Dodaj do ulubionych

Kolor ścianki działowej w salonie.

IP: *.dyn.telefonica.de 27.03.17, 14:32
Witam.Niestety z wyobraźnią u mnie nie jest najlepiej dlatego zwracam się o pomoc.Salon z aneksem ma około 30m.kw.Ściany to delikatny gołębi popiel. Podłoga także gołębio-beżowa.Meble białe, stół z ikeii w jasnym odcieniu drewna. Narożnik antracytowo- lekko popielaty stojący na białej ścianie. Meble kuchenne- białe z Ikeii na wysoki połysk.Dodatki w postaci poduszek,podkładek- fuksja, turkus, popiel i seledyn.Zasłona także jest seledynowa. Kupiłam ostatnio wielkiego kwiata...i od tej chwili mam wrażenie chaosu.Kwiat stoi przy ściance odgradzającej część aneksu od pozostałej części salonu. Ścianka ta jest w kolorze intensywnej fuksji i wydaje mi się, że to ona stanowi przyczynę owego zamieszania. I teraz proszę o pomoc.Na jaki kolor można byłoby przemalować ową ściankę( tylko proszę,nie na biało),aby pokój wydawał się lekki i wiosenny? A może jednak wymienić zasłonę, która jest także mocnym akcentem kolorystycznym?Jestem osobą lubiącą barwy, wiosnę, radość,ale także i pewną spójność, której zaczyna mi brakować.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka