Dodaj do ulubionych

Co zmienić w Ostrołęce opinie wszystkich ludzi

21.06.15, 21:51
Zrobić sztuczny zalew, doprowadzić kolej do centrum miasta, wybudować dworzec autobusowy, bo ten co jest ,to wstyd. Zaskoczyć czymś nowym w Polsce i nie być nigdy ostatnimi w pomysłach.Co jeszcze, piszcie, bo Radni miasta nie wpadną na żaden pomysł.
Edytor zaawansowany
  • 21.06.15, 22:02
    Myślę, że w Ostrołęce jako pierwszym miast w Polsce powinna powstać dzielnica kamienic, budowana w starym stylu, pięknymi zdobieniami , starymi ulicznymi lampami takie nowe stare miasto.
  • 17.07.15, 10:56
    A ja myślę, że powinno się przyciągnąć inwestorów, którzy dadzą ludziom pracę. Poza tym zabrać ruch kołowy z historycznego starego miasta, urządzić tereny rekreacyjne, wzmocnić rolę kolei - może wybudować stację w Wojciechowicach i tam wydłużyć kursy szynobusów? Więcej połączeń do Warszawy etc.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.