• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

naturalne antyoksydanty Dodaj do ulubionych

• 28.02.13, 13:36
    jakie produkty maja nawiecej antyoksydantow? pewnie warzywa, owoce, co jeszcze?
    Edytor zaawansowany
    • 01.03.13, 16:08
      Zielona herbata ,rooibos ,yerba mate ,lapacho , kawa zbożowa oraz witaminy A i E oraz nagietek .
      • 06.03.13, 11:11
        przede wszystkim te produkty, które mają w składzie witaminę A, E i C
        • 22.03.13, 15:19
          a slyszal ktos kiedys o czyms takim jak woda antyoksydacyjna?
          • 04.04.13, 11:36
            tak, wydaje mi się, że jest jedna taka woda na rynku, tylko nie pamiętam jak się nazywa
            • 04.04.13, 12:32
              nazwe to akurat znam ;) tylko zastanawiam sie nad dzialaniem takiej wody.
    • 04.04.13, 15:30
      Jak szukasz naturalnych antyoksydantów to najwięcej zawierają owoce aronii. Niestety owoce są strasznie cierpkie, nigdy nie byłam w stanie zjeść ich na surowo, ale za to sok mogę pić litrami. Najlepiej jak znajdziesz mocny i ekologiczny sok aroniowy, ten powinien zawierać dużo antyoksydantów. Jak chcesz to mogę dać Ci namiary na mój ulubiony.
      • 05.04.13, 10:58
        wkleję tutaj opis, który znalazłam w bardzo ciekawej broszurze dotyczącej granatu :

Owoc granatu od ponad tysiąca lat stosowany jest w medycynie.
        Teraz staje się coraz bardziej popularny także i w naszym
        kraju. Jest to najlepiej przebadany obecnie owoc, a badania naukowe
        potwierdzają, że substancje zawarte w owocu granatu są
        ważne dla zdrowia. Mogą one nas ochronić przed atakami wolnych
        rodników, chorobami serca i układu krążenia, demencją,
        ostrymi stanami i reakcjami zapalnymi, a nawet przed chorobą
        nowotworową. Owoc granatu zawiera szczególnie dużo bardzo
        silnych antyutleniaczy, tzw. polifenoli (tanina, flawonoidy).

sądzę, że ten owoc jest niedoceniany, a ma naprawdę zbawienne właściwości dla organizmu.
    • 08.04.13, 14:38
      posiadam produkt który zawiera antyoksydanty wit: A,C,E + cynk + koenzym Q10 - więcej inf prześle na priv lub email - dario80@interia.eu
    • 15.04.13, 13:43
      www.naturalnie24.pl tu znajdziesz czego szukasz :)
    • 03.06.14, 19:38
      Najwięcej antyoksydantów ma Taksyfolina.Jest to na poziomie 32 tyś ORAC.Porównaj sobie z innymi.Powiem tylko że niby najsilniejsze jagody acai mają tylko 15 tyś ORAC.Polecam zakup produktu Taxivital który zawiera aż 100 mg Taksyfoliny.
    • 14.08.14, 11:03
      tymon.kr napisał:

> jakie produkty maja nawiecej antyoksydantow? pewnie warzywa, owoce, co jeszcze?

Jednokomórkowce-Sproszkowana spirulina i chrollera. Ja kupuje najczeisej w proszku i mieszam z woda- tworzy sie dobry sok. Wiem ze sa tez w tabletkach Kupuje zazwyczaj certyfikowane cena ok 60 zl ale starcza na kilka dobrych miesięcy. Kupuje te produkty na www.zielonysklep.com w sieci ale wiem ze można tez na allegro lub w sklepach ze zdrowa żywnością.Ja akurat zwracam uwage na certyfikat.
      zielonysklep.com/pl/produkty-spozywcze/spirulina-bio-rainforest-foods-200-g
      • 14.08.14, 14:56
        spróbujcie herbatki JAIPHAL polecam naprawdę co do efektów działanie jest niesamowite, może w smaku nie są najlepsze bo to zioła, ale warto! zielonysklep.com/pl/herbaty/jaiphal-przeciw-starzeniu-organizmu
      • 27.08.14, 14:04
        może spróbujcie herbatkę, zielonysklep.com/pl/herbaty/jaiphal-przeciw-starzeniu-organizmu
      • 04.12.14, 12:54
        Chciałbym podzielić się spostrzeżeniami na temat taksyfoliny, o której wspominał maciejj80 i muszę przyznać, że jest to naprawdę warta uwagi substancja. Ja osobiście mam problemy z ciśnieniem i cholesterolem i powoli się normuje bez leków! ale również spotkałem się z opinią że całkiem nieźle wspiera negatywne skutki radioterapii.
    • 02.09.14, 21:03
      ekstrakt z cytryny, ekstrakt z owoców granatu, ekstrakty ziołowe ( guarana, żeń - szeń, ginko biloba, zielona herbata) ekstrakt z żurawiny , owoce noni,
      Większość tych składników można znaleźć w produkcie AkuCran
    • 03.09.14, 12:29
      Poczytaj sobie na zielona torebka pl o czystku. To taka roślina - herbata z niej zrobiona ma kilka razy więcej polifenoli niż czerwone wino! My piliśmy całą zeszłą zimę tą herbatkę (możesz ją zaparzac kilka razy) i nawet dzieci nie chorowały...! :)

O aronii tez słyszałam - tak jak ktoś już tu napisał. Z tego co wiem komosa (taka kasza do jedzenia) ma właściwości uodparniające. Więc już ją wprowadziłam do jadłospisu.
      • 03.09.14, 19:47
        Bardzo dużo ;) najbardziej dostepne to; Witamina c, koenzym q10, mangostan, czerwone winogrona (resveratrol), żurawina, borówka amerykańska, truskawki, porzeczki, borówka amerykańska, wisnie , jabłka, gruszki, zielona herbata, olej z nasion winogron, grejpfrut, granat, czernica, cayenne, witamina e, selen, cynk, luteina, miłorząb japoński.

Bezpłatne konsultacje, proszę pisać;

--
        bezcierpienia@gmail.com
    • 24.11.14, 12:37
      właściwości antyoksydacyjne ma również olej lniany, do tego pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu. Warto dodawać do zimnych posiłków, stosować zamiast masła czy margaryny. Warto kupić w kapsułkach w aptece z firmy Gal (w takiej formie nie utlenia się jak w butelce).
    • 15.12.14, 22:25
      Sposób na długowieczność i młody wygląd to na pewno odpowiednia dieta!!!
      Nie jest też tajemnicą, że to wolne rodniki przyspieszają proces starzenia się..
      Organizm każdego dnia jest narażony na ich atak, ale jest wiele antyoksydantów z których ja na co dzień korzystam: ekstrakt z nasion winogron, sok z owoców czarnej borówki, ekstrakt z grejpfruta, mangostanu. Ich pełny opis dotyczący właściwości możesz znaleźć w tym miejscu: suplementyheleny.pl/xantho-plus/
      • 24.10.15, 13:53
        akt, że jak bomba, to można i wybuchnąć od środka. Za dużo anty , to tak jak za mało.
        --
        [IMG]http://i61.tinypic.com/9i5yk1.jpg[/IMG]
    • 06.02.15, 14:04
      Największym źródłem antyoksydantów są jagody goji. Ponadto zawierają witaminę C i inne ważne minerały. W dobrej cenie do kupienia na: sklepagnex.pl/pl/p/Jagody-goji-500g/1049
    • 08.02.15, 00:56
      Pachnotka ma sporo www.dobreziola.com/2014/04/poznaj-dziaanie-pachnotki-zwyczajnej.html

--
      www.dobreziola.com/2014/06/wszystkie-zastosowania-czystka.html
    • 12.03.15, 12:04
      Może nie do końca naturalna ale jest dobrym antyoksydantem witamina C w formie kwasu L-askorbinowego. Najlepiej rozrobić płaską łyżeczkę w szklance wody

--
      Jak skutecznie wyleczyć miażdżycę
      • 24.10.15, 13:51
        Moim zdaniem najlepszym źródłem witaminy C i łatwo przyswajalnej jest suszona skórka z dzikiej róży. Nie jest to żadna reklama. Kupuję w znalezionym w Googlach sklepiku zawsze ma jesieni na cały rok. Wynosi bardzo tanio. Nawet kataru nie mam.
        --
    • 22.10.15, 20:15
      Właśnie teraz na zimę zwiększam dawkę różnego rodzaju jagód i tym podobnych produktów. Zastnanawiam się też nad kwasem L-askorbinowym bo dużo czytałam na temat zbawiennego wpływu witaminy C na nasz organizm
    • 24.10.15, 13:47
      Niezła reklama.
      --
    • 30.10.15, 18:11
      zajrzyj na blog o zdrowiu: blogilla.pl/
      Mają wiele ciekawych artykułów i porad więc pewnie znajdziesz coś na ten temat
    • 01.11.15, 18:20
      Oregano jest dobrym antyoksydantem, owoce Acai też (można kupić w aptece w kapsułkach np. na zamówienie) ocet jabłkowy również (można dodawać do sałatek lub pić rozcieńczony wodą - nie wolno za dużo żeby nie zakwasić organizmu)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.