w zakresie dodatków) do salonu.
      pokój pomalowany jest kolorami dulux - bambusowe pole, oraz jedna mała sciana kolorem śliwka węgierka, meble są w kolorze dąb wenge, podłoga jasna jesionowa. Potrzebuje pomysł na kolor dodatków - doniczki, narzuta, dywan itd.
      z góry dziękuję za pomoc
      • 01.07.11, 19:36
        witam , jeśli jest to kolor pędy bambusa ("pole " znam lawendowei i imbirowej jak dobrze pamiętam)z duluxa i śliwka węgierka , plus wenge i jesion na podłodze to najbezpieczniej a na pewno efektownie odcienie zieleni - kierunek butelkowej zieleni . Najlepiej przesłać zdjęcie na e-mail , wówczas mogę odpowiedzieć dokładniej . Prosze pamiętać ,że oświetlenie ma duże znaczenie dla nasycenia kolorystycznego i doboru odcieni.
        Pozdrawiam
        Iwona Szoka
        Projektowanie wnętrz
        bss@onet.pl
        512139844
    • 01.07.11, 21:48
      Witam,
      chciałabym prosić o pomoc w doborze koloru ścian. Pokój jest niewielki bo 2,8*3,2 m, ostatnio kupilam meble w takich kolorach jak widać na stronie www.dobry-wybor.pl/stolik-rtv-l2-lido-p-1979.html, kanapa jest w podobnych odcianiach brąz, beż, myślałam o kolorach z duluxa pudrowy róż z wrzosową doliną, ewentualnie malinowy krzew. Co pani sądzi o takim zestawieniu? czy pokój nie stanie się zbyt mały, zależy mi na tym żeby było przytulnie, ale nie chciałabym żeby pokój stał się jeszcze bardziej mniejszy.
      Z góry dziękuję za pomoc
      • 01.07.11, 21:59
        witam niestety link nie odnajduje strony .
        Proszę o przesłanie poprawnego .
        pozdrawiam
      • 01.07.11, 22:19
        Ok , wystarczyło przecinek usunąć.
        Generalnie mogę powiedzieć tak
        wprowadzenie dwóch kolorów przy małym pomieszczeniu o prawie kwadratowym układzie spowoduje optyczną zmiane kształtu , to musi Pani wziąć pod uwagę.
        Na Pani miejscu wybrała bym białą czekoladę i zabawiła bym się dodatkami .Kolory, które Pani podała dobrze wyglądają raczej z ciemnymi meblami , ciemnymi brązami , gorzką czekoladą lub wyłacznie z bielą aniżeli z beżami połaczonymi z brązami. Oczywiście to porada bardzo lapidarna , układ mebli , oświeltenie i inne elementy odgrywają donisłą rolę aby porada była profesjonalna i pełna. Czasami zabawa dodatkowym kolorem niweluje zbyt cięzki/lekki optycznie mebel po drugiej stronie pomieszczenia , oświetlenie może zmieniać kolor na ścianach itp. Lepiej było by wysłać zdjęcie pomieszczenia na email.

Pozdrawiam
        Iwona Szoka
        Projektowanie wnętrz SZOKA
        bss@onet.pl
        512139844
    • 04.07.11, 11:26
      Witam. Mam pytanie czy są jakieś triki, ustawień czy kolorów ścian, które mogłyby poprawić wizualnie pokój o wymiarach 4,8 na 2,5 m2, gdzie niestety pośrodku krótszych ścian znajdują się okno a na drugiej drzwi?

To pokój 6-letniej córki. Ustawienie łóżka wzdłuż ściany z oknem nieco skraca to wagonowate pomieszczenie ale niestety ustawienie pozostałych mebli wzdłuż długich ścian jest nie do uniknięcia a to sprawia, że tworzy się korytarz bez miejsca do zabawy. Myślałam o podzieleniu tego pokoju na dwie części, oddzielenie ich kolorem ścian i przeznaczeniem. W głębi strefa mebli łóżko, stolik, regał na książki i zabawki i szafa a w pierwszej w miarę pusta przestrzeń do zabawy ewentualnie z małymi półkami urozmaicającymi tę strefę. Nie jestem jednak pewna czy to coś da.

• 05.08.11, 13:42
      Witam kupiłam nowe mieszkanko stan deweloperski mam problem z kuchnia moim zdaniem jest trochę wąska i myśleliśmy z mężem o zburzeniu ściany do salonu, jednak salon wtedy będzie trochę mało ustawny i potrzebujemy porady architekta jak zrobić żeby nie cała ścianę trzeba było wyburzać tylko część. Po drugie nie mamy tz pomysłu na zabudowę pod telewizor a chcielibyśmy coś ozdobnego Nie stać nas za bardzo na projektanta ale jakieś pieniążki wchodzą w grę za poradę pozdrawiam Justyna
      • 19.08.11, 11:20
        zapraszam. Poproszę o rysunki na maila
        zmianylokatorskieonline@gazeta.pl
      • 22.02.12, 22:01

--
        Karolina K.
        mieszkajmilo.pl
        Darmowe porady architekta
    • 21.02.12, 17:15
      projektant_wnetrz_szoka napisała:

> Witam serdecznie projektuje i aranżuję wnętrza, nie mogę sobie pozwolić na darm
      > owe porady na "pełen etat", ale na "drobne" pytania chętnie odpowiem i poradzę
      > w miarę możliwości czasowych. Inne osoby projektujące również zachęcam do wpisó
      > w i porad.
      > Miło było by gdyby nasze wnętrza były bardziej "przemyślane" dlatego na mała in
      > icjatywa ..
      > Pozdrawiam
      > Iwona Szoka
      > www.twojeJa.pl
      > bss@onet.pl
    • 25.02.12, 12:08
      Fabryka - Wnętrz Alina Szymańska

plus.google.com/u/0/photos/109859366705135248504/albums
      www.fabryka-wnetrz.com/
      www.facebook.com/fabrykawnetrz1
      alina@fabryka-wnetrz.com
      660402943
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.