Dodaj do ulubionych

Jakie drzwi do biało-szarej łazienki

24.09.11, 22:07
Pomocy! Muszę pilnie kupić drzwi wewnętrzne do remontowanego mieszkania. Wejścia do wszystkich pomieszczeń są z przedpokoju, na podłodze parkiet dębowy. Na fragmencie przedpokoju, w łazience i kuchni szary gres, w łazience biała glazura z szarymi dekorami (Paradyż Cydonia/Don). Nie mam pomysłu, jakie wybrać drzwi (z tych dostępnych od ręki w hipermarketach budowlanych, bo nie mam możliwości czekać 3 tygodnie). Najbardziej boję się o łazienkę, aby nie zepsuć efektu jakimiś brązowymi drzwiami, ale nie widziałam ładnych białych nowoczesnych drzwi, szarych w ogóle nie widziałam, a czarnych nie chce. Wolałabym, aby drzwi się nie rzucały w oczy, bo ściany wszędzie będą białe. Z drugiej strony nie mam też pomysłu na szafki do łazienki, a muszą być dwie, pod umywalką i jedna wisząca. Może jednak wprowadzić drewno i w takim samym kolorze drzwi? Jestem w kropce, czas ucieka. Proszę o pomoc...
Obserwuj wątek
      • marjola_1 Re: Jakie drzwi do biało-szarej łazienki 30.09.11, 13:22
        Weź pod uwagę drzwi w pozostałych pomieszczeniach, chyba to musi jakoś współgrać. :) Poza tym fajną opcją jest utrzymanie kontrastu. W przypadku szarości spełni się ostra czerwień łącznie z dodatkami w rodzaju poszczególnych bibelotów. Koleś z lazienkaplus polecał mi niegdyś podobną aranżację :)

okruszek.g napisała:

> Nie jest wcale tak trudno znaleźć fajne białe drzwi. Ja mam od dłuższego czasu
        > w domu drzwi z pol-skone. Co prawda nie pamiętam już nazwy modelu, ale wystarcz
        > y zerknąć na ich stronę do katalogu.
    • robert_antczakxyz Re: Jakie drzwi do biało-szarej łazienki 23.10.11, 22:41
      Witam,

mimo wszystko radziłbym poczekać i zamówić sobie drzwi w Porcie w kolorze białym Super Matt widziałem tego typu wykończenie z tymi drzwiami dla mnie świetne, ponadto drzwi montuje się i tak na samym końcu i najlepiej kupić z montażem.

Pozdrawiam
      --
      specjalista tematyki drzwi, współredaktor bloga Porta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka