Dodaj do ulubionych

Nowe zdjęcia kuchni Kiciun z 19.05 na stronie

19.05.04, 22:35
Obserwuj wątek
    • mielin Re: Nowe zdjęcia kuchni Kiciun z 19.05 na stronie 20.05.04, 11:51
      Dzięki Ci Kiciun! Wyrażam nadzieję, że teraz i inni znowu będą zamiesczać swoje
      zdjątka, aby się pochwalić co sami wymodzili ślicznego. Czekam tej dawnej
      normalności z wytęskniemiem, kiedy jak dawniej się czekało codziennie na nowy
      zastrzyk zdjęć, a ty jesteś pierwszym promykiem...
      P.S. Mnie krytycy co nieco wystraszyli.

Pozdrawiam serdecznie Mielin
    • ledifni Re: Nowe zdjęcia kuchni Kiciun z 19.05 na stronie 20.05.04, 13:36
      Moim skromnym zdaniem, to te nowe zdjęcia nie różnią się za bardzo od
      poprzednich. Widać jedynie, że kuchnia obecnie jest trochę bardziej "używana".
      Ale nie wiem czy można komentować, bo się właścicielka nie wypowiedziała na ten
      temat?

pozdrawiam
      ledifni

ps

OP,
      co to znaczy "domowa kuchnia" w Twoim mniemaniu?
    • gaggi Re: wycinsz dla widzimisie? 21.05.04, 09:51
      Twoje żale chyba nic nie pomogą. Owszem, w tym wątku nie było się do czego
      przyczepić (chyba, że coś przeoczyłam), ale to jej forum i jeśli postanowiła
      Cię usuwać to może to robić. Trochę godności... Gdyby to na mnie ktoś
      się "uwziął" wyszłabym po angielsku... Naprawdę tak Ci zależy na tym forum??
    • ledifni Re: Nowe zdjęcia kuchni Kiciun z 19.05 na stronie 21.05.04, 14:25
      OP,

Dzięki za wyjaśnienie.
      Myślę, że Twoje stwierdzenie, że kuchnia Kiciun jest "domowa", miało wymiar
      pozytywny.
      Wysoka szafka o którą pytałeś to zapewne cargo. Swoją drogą ciekawi mnie jak są
      zrobione fronty. Co to są te poziome "wstawki"? Kiciun odezwij się :-)

pozdrawiam
      ledifni
    • bartunio_o Re: wycinsz dla widzimisie? 21.05.04, 15:46
      Piszesz Op jak do swojej pokojówki.
      Pewnie będziesz wycinany nie dlatego że piszesz "niemiłe" maile, ale dlatego że
      magda tak zechce.
      Tak jak pokojówce mówi się - możesz już odejść.
      Widziasz, zasada ta działa w tę stronę, nie w przeciwną :))))
      Podrażniłem cię? Pewnie już zrobiłeś się czerwony i spuchłeś jak dynia. Pewnie
      znowu sypniesz bluzgami albo napiszesz że odchodzisz.
      Napiszesz że nie? Nie uwierzę :)))))))))
      BTW - niezły ubaw z tobą op.

-
      Bartłomiej
      Dupa (nie mylić z
      nazwiskiem)
    • olaania Re: wycinsz dla widzimisie? 21.05.04, 19:00
      hej, to jest już normalnie jakaś paranoja, otwieram wątek dot. kuchni kiciun, a
      ten przeradza się w, jak to trafnie określił OP, przepychanki. mam wrażenie, że
      panuje tu od dłuższego czasu zmowa milczenia przeciw OP, która przeradza sie
      tym samym w aprobatę dla poziomu postów bartunia, krokodyliana i jeszcze paru
      osób. jak do tej pory to posty "w obronie" poziomu forum w ich wykonaniu były w
      większości wulgarne i żenujące.
      cynizm, demagogia i wyśmiewanie swojego przeciwnika - tym najczęściej
      odznaczają sie Twoje posty bartunio, przeciwko OP.
      w sumie to OP jest banitą tego forum, i to on powinien ze wściekłości gryźć
      klawisze:) - to jednak posty jego oponentów są pieniackie, agresywne i czasami
      po prostu prostackie i infantylne. czego najlepszym przykładem jest sygnaturka
      bartunia, która jest zwyczajnie wulgarna.
      piszę ten post na temat konfliktu OP z resztą:) - ponieważ doszłam do wniosku,
      że udawanie, że nic sie nie dzieje, i że forum normalnie funkcjonuje, jest chore
      mój głos nie jest głosem w obronie OP, cała sprawa jest tak pogmatwana, że
      nadaje się do paru osobnych wątków
      i jeszcze to schizofreniczne poczucie, że nie wiem, czy mój post doczeka jutra,
      bo moze byc w każdej chwili wycięty
      być moze posty OP są wycinane w słusznej inetncji,
      jaką mam jednak pewność, że mój post także nie zostanie skasowany? jaką mam
      pewność, że do moich postów odnośnie AW, nie dopisze się wkrótce bartunio z
      cynicznym i złośliwym komentarzem, jak to ma miejsce w tym wątku?
      sądzę, że zupełnie niepotrzebnie nakręciła sie tu spirala złości i nękania
      innych, a przez to forum staje sie po prostu śmieszne:(

sorry, kiciun, że to akurat w watku o twojej kuchni piszę:(

pzdr
      sylwia
      • amused.to.death Re: wycinsz dla widzimisie? 21.05.04, 20:30
        Olaania,
        zmowa milczenia wobec OP, jak to nazwałaś, panuje tu dlatego, że zaśmieca on to forum swoimi pretensjami, narzekaniami i frustracjami. To nie to miejsce sorry.

Ja dzięki niemu akurat zwróciłam uwagę na kilka ważnych rzeczy (THX OP), ale jak otwieram to forum (jedno z moich ulubionych) i widzę kolejny wątek o kretyńskim tytule to nóż mi się w kieszeni otwiera...

A co do kuchni Kiciun...bardzo sympatyczna:)))
        --
        amused.to.death
      • kiciun Re: Pytanie do Kiciun 24.05.04, 18:19
        Nie są to relingi, lecz płaskie szyny. Też z IKEA. Ja mam jeszcze starą wersję
        SATS. W tym roku zastąpił ją system NYLED. Nad zlewem jest suszarka, potem
        wieszak na ręcznik papierowy, następnie wieszak na kieliszki. Co do tego
        ostatniego - jest, bo już był zakupiony, ale można go sobie było darować :).
        • kasia_ka Re: Pytanie do Kiciun 24.05.04, 19:57
          Dziękuje za odpowiedź.
          Pytałam, ponieważ też chce sobie coś zainstalować na płytkach i zastanawiałam
          się nad tym systemem. Trochę mnie przeraża, że jest z plastiku i wydaje mi się,
          że może się szybko uszkodzić.
          Czy możesz mi napisać jak długo masz ten system i czy jesteś z niego zadowolona
          (głównie chodzi mi o suszarke, czy można ją zapchać talerzami, bez obaw, że się
          zawali???)
          • kiciun Re: Pytanie do Kiciun 24.05.04, 20:52
            Tak jak pisałam: ja mam jeszcze stary system SATS, który był metalowy, więc nie
            wiem jak się zachowa suszarka z plastiku. Plastikowa suszarka jest dopiero od
            września 2003. Ja swoją metalową mam od kilku lat. Ale myślę, że IKEA
            przetestowała ten plastik. :)
            • opinio_tworca Re: Pytanie do Kiciun 24.05.04, 21:52
              Jeszcze jedno pytanie.
              Zwykle jak pokazują kuchnie w magazynach, wszystko jest pochowane.
              Czy na co dzień trzymasz na blacie mikser, deskę do ugniatania ciasta, itp. ?

Mam czasem różne skojarzenia - teraz przypomniał mi się film chyba Sylwestra
              Chęcińskiego "Kochaj albo rzuć", gdzie pewna rodzina robiła zdjęcię dla ziomków
              z Ameryki.

OP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka