Dodaj do ulubionych

szukam projektanta styl klasyczny /retro

03.03.12, 17:31
szukam projektanta w stylu klasycznym /retro
katowice i okolica
zamierzam zmienic calkowicie mieszkanie w domu prywatnym ok 75 m2
czekam na propozycje
Edytor zaawansowany
  • projektant_wnetrz_szoka 03.03.12, 20:03
    Zapraszam do współpracy . Niezobowiązujące spotkanie pozwoli mi poznać Pani potrzeby i rozumienie klasyki i retro ,a Pani moje pojmowanie przestrzeni. Wnętrze opiera się na proporcji i właściwym układzie funkcyjnym . Potrzebny jest dobry kręgosłup , a to jakie już później przybierze szaty to dalszy etap . Jeśli wskaże Pani na przykładzie bibliografii (dysponuje znaczącą) konkretne klimaty jakie chce Pani uzyskać - detal dobiorę tak aby oddawał Pani pojmowanie klasyki czy stylu retro. Stworzę takie wnętrze aby odpowiadało Pani poczuciu estetycznemu. Ze swojej strony dopilnuje proporcji,właściwych ciągów komunikacyjnych ,właściwego modelowania światłem czy przygotuję układ punktów elektrycznych itp. Interesuję się wnętrzarstwem na przestrzeni wieków , nie tylko współczesnym .Więc lawirowanie między stylami to nie problem. Zleceniodawcy głównie poszukują rozwiązań modernistycznych - dlatego też takie głównie się projektuje .Lecz zadaniem projektanta projektującego w/g indywidualnych preferencji - a taką profesję wybrałam - to odtworzenie określonego stylu na właściwym układzie funkcyjnym. Współpracuje ze stolarzami, którzy są wstanie zbudować mebel w każdym stylu.
    Zapraszam do współpracy.
    Szoka Design
    www.szoka.pl
    512139844
  • karolinak10 04.03.12, 16:51
    Witam, z miłą chęcią pomogę w aranżacji wnętrza.
    Proszę o kontakt bym mogła udzielić więcej szczegółów.
    mieszkajmilo@gmail.com

Pozdrawiam
    --
    Karolina K.
    mieszkajmilo.pl
    Darmowe porady architekta
  • dorotak-m 05.03.12, 08:58
    Witam, jestem architektem i prowadzę studio projektowania wnętrz ArsForm. Chętnie zaprojektuję Państwa dom w stylu klasycznym. Zapraszam do współpracy i na moją stronę www.arsform.pl Jeśli moje projekty i realizacje się spodobają, myślę że odległość Katowice - Kraków (gdzie pracuję) nie powinna sprawić problemu.

Pozdrawiam
    Dorota Kwaśniewicz-Michalik
  • base02 07.03.12, 17:28
    Witam,
    Jestem architektką wnętrz z kilkuletnim doświadczeniem. W tym momencie powstaje łazienka, właśnie w stylu retro w/g mojego projektu. Bardzo proszę o maila na adres base02@wp.pl odpowiem przesyłając wizualizację. Łazienka powstanie zapewne pod koniec przyszłego tygodnia:) wtedy będę mogła przesłać zdjęcia:)

Pozdrawiam
    Marta Kramkowska
    base02@wp.pl
  • inwestor00 09.03.12, 11:42
    Serdecznie polecam projektantkę Katarzynę Karpińską-Piechowską. Świetnie odnajduje się w tej stylistyce wnętrzarskiej i jest niezwykle kreatywnym architektem.
  • mix-design 09.03.12, 12:32
    Witam

Zapraszam do skorzystania z usług Mix-Design. Na pewno uda nam się w bardzo ciekawy i oryginalny sposób zaaranżować Pani mieszkanie. Gwarantuje bardzo konkurencyjne ceny oraz zadowolenie z efektu.
    Mój projekt = Przestrzeń dla Ciebie.

Mix-Design
    Justyna Dyczewska
    www.studio@mix-design.pl
  • pawdarek 27.03.12, 15:05
    z Katowice
  • modnewnetrze.com.pl 28.03.12, 10:32
    Zapraszam do skorzystania z moich usług, jeśli temat jest nadal aktualny.
    Proszę zapoznać się z moją ofertą na: www.modnewnetrze.com.pl/
    Pozdrawiam serdecznie!
    Wojciech Średniawa
  • phistudio 08.05.12, 21:32
    Witam i zapraszam do współpracy!
    www.phistudio.pl
  • chrustalew 13.05.12, 20:32
    Witam :) jestem projektantem wnętrz z 14 letnim doświadczeniem w branży , projektuję wnętrza klasyczne oraz nowoczesne . Zapraszam do odwiedzenie strony internetowej : www.alldecor.pl oraz moje portfolio na facebooku www.facebook.com/pages/ALLDECOR-Interior-Design-Company/131736716845887 .

tel. 785 958 111
    alldecor@alldecor.pl
  • decoroom_eu 14.05.12, 15:43
    Zapraszamy, pomożemy :) Kontakt: Al.Jerozolimskie 81 XIII piętro, 02-001 Warszawa ,Tel. + 48 505 199 094
  • kpanek78 23.05.12, 12:15
    Styl, że tak powiem mocno ryzykowny, ale jak się ma doswiadczenie to i z takim tematem przyjemnie sie zmierzyć.
  • decoroom_eu 29.05.12, 20:09
    Robiliśmy już takie mieszkania, dla naszych projektantów im więcej pracy i trudniejsze projekty tym większa frajda z pracy :)
  • archomega 19.05.12, 22:11
    Prowadzimy niedużą pracownię, w związku z czym jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, oraz wysoką jakość naszej pracy. Efekty na naszej stronie: www.archomega.pl i w czasopismach branżowych. Wklejam link z naszym projektem i galerią: deccoria.pl/galeria,id,76420,1,minimal-retro.html z realizacją w klimacie retro ;-)
    Projekty z nadzorami realizujemy na terenie Śląska i Małopolski.
    Proszę o przesłanie maila na archomega@archomega.pl wówczas przygotujemy szczegółową ofertę.
  • hewotka 29.05.12, 23:27
    witam serdecznie :)
    zapraszam na moje portfolio:

dekoratorwnetrz.firmy.net/
    hywamod.wordpress.com

hywamod@gmail.com

lub proszę zadzwonić: 509 790 090

pozdrawiam - Katarzyna :)
  • alina.garstka 11.06.12, 18:21
    www.studiovc.pl
  • architektura 15.06.12, 12:04
    Zapraszam do skorzystania z usług projektowych lub konsultacyjnych firmy FRS ARCHITEKCI

www.frs-architekci.pl
  • theattic 29.09.12, 21:08
    śliczne dodatki do wnetrz

theattic-vintage.com/
  • jarekbanach1970 05.10.12, 18:32
    polecam panią Edytę z Chrzanowa zrobiła mi dom i ogród. kontakt 502-38-50-23 lub edp22@wp.pl
  • www.betterthings.pl 12.10.12, 16:10
    Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu projektowanie wnętrz:
    www.betterthings.pl/
  • maniekk86 12.10.12, 19:33
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

www.catherineatelier.pl
  • annakoryciak 17.10.12, 10:18
    Witam, zapraszam do współpracy.
    www.sol-design.pl
    Pozdrawiam.
  • marzecstudio 31.10.12, 09:53
    Zapraszamy na naszą stronę www.marzecstudio.com
    Projektujemy i nadzorujemy realizację wnętrz, również rezydencje w klasycznym stylu, Prowadziliśmy też rewitalizację wnętrz dworu z pocz. XXw.
    Zdjęcia zrealizowanych wnętrz na stronie internetowej.
  • marikajaworska 17.12.12, 23:35
    witam,
    polecam odwiedzenie mojej strony internetowej - www.marikajaworska.pl i przejrzenia realizacji- nie jestem z proponowanych okolic jednak projekt można zrobić on-line, najważniejsze jest trafienie we właściwą osobę:) proszę zapoznać się z moim portfolio, Polecam się i pozdrawiam
  • paniwaz 17.04.13, 10:47
    Poproszę na maila o oferty projektantów specjalizujących się w stylu klasycznym wyłącznie z Warszawy i okolic. Nie wyobrażam sobie współpracy z projektantem zdalnie.
    Pani Wąż

--
    Uwielbiam prostotę. Nie mylić z prostactwem.
  • www.biala-komoda.pl 23.04.13, 11:58
    Zapraszamy do sklepu internetowego www.biala-komoda.pl z artykułami do wystroju wnętrz w stylu prowansalskim, shabby chic, vintage.

www.biala-komoda.pl
  • irishiza 23.04.13, 18:20
    Zapraszam do współpracy!

www.izabelahajdasz.pl
  • asia5286 23.04.13, 22:40
    Zapraszam e-umeblowani.pl/2013/04/projekty-kuchni-i-aranzacje/
  • michal.inaaaa 24.04.13, 14:44
    Ja mogę ci polecić Annę Rossowską, architekta. Też gruntownie zmieniałem wnętrza w domu i wynająłem ją z polecenia znajomych. Współpraca się ułożyła się nam bardzo dobrze, trochę pod jej wpływem zmieniłem swoje pierwotne koncepcje, ale domowi to chyba na dobre wyszło z tego co teraz widzę :) Wiem, że ona jest z południa, bo dojeżdżała do mnie, także do Katowic to pewnie ma bliziutko. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.