Dodaj do ulubionych

naklejki scienne

19.07.11, 20:31
Naklejka ścienna to łatwy spsób na odmianę wnętrza, w krótkim czasie mozemy zmienic wygląd pomieszczenia a nudna ściana nabierze świeżosci. Ozdabianie naklejkami nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy i umiejetności a naklejka na ścianę gwarantuje znakomity efekt.
A wy jak wy jak myślicie czy naklejki scienne sprwdziły (a moze juz macie)by sie w waszych mieszkaniach?
naklejkomania.com/
Obserwuj wątek
    • mikaela13 Re: naklejki scienne 08.09.11, 14:27
      Od dawna mam tę samą opinię:) Nawet jeśli wnętrze jest bezbarwne, to odpowiednia naklejki potrafi to zmienić. Pod warunkiem, że oczywiście wybierze się odpowiednią kolorem i stylem, bo w przeciwnym przypadku okaże się nie tylko nieskuteczna jako ozdoba, ale wręcz będzie działała na niekorzyść pokoju;)
      • florma_dekoracje Re: naklejki scienne 13.09.11, 17:32
        Tego typu dekoracje mogą przede wszystkim sprawić, że wnętrze nabierze charakteru. To sposób na to, aby ożywić stonowane wnętrze, doskonale komponuje się z wystrojem minimalistycznym i nowoczesnym.
        --
        www.florma.pl - dekoracje okolicznościowe
        www.plakato.pl - wydruki wielkoformatowe
    • pjeter80 Re: naklejki scienne 19.06.12, 21:33
      Ja ma wielką róże wiatrów na ścianie nautix.pl/roza-wiatrow-naklejka-na-sciane.
      Musze przyznać, że taka naklejka robi wrażenie i stała sie centralnym elementem wystroju salonu, który jest cały w biało-czarnej tonacji.
    • marta.garczynska Re: naklejki scienne 21.03.13, 13:58
      A ja się skusiłam dokładnie w zeszłym roku i wybrałam sobie stąd kilka :) mrjoy.pl/do/item/NDEKKWADRAT/Naklejka-Dekoracyjna-Z-Zegarem-Kwadrat Sprawdziły się, zmieniam na każdy nowy sezon :) Lubię zmiany..... :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka