Dodaj do ulubionych

Błękitna sypialnia

14.09.13, 10:23
Kolor wyszedł piękny, pastelowy błękit (śnieżka, kaszmirowy błękit), nad łóżkiem będzie romatyczna tapeta, w podobnych kolorach (mam nadzieję, tapeta dopiero dojdzie) - niebieski wzór na białym tle. Czy Waszym zdaniem lepsze będą meble (raczej komody) w kolorze białym, czy może być ecru, beż, np. z drewnianymi blatami, jak myślę? Czy taki ciepły beż lub ecru będzie współgrał z błękitem? Meble planuję w stylu romantycznym, będzie też zabudowana wnęka z gotowych drzwi (takich szczebelkowych), które pomaluję, jeszcze nie wiem jak (albo w kolorze tych jasnych komód, albo brąz - taką mam toaletkę).
Dzięki za podpowiedzi!
Edytor zaawansowany
  • basiazul 17.09.13, 10:45
    Mnie bardziej odpowiadałyby meble w białym kolorze, no ale to kwestia gustu :) Niebieski kolor fajnie wygląda na ścianach, więc myślę, że dokonałaś dobrego wyboru :)
  • bia-la 12.10.13, 20:47
    marynarski - nie, bo ma być romantycznie i stylowo :)
    Ale zaciekawiłaś mnie tą czerwienią - mnie się wydaje za mocna do niebieskiego. mam tymczasową narzutę Ikea - biała w czerwone drobne różyczki, druga strona czerwono białe prążki - gdy narzuta jest wywinięta, to mnie to jakoś razi. Ale może się przyzwyczaję ... albo trzeba będzie dać inną narzutę
  • agt7b 09.07.14, 16:32
    taki delikatni ecri na pewno ociepli trochę sypialnie :) ja bym takie meble brała.
  • kol.3 06.10.14, 18:59
    Meble mi się strasznie nie podobają. Sufit tez, jest okropny.
  • leda16 07.10.14, 16:54
    Też mam zgryz. Dziecko zażyczyło sobie błękitnej sypialni, "jak niebo". I ma taką, na 20 m2 z dużymi oknami balkonowymi na dwóch ścianach. Tylko co dalej?
    --
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
  • doninek 09.10.14, 11:04
    ja bym pojechał już samą bielą...no może jakieś akcenty w odcieniach właśnie błękitu żeby to zespolić z kolorem ścian:)
  • leda16 27.10.14, 17:42
    Z katalogami to jest tak, że w katalogu masz inny kolor, na pudełku z farbą inny, inny na komputerze a jeszcze inny na ścianie :). Pół biedy jeśli mają w sprzedaży próbniki kolorów za kilka złotych. Gorzej, jeśli wydasz 100 zł na 5 litrów farby i okaże się nie trafiona. W Polsce mało która firma ma w ofercie takie próbniki, co jest nie do pomyślenia w UE. Flugger tutaj raczej nie ma
    Własnoręczne malowanie mebli też odradzam, chyba, że jakiś grat do wyrzucenia. Można spaprać porządne meble.
    --
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
  • kasia_l28 29.10.14, 08:45
    Ja wybrałabym białe meble. Jeżeli toaletkę masz brązową to drzwi we wnęce pomalowałabym na podobny kolor i żeby wszystko ze sobą współgrało dodałabym brązowe dodatki, np. poduszki takie jak te:
    1. poszewki.com.pl/photos/dekoria-poszewka-dekoracyjna-brazowy-welur-kwiaty-3248841570.jpg
    2. www.polazbawelny.pl/images/stories/virtuemart/product/posciel_poduszka419_1280_853.jpg
  • carolla27 28.11.14, 22:26
    tzn. jakie? chodzi ci o takie letnie marynarskie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka