• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Meble w starym stylu Dodaj do ulubionych

• 12.09.12, 13:11
    Chciałbym wykończyć wnętrze w starym stylu, ażurowe, rzeźbione mebelki, delikatne dekoracje, fikuśne detale. Rozglądam się nad różnymi sklepami internetowymi i z antykami. Znacie może jakieś ciekawe miejsce, stronę gdzie można coś takiego znaleźć?
    Edytor zaawansowany
    • 12.09.12, 16:28
      Tu masz dużo firm zajmujących się sprzedażą antyków i dzieł sztuki: www.favore.pl/cat171213_antyki-dziela-sztuki.html
      • 07.12.12, 14:49
        polecam www.domnadniprem.pl
    • 17.09.12, 13:09
      Witam serdecznie chciałbym polecić GALERIABOS.PL coś rewelacyjnego myślę że tam jest wszystko. Polecam.
      • 17.10.12, 09:08
        Ja również polecam Galeriabos.pl Ogromny wybór i na pewno znajdziesz tam czego szukasz ;) Z reszta możesz zobaczyć na ich stronie internetowej galeriabos.pl/
        • 17.10.12, 12:55
          zobacz na www.kolonialnystyl.pl
        • 29.11.12, 12:27
          Mebelki mają fajne i lampy, ja jak zakupiłam to jestem bardzo zadowolona
      • 07.12.12, 14:49
        a ja polecam www.domnadniprem.pl
      • 28.01.13, 19:02
        Ja już od dłuższego czas odwiedzam tą Galerię i dzięki temu mój dom i ogród zmienił się diametralnie , nabrał stylu i klimatu.znajomi się zachwycili.
    • 30.11.12, 17:30
      www.antyczek.pl
    • 30.11.12, 17:48
      Jeśli interesuje Cię taki styl to zapraszam do obejrzenia zdjęć z jednej z ostatnich naszych aranżacji. Klientka tez zakochana w takim stylu :) www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-pruszkow-70-m2/
      --
      Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, Decoroom pomoże Ci je odkryć
    • 07.12.12, 14:48
      polecam meble z tego sklepu www.domnadniprem.pl
    • 07.12.12, 14:57
      Tak, meble wyglądają cudownie ale jest to bardzo pracochłonne i co w chwili kiedy okaże się że "stary"mebel jest zniszczony przez kornika? Niestety czasami potrzebna jest wiedza fachowca...
    • 15.12.12, 23:20
      Do pewnego stopnia meble z www.urokdrewna.pl to właśnie meble w starym stylu. Klasycznym. Może Ci się spodobają, choć nie mają wielu detali.
      Są lekkie i ciekawie się komponują.
      Pozdrawiam
    • 17.12.12, 15:24
      Witamy Państwa,

Jesteśmy producentem mebli kuchennych, łazienkowych i biurowych na zamówienie. Wykonujemy również szafy przesuwne i zabudowy wnęk.

Oferujemy pomoc w zakresie wykonawstwa projektu - wykonujemy meble z dostarczonych projektów, a także wykonujemy własne wizualizacje na podstawie preferencji klienta.

Jeśli kogoś zainteresuje nasza oferta, prosimy o kontakt. Chętnie umówimy się na spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły - wykonamy projekt oraz zrobimy bezpłatną wycenę.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 16 w naszym salonie w Krakowie, na ul. Balickiej 100.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

MIRO-MEBLE

tel. 501 402 553
      meblemiro@interia.pl
    • 15.01.13, 00:06
      Zapraszam na stronę www.antiquesworld.eu/ lub na facebooku: www.facebook.com/AntiquesWorld.eu. Fantastyczne antyki meble: komody, gabloty, szafy, krzesła, fotele, stoły, stoliki karciane. Każdy znajdzie tam coś dla Siebie. Bardzo duża ilość mebli 200-300 letnich, bez renowacji w wyśmienitym stanie. Zobaczcie sami.
    • 21.01.13, 13:59
      Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie!!!! galeriabos.pl/
      Ja ciągle coś wyszperam:)
    • 27.01.13, 12:05
      Mam sklepik z takimi meblami, wysyłam link: mebleupauliny.pl/
      Pozdrawiam, Paulina
    • 31.01.13, 10:17
      Polecam dodatki w stylu Vintage, wszystkim miłośnikom starego i dobrego stylu.
    • 22.06.13, 10:30
      Cześć , znam sprawdzonego stolarza z Kalwarii Zebrzydowskiej , robi meble na terenie całego kraju , urządził moim rodzicą całe mieszkanie w podobny stylu jak oczekujesz ,z czystym sumieniem polecam

Jego nr 787 345 886
    • 31.07.13, 23:17
      niektóre firmy np Gala C oferują skórzane sofy z skóra "postarzała" powodująca efekt kilkuletniej skóry takiej antycznej
    • 09.08.13, 15:18
      www.estilodesign.eu - nowa firm, niewiele jeszcze na stronie, ale piękne meble stylowe (sofy, fotele, szezlongi, łóżka)
    • 11.08.13, 11:21
      W meblach możesz zastosować stylowe uchwyty.
      instile.pl/classic-s5.html
      Zaletą jest to, że mogą być wykonane w wielu wykończeniach kolorystycznych od antycznego brązu przez postarzane srebro zakończywszy na starym złocie.
    • 30.08.13, 14:26
      polecam strone www.ludwik.filip.pl
      meble w klasycznym stylu i nie tylko.!
      www.ludwik-filip.pl/
      szeroki wybór mebli oraz możliwość wykonania mebli na zamówienie w litym drewnie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.