• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Agata Meble - uwaga!

• 28.01.15, 21:19
    Na własnej skórze doświadczyłam, że Agata Meble nie przyjmuje zwrotów! Wiem, że to dobra wola sprzedawcy, ale większość zdecydowana dużych sklepów przyjmuje zwroty nieużywanych rzeczy! Kupiłam pojemniki plastikowe w różnych rozmiarach, i po kilka na raz (niestety) chciałam przymierzyć w domu, wybrałam te, które mi pasowały, resztę chciałam oddać. Niespodzianka! Nie da rady! Ewentualnie mogę sobie coś innego wybrać... No sory, wyposażenie do domu sprzedają, domu nie przytargam ze sobą do sklepu... Już wiem, czemu wolę inne sklepy z wyposażeniem. Ostrzegam innych przyzwyczajonych do NORMALNYCH standardów! Agato, nie zobaczymy się więcej!
    Edytor zaawansowany
    • 28.01.15, 23:53
      niestety też tego doświadczyliśmy kupiliśmy stół, po przywiezieniu rozkładamy paczki a okazuje się że jedna część jest złamana i co nie nie można wymienić trzeba reklamować i czekać 2 tygodnie, masakra jakaś
      • 29.01.15, 23:02
        co do reklamacji, to zawsze trzeba czekac, a 2 tygodnie to i tak jeszcze nie tak duzo... Ciezko udowodnic co sie stalo z dana czescia, gdyby od tak wymieniali, to ktos kto by cos umyslnie zniszczy i mogl za kazdym razem sobie wymieniac. To by bylo za piekne:)
    • 30.01.15, 10:00
      A co z bezwarunkowym prawem konsumenta do zwrotu towaru w ciągu 14 dni, nawet bez podania przyczyny?
      • 08.12.15, 13:53
        A czy to przypadkiem nie obowiązuje tylko przy zakupach przez internet?
        • Gość: madzia IP: *.free.aero2.net.pl 13.12.16, 11:07
          tak, prawo obowiązuje przy zakupach przez internet lub telefon. w pozostałych przypadkach to polityka sklepu.
    • 07.02.15, 16:56
      Przyjęcie towaru przez sklep wynika tylko z jego wewnętrznej polityki i nie musi, jeżeli nie chce (chyba, że jest to sklep internetowy). Jedyna rada: zmierzyć to co przed zakupem, ewentualnie pytać o możliwość wymiany (nie zwrotu) towaru.

--
      waleczni nieprzyjaciela nie liczą
    • 14.12.16, 09:10
      ostatnio na facebooku pojawia sie co jakiś czas konkurs ogłaszany przes Agata Meble, który mówi o umeblowaniu trzech pomieszczeń jeśli się wygra. TO OSZUSTWO!!! UWAŻAJCIE!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.