Dodaj do ulubionych

sofy z Customform - opinie

19.05.13, 23:31
Planujemy zakupić sofę z tego sklepu, Customformu, konkretnie tą www.customform.pl/Sklep/rozkladane/Sofa-Modes---sofy-rozkladane-do-spania,2,0,86,1784.htm. Czy ktoś ma może meble z tego sklepu? Interesują nas opinie użytkowników. :) Szczególnie chodzi o sofy z tkaniny - czy wycierają się?
Edytor zaawansowany
  • 20.06.13, 16:40
    Nie znam firmy i mebli, dlatego weszłam na stronę i przyznam, ze widziałam dużo więcej fajniejszych i na pewno trwalszych mebli, ale co kto woli :)
  • 21.06.13, 19:39
    ciekawy by był ten zestaw 'niebrudzący się' , zwłaszcza przy dzieciakach
  • 21.06.13, 19:42
    wygląda ciekawie, jednak duży minus to brak pojemnika;/ wycierać się będą na pewno tkaniny z włosiem im dłuższym tym gorzej widać, tutaj akurat nie widać tego włosia nie wiem jak z bliska

piotrkresockiw2 napisał(a):

> Planujemy zakupić sofę z tego sklepu, Customformu, konkretnie tą www.customform.pl/Sklep/rozkladane/Sofa-Modes---sofy-rozkladane-do-spania,2,0,86,1784.htm. Czy ktoś ma może meble z tego sklepu? Interesują nas opinie użytkowników. :) Szczególnie chodzi o sofy z tkaniny - czy wycierają się?
  • 22.06.13, 17:06
    uuuuuu masz rację, oglądałam szczerze mówiąc po łebkach, nie polecam mebli do spania bez pojemnika na pościel, gdzie to trzymać potem?!
  • 22.06.13, 21:24
    no jest to spory problem;/ jest to kanapa tylko do siedzenia
  • 23.06.13, 18:11
    Ja pisałam o Customform :)
  • 24.06.13, 16:52
    Nie wiem, czy ja jestem ślepa czy Wy, ale są producenci, którzy tworzą dużo ładniejsze meble w lepszych cenach, przykro mi, ale mnie do tej całej gali nie przekonacie
  • 25.06.13, 10:34
    Wiele zależy od gustu i upodobań. Dla mnie te meble są ok, ale także widziałam 'lepsze'
  • 25.06.13, 16:48
    Pikador, a kto Cię do czego chce przekonywać? hehe. Tutaj raczej teraz każdy podsyła inspiracje i propozycje, a to co Ty wybierzesz to Twoja sprawa.
  • 26.06.13, 15:27
    marta, ja wiem o tym doskonale, wyraziłam tylko swoją opinię na temat tych sof z customform, ponieważ nie rozumiem zachwytu nad nimi w kilku wątkach, no chyba, ze to spam :)
  • 25.06.13, 13:46
    To mi się podoba, ale ta grafitowa wersja :) grafit w ogóle świetnie pasuje do zielonych ścian. Jeszcze lepiej pasuje biały, ale wiadomo jak to z białymi kanapami jest...
    --
    Suplementy diety Calivita 33% taniej!
  • 28.06.13, 09:12
    Zdecydowanie polecam, mam i jestem zadwolona :)
  • 16.12.15, 09:14
    Mam 3 kanapy z Gali i niestety jestem zawiedziony jakoscia. Jedna z nich szczegolnie jest kiepska. Sklada sie z 4 elementow i kazdy z nich ma inna twardosc. Zlozylem reklamacje i jakis pracownik odpowiedzial pisemnie ze to efekt "uzywania". Byla to juz druga reklamacja. Pierwsza polegala na tym ze zapadl sie jeden element po 2 miesiacach uzywania!!!! Problem jest ten ze kanapa ma zaledwie rok!!!!. W poprzednim domu mialem kanapy KLER i to zupelnie inna liga.
  • 28.12.15, 17:30
    meble tapicerowane Customform tzn. kanapy, sofy, krzesla sa produkowane w Chinach.
  • Gość: CustomformTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.16, 16:26
    Nasze meble tapicerowane tzn. kanapy, sofy, krzesła są produkowane w Polsce! :)
  • Gość: Rafał 36 IP: *.icpnet.pl 04.01.16, 10:57
    dramatyczna jakość wykonania, błędy w zamówieniach, opóźnienia. Produkty na obrazkach wyglądają rzeczywiście świetnie, ale w rzeczywistości jakość wykonania i trwałość jest fatalna. Szczerze nie polecam, chyba, ze ktoś kocha problemy.
  • Gość: gość IP: *.aircity.pl 07.12.16, 13:00
    Odradzam zakupy w tym sklepie. Krzesła Jerry, które zakupiłam nie posiadają żadnych wzmocnień, w związku z czym rozklejają się po kilku miesiącach. Krzesła mają wadę konstrukcyjną, która nie pozwala na długie ich użytkowanie. Firma nie zgadza się na zwrot towaru, więc tak sobie wysyłamy podstawy do reklamacji, które po kilku miesiącach znowu się rozklejają. Firma Customform nie zwróciła uwagi nawet na fakt, że krzesła są niebezpieczne dla zdrowia! Dwa razy załamały się pod siedzącymi na nich osobami! Na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniach. Doszło do absurdalnej sytuacji, że za każdym razem uprzedzam gości o tym fakcie i mam lęki czy się znowu pod kimś nie załamią. Zupełnie nie rozumiem postawy firmy, która nadal taki produkt sprzedaje!!! Zdecydowanie odradzam!!!
  • 20.12.16, 09:26
    Piękne są meble z tego sklepu! Chociaż jak dla mnie za drogie.
  • 03.01.17, 10:31
    Jeśli martwisz się o jakość tkaniny poproś o próbki i na tych które Ci najbardziej odpowiadają zrób testy: długopis, woda, kawa. W sklepie w którym kupowałam tak mnie własnie zachęcano, abym odkleiła próbki i zrobiła na nich test

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.