Dodaj do ulubionych

Mistrzowskie niedoróbki firmy RedNet

13.02.17, 21:03
Dzień dobry, piszę artykuł o firmie RedNet. Sama wykończyłam z nimi mieszkanie i rezultat tej współpracy to: 1. Dziecinne pomyłki architektoniczne (obiecywany na stronie www architekt nigdy nie pojawi się w Twoim mieszkaniu!); 2. Zupełny brak koordynacji projektu, pomimo tego, że niby jest to zapisane w umowie; 3. Skandaliczna obsługa; 4. Najsprytniejsza umowa na rynku, która nie daje Klientowi żadnych praw, a tylko obowiązki zapłaty, gwarantuje za to niedbałość na każdym kroku i kłamstwa…; 5. Rezultat – bezsensownie wydane pieniądze i długa lista reklamacyjna. A problem taki, że więcej tej ekipy na oczy nikt nie ma ochoty oglądać. Typowa firma nastawiona wyłącznie na czysty zysk i nabijanie Klientów w butelkę. Jeśli macie podobne doświadczenia, wysyłajcie proszę zdjęcia niedoróbek z opisem na adres: niedorobkirednet@gmail.com Zrobię z tego artykuł w wysokonakładowych mediach :)
Edytor zaawansowany
 • Gość: wroclawski_klient IP: 185.21.150.* 24.02.17, 18:06
  Witam,

  Chciałbym napisać coś pozytywnego o tej firmie ale nie potrafię. Oprócz tego, że na początku sprawiali bardzo profesjonalne wrażenie (oddział Wrocławski), to dalsza współpraca to był już jakiś koszmar. Mnóstwo niedoróbek, poprawek, a co najgorsze krzywo położone kafelki.

  Odpuściłem bo nie będę się sądził, ale wiem, że nikomu tej firmy już nie polecę. Według koordynator budowy, który oczywiście ze swojej strony nie widział żadnych błędów, od mieszkania za 40 tyś zł. nie można za dużo wymagać ...

  Wydaje mi się, że to dobre podsumowaniem zasad panujących w tej firmie ...
 • wino1901 25.12.17, 18:07
  Treść postu jest niedostępna.
 • wino1901 25.12.17, 18:08
  dodam, że sprawa dotyczy oddziału warszawskiego.
 • gabrysia-121 16.08.18, 19:49
  Ostrzegam przed firmą REd NET, bardzo długie terminy robót, tygodniowe przestoje w dostawach towarów, glazura do łazienki przywożona była w dwóch etapach po 2 tygodniach, jakość robót taka sobie. Koordynator nie widzi niedoróbek.
  Bardzo zawyżone ceny towarów, brak szczegółowego kosztorysu, tylko ogólne kwoty.Dodatkowo płatne nadzór na ekipą budowlaną, projekt i sprzątanie lokalu po remoncie. Zostałam nabita w butelkę. sierpień 2018
 • Gość: joanna_gajewska IP: *.ip-point.pl 29.09.18, 09:30
  Zgadzam się całkowicie . RedNet : zawyża ceny , daje materiały marnej jakości - w ciągu 1,5 roku użytkowania mieszkania wykańczanego przez tę firmę 5 fachowców wykonywało poprawki źle zamontowanych elementów. Najbardziej drastyczny przykład - przy wyłączeniu pralki z kontaktu - wyleciał cały kontakt- z wszystkimi przewodami elektrycznymi (nie był zamocowany).Prysznic -deszczownica podczas użycia zalewał podłogę w łazience , pomimo ścianki osłonowej Od pól roku rozchodzą się łączenia list przypodłogowych .Klamki w drzwiach poodpadały, inne drobne elementy (za których zamocowanie dodatkowo płaciłam) - wymagały ponownego zamontowania , gdyż poodpadały.
  Podobno tę "firmę "obowiązują naprawy gwarancyjne w ciągu 24 miesięcy .Mnie poinformowano że napraw w ramach gwarancji nie będzie a ze coś odpadło tzn że nie umiem użytkować mieszkania
  Naprawy "niedoróbek" tej "firmy" kosztowały mnie już 4000 zł. Mieszkanie teoretycznie jest jeszcze objęte ich gwarancją.
  Jednak ja z nimi nie chcę mieć już nic wspólnego
 • gabrysia-121 11.11.18, 20:01
  Odradzam firmę RedNet.
  Projektantka z którą pracowałam bardzo słaba, bez pomysłów. Sama musiałam projektować. Wykonawstwo takie sobie, nadzoru prawie nie było,mimo, że w kosztorysie umieszczono kwotę 1200 zł.
  Żadnego wyliczenia, kwoty z sufitu. DROGO. Nie mogłam dogadać się z nadzorem budowlanym, nie słuchał co ja mówię, bronił ekipy budowlanej. STANOWCZO ODRADZAM.
 • Gość: Rozczarowany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.08.19, 15:47
  Przejście przez remont z firmą REDNET, w skrócie STRACONYCH; wiele pieniędzy, wiele nerwów, wiele czasu, wiele poprawek, które będziesz wolał zrobić sam, bo nie będziesz chciał już ich nigdy więcej oglądać w swoim mieszkaniu. Podwykonawcy - nędza z biedą, krzywo, brzydko, nie fachowo, Koordynator - nadęty, nie mający czasu, nie widzący usterek - chyba że pokażesz mu dużym palcem przez ramię, zbywający i zamieniający wszystko w uśmieszki. Projektant - nastawiony na wyjęcie maxa finansów z niczego. Odradzam bardzo stanowczo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka