• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kolor szaro-niebieski Dodaj do ulubionych

• 06.09.12, 22:34
    syn będzie miał meble szaro-niebieskie i chciałabym pomalować ściany na taki bardzo delikatny, jasny kolor jakby stalowy niebieski. jest to poddasze więc jest podsufitka i belki z drewna (sosna) więc chciałabym ściany trochę oziębić, ale nie typowym niebieskim. zastanawiam się nad farbami dulux family niebieska mgiełka lub pogodne niebo, ale na palecie nie widzę różnicy między nimi może któraś z was malowała w tych odcieniach lub doradźcie mi coś innego.
    Zaawansowany formularz
    • 09.09.12, 22:58
      Duluxa jest taki właśnie szaro niebieski, bardzo ładny moim zdaniem ale z meblami w kolorze jaki podałaś to raczej nie bardzo.
    • 10.09.12, 09:50
      Kolory na palecie często różnią się mniej bądź bardziej na ścianie, to wszystko jest tez kwestia jak pomieszczenie jest doświetlone itd. W Decoroom malujemy Duluxem i Magnatem i te farby są ok. Jeśli jest problem z doborem koloru, można wybrać coś z palety kolorów z mieszalnika.
      --
      Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, my pomożemy Ci je odkryć
    • 11.09.12, 08:32
      Proszę też pamiętać, że przeważnie odcień farby na ścianie wychodzi o ton ciemniejszy niż ten na wzorniku. Ciężko ustosunkować się do samego koloru farby jaki Pani wybrała ponieważ nie widzimy jak te mebelki wyglądają. Proszę jednak nie sugerować nimi się tak dosłownie, tak aby kolorystyka pokoju nie wyszła zbyt monotonna. Poddasza są na prawdę pięknym polem do popisu, tworząc niepowtarzalny klimat dla użytkownika.
    • 12.09.12, 16:37
      Ostatnio pisałam o kolorach w pokoju, może coś się przyda:
      forelements.blox.pl/2012/09/Kolory-pokoju-czyli-jak-uniknac-wojny-domowej.html
      ---
      FORelements.blox.pl
      autorsko o wnętrzach i designie
      • 01.09.14, 17:44
        kurcze u mnie dotyk mgły przebija jakby fioletowy, różowo beżowy i szary
        w zależności jak pada światło
        dałam go do sosnowej podłogi i wygląda mi za ciepło
        • 02.09.14, 08:57
          Jak chcesz to rozwiązać? Będziesz przemalowywać?
    • 15.09.14, 01:15
      A może jakaś tapeta? Zawsze jest to trochę bardziej trwałe rozwiązanie niż farba. Zobacz tę kolekcję, jest spory wybór wzorów: i-budowlany.pl/ascreation-contzen-3-2014-c-1835_1836_1858.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.