Dodaj do ulubionych

Pomysły na urządzenie salonu

05.07.19, 12:15
Hej,

Zastanawiam się nad urządzeniem salonu do ewentualnego wynajmu. Mam przeczucie że w aktualnym stanie nie jest zbyt atrakcyjny, szczególnie ze względu na nietypowe umiejscowienie telewizora (narazie takowego nie posiadam, ale myślę że trzeba to uwzględnić by zwiększyć szanse na wynajem).

A więc historia wygląda tak:

Sugerując się planem od dewelopera (ibb.co/dLsktHy )zaplanowałem kuchnię we wnęce salonu.
Żeby zwiększyć powierzchnię blatów dorzuciłem półwysep kuchenny (ibb.co/Y7PYvz1 ) na którym możnaby zamontować spory telewizor (ale musi być bardzo płaski :)) ale znajdowałby się trochę w przejściu i bałbym się teraz jego uszkodzenia (ibb.co/Wzsy3cm ).

Wymyśliłem sobie modyfikację w której półwysep stałby się wyspą (ibb.co/Fzb3Ft6 ), a jednocześnie udałoby się zachować szuflady na sztućce i jedzenie (ibb.co/QKDf7Rz ) z trochę większym blatem, by móc przy nim przysiąść i np. coś zjeść. Zamiast wielkiej sofy narożnej chciałbym wrzucić sofę rozkładaną (ibb.co/NpJYDgz ), a telewizor znalazłby się na ścianie.
Na planie widać już istniejącą komodę i stół, które chciałbym zachować.

Co myślicie o takim planie? A może dałoby się to zrobić jeszcze praktyczniej i gustowniej? ;)

W razie czego czysty plan jest tutaj ;) ibb.co/hdFLx34

Dzięki i pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • sylwia.w 07.07.19, 21:49
    Myślę, że wersja z wyspą i telewizorem na ścianie będzie lepsza. Telewizor umieszczony w zabudowie kuchennej to dla mnie mocno naciągane rozwiązanie. Wersja druga jest naturalniejsza i wygląda całkiem dobrze. Myślę, że będzie wygodniejsza w codziennym użytkowaniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.