• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kurs LITOTERAPIA - działanie kryształów i kamieni

 • 13.11.12, 12:48
  KURS "LITOTERAPIA - DOBROCZYNNE DZIAŁANIE KRYSZTAŁÓW I KAMIENI (PÓŁ)SZLACHETNYCH" Wrocław. 25.11.2012.

  Centrum holistyczne Inspiracja zaprasza na kurs, którego celem jest pokazanie, jak w praktyce wykorzystać dobroczynne właściwości kryształów i kamieni półszlachetnych, a przede wszystkim:

  - w jakie kamienie warto się zaopatrzyć;
  - jakie są podstawowe zasady pracy z kamieniami, aby w pełni wykorzystać ich właściwości;
  - jak stosować kamienie dla poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego, podniesienia możliwości intelektualnych, poprawy atmosfery w domu i w pracy.
  Każdy z uczestników będzie mógł spróbować pracy z różdżką kryształową i wahadłem, wykonać leczniczy układ z kamieni, przećwiczyć podstawowe elementy masażu kamieniami.
  W trakcie zajęć prezentowane będą różne rodzaje kamieni półszlachetnych i kryształów, a także przykłady biżuterii leczniczej i ochronnej z kamieni ozdobnych.
  Przyniesienie przez uczestników własnych okazów lub ulubionej biżuterii z minerałów - mile widziane.

  PROGRAM:

  Część pierwsza: Przybliżenie podstawowej wiedzy dotyczącej kryształów i kamieni (pół)szlachetnych: - w jaki sposób energia kamieni wpływa na nas oraz na środowisko w którym żyjemy - jak wybierać kryształy, kamienie (pół)szlachetnie i polne kamienie - jakie są podstawowe zasady postępowania z kamieniami - jakie są sposoby wykorzystania dobroczynnych właściwości kamieni w naszym najbliższym otoczeniu (dom, praca itd.)

  Część druga: Przedstawienie metod wykorzystania mocy kryształów i kamieni (pół)szlachetnych dla naszego zdrowia i samopoczucia: - omówienie najczęściej stosowanych kamieni w litoterapii - sposoby oczyszczania organizmu i podstawowe układy lecznicze związane z energią kamieni - sporządzanie eliksirów i nalewek - biżuteria ochronna - masaże kamieniami (m.in. masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi, inne)

  UWAGA - istnieje możliwość modyfikacji programu zajęć z uwzględnieniem pytań i konkretnych potrzeb uczestników.

  KURS ZAKOŃCZONY OTRZYMANIEM DYPLOMU.

  PROWADZENIE: Bogna Kaszewska–Maik. Naturoterapeuta, litoterapeuta, numerolog, znawca Run. Absolwentka Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, uczestniczka wielu kursów i warsztatów m. in.: metoda Reiki (I i II stopień) oraz metoda SILVY. Specjalizuje się w masażu ciepłymi kamieniami, masażu Shiatsu, Reiki, litoterapii i czakroterapii.

  TERMIN I MIEJSCE: 25.11.2012. (godziny 10 - 18)

  Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

  KOSZT: 200 zł

  Obowiązuje zaliczka: 100 zł

  PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

  INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 784 936 120, 509 354 808.
  Edytor zaawansowany
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.