Dodaj do ulubionych

zmiana koloru drzwi wejściowych

26.09.15, 18:36
Deweloper zainstalował nam brązowe drzwi wejściowe do mieszkań, które w ogóle nie pasują mi do wystroju mieszkania. Co można z nimi zrobić? Drzwi są metalowe, myślałam o magnesie lub o folii. Czy to możliwe? A może jest jakieś inne rozwiązanie?
Edytor zaawansowany
  • tomko00789 27.09.15, 21:51
    Ja też mam bardzo podobny problem, te brązowe drzwi to jakaś zmora!!
  • metalowe 29.09.15, 11:54
    Wiele zależy od ich wykończenia, struktury frontu, ale jeśli jest taka możliwość to na takie drzwi można by nałożyć folię.

--
    Producent wieszaków metalowych www.wieszakigrille.pl/wieszaki
  • agus-ka 29.09.15, 15:18
    jakie firmy to robią? gdzie szukać rozwiązania?
  • magoma84 30.09.15, 13:09
    ciekawa sprawa z tą folią, chyba tez się na nią skusze
  • waldas.85 06.10.15, 14:12
    Kolejne brązowe drzwi? Czasem mam wrażenie, że to jakiś śmieszny standard ...
  • an4a 04.11.15, 19:13
    Ja swoje pomalowałam farbą tablicową. Od wewnątrz oczywiście. Wyszło super
  • Gość: Aga IP: 91.215.80.* 22.04.19, 22:32
    O mnie też temat intereseuje, też mi wmontowali brązowe i to jeszcze ciemne że aż czarne. Masakra jakaś w tych czasach
  • adomna 23.04.19, 10:29
    Farbą pomaluj, raczej nie kombinuj bo zniszczysz jeszcze :) A developerzy tak robią, to standard. Każdy ma mieć w teorii TAKIE SAME drzwi.

--
    HEJ HEJ!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.