Dodaj do ulubionych

co na czerwoną ścianę w sypialni

29.01.14, 13:10
Drodzy Forumowicze!
może mnie zainspirujecie... mianowicie szukam pomysłu na ścianę w sypialni. nie wiem co na niej powiesić - obraz olejny? grafikę? zdjęcia? ściana jest czerwona - raczej lekko zahaczająca o pomarancz niż krwista, reszta ścian beżowa, ale odcień lekko wchodzi w szarość, podłoga miękka wykładzinka w kolorze również beżowym, ale odcień bardziej ciepły, w piasek. na jasnej ścianie na przeciwko łóżka mam plakat z Rita Hayworth. styl sypialni jest dość eklektyczny (taki mam przynajmniej zamiar). meble proste. stara skrzynia. trochę zależy od pościeli, która jest - kolorowa - dość energetycznie, "egzotycznie", podkreśla czerwień ścian. w kratkę - "angielski", w drobne kwiatuszki - "romantycznie".
Edytor zaawansowany
  • karioka-85 30.01.14, 18:59
    Jeśli ściana za łóżkiem to może kinkiety? Ja u siebie dałam dwa kryształowe w kształcie koszyka www.ares-eksport.pl/krysztalowy_kinkiet_na_jedna_zarowke_gruszka.html
    Napięcie pociągneliśmy z kontaktów. Kilka godzin roboty i gotowe.

Jeśli eklektyka to raczej obraz olejny niż nowoczesna grafika. Ewnetualnie zdjęcie np. rodzinne wielkości plakatu, jednak nie w antyramia a klasycznej, surowej ramie.
  • marnamania 30.01.14, 21:40
    dzieki - nawet niezly pomysl z tymi kinkietami. no i przegladam oleje.
  • zaprojektujemy 02.02.14, 19:51
    Jeśli kolorów jest już dużo i mocne tło, to może jakiś pas tapety , albo czarno białe zdjęcie, własne, bądź w postaci jakiegoś ulubionego motywu.
    --
    Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, Decoroom pomoże Ci je odkryć
    www.decoroom.eu
  • 16majeczka 16.02.14, 14:46
    Moze cos takiego:
    i.imgur.com/IoMcpEz.jpg

• fotografiabw 16.02.14, 19:02
    marnamania napisała:

> Drodzy Forumowicze!
    > może mnie zainspirujecie... mianowicie szukam pomysłu na ścianę w sypialni. nie
    > wiem co na niej powiesić - obraz olejny? grafikę? zdjęcia? ściana jest czerwon
    > a - raczej lekko zahaczająca o pomarancz niż krwista, reszta ścian beżowa, ale
    > odcień lekko wchodzi w szarość, podłoga miękka wykładzinka w kolorze również be
    > żowym, ale odcień bardziej ciepły, w piasek. na jasnej ścianie na przeciwko łóż
    > ka mam plakat z Rita Hayworth. styl sypialni jest dość eklektyczny (taki mam pr
    > zynajmniej zamiar). meble proste. stara skrzynia. trochę zależy od pościeli, k
    > tóra jest - kolorowa - dość energetycznie, "egzotycznie", podkreśla czerwień śc
    > ian. w kratkę - "angielski", w drobne kwiatuszki - "romantycznie".

a co myślisz o zdjęciach? ja uwielbiam każdą scianę zapełniać wspomnieniami, niestety mój mąż uważa za mało estetyczne przyklejanie fotek bezpośrednio na ścianę (mam taki nawyk jeszcze z czasów mieskzania w akademiku :D). ale znależliśmy kompromis: piękną, dobrze wykonaną fototapetę z naszym zdjęciem z wakacji.. super wygląda i nadaje naprawdę piękny klimat... zamówiłam to na tej stronie: www.onlineprinters.pl/Fototapeta.htm?websale8=diedruckerei.31-aa&ci=008069 - bo wyszło najtaniej, ale pewnie zrobisz teź coś takiego nawet u zwykłego fotografa z osiedla :)
  • bb-king 18.02.14, 21:57
    Ja mam czerwoną ścianę w sypialni i powiesiłam na niej dosyć duży obraz z canvasu - obraz tamary lempickiej - la dormeuse
    rynekisztuka.pl/wp-content/uploads/2012/11/61.jpg
    wygląda idealnie
    --
    Aranżacje wnętrz
  • scandii 24.04.14, 20:42
    piękne te tapety Royal Classic, najbardziej podoba mi się motyw kwiatowy na szarym tle, ekstra :)
  • kaja739 03.07.14, 15:15
    A może jakiś canvas, typu www.dcngallery.pl/2/42/obrazy-na-plotnie/max-slevogt . Mi osobiście podobaja się reprodukcję a obrazy od DCN Gallery wyróżniają się do tego świetną trwałością.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka