Dodaj do ulubionych

biorezonans- opinie

15.03.13, 16:44
Kochani , wypowiedzcie się proszę na temat biorezonansu.Chodzi mi o takie szczegółowe badania tzn obciązenia wegetatywne, pasożytnicze itp. Oczywiście na aparaturze najwyższej klasy. Jakie efekty terapii .Proszę o opinie.
Edytor zaawansowany
  • jan440 17.03.13, 17:51
    Klasa aparatu nie ma znaczenia zawsze wychodzi Candida a prawie zawsze pasożyty.
  • simoo2 15.04.13, 21:27
    wiele rzeczy wyszło na biorezonansie ale niestety rzeczywistość byla zuoełnie inna. Jak dla mnie to wyniki sa losowe -temu to tamtemu tamto (
  • wkaska89 26.04.13, 20:43
    Hej!:) jakiś czas temu skorzystałam z badań w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia, które wykonuje testy obciążeń EAV dr Volla. Byłam zszokowana ilością obciążeń, ale po poddaniu się ich terapii mogę stwierdzić, że obecnie czuję się o niebo lepiej! Znikły bóle zatok, złe sapomoczucie, bóle stawów, ciągłe zmęczenie... Można odwiedzić ich stronę na mcpz.pl oraz instytutvolla.pl. Oferują także zakup stymulatorów na stronie www.140longlife.eu . Dla osób, które chciałyby poddać terapii całą rodzinę to świetne rozwiązanie!
  • jan440 27.04.13, 11:41
    Myślę,że szok jeszcze nie minął.
    Zapomniałaś o sąsiadach, na pewno też chcą być stymulowani.
  • honat5 27.04.13, 12:00
    wkaska89 napisał(a):

> Hej!:) jakiś czas temu skorzystałam z badań w Małopolskim Centrum Promocji Zdro
    > wia, które wykonuje testy obciążeń EAV dr Volla. Byłam zszokowana ilością obcią
    > żeń, ale po poddaniu się ich terapii mogę stwierdzić, że obecnie czuję się o ni
    > ebo lepiej! Znikły bóle zatok, złe sapomoczucie, bóle stawów, ciągłe zmęczenie.
    > .. Można odwiedzić ich stronę na mcpz.pl oraz instytutvolla.pl. Oferują także z
    > akup stymulatorów na stronie www.140longlife.eu . Dla osób, które chciałyby pod
    > dać terapii całą rodzinę to świetne rozwiązanie!

A wibrator mają?
    --
    Wolę być wyleczony przez szarlatana niż uśmiercony przez sławę medyczną"-Julian Aleksandrowicz.
  • wkrk7 28.04.13, 23:10
    Jeśli chodzi o rzetelność badania EAV sięga do 95%, nawet PCR nie jest taki skuteczny więc jak tu można mówić o losowości wyników.... tylko ktoś kto nie zagłębił się w temat i nie rozumie w ogóle na czym to badanie polega będzie je wyśmiewał, sama metoda ma już kilkadziesiąt lat i jest z powodzeniem stosowana na całym świecie. W Instytucie Volla mają duże do świadczenie w tym kierunku i robią te badania bardzo profesjonalnie. Radzę najpierw spróbować przejść się do nich na takie badanie a dopiero potem wystawiać opinie.
  • honat5 29.04.13, 19:29
    wkrk7 napisał(a):

> Jeśli chodzi o rzetelność badania EAV sięga do 95%, nawet PCR nie jest taki sku
    > teczny więc jak tu można mówić o losowości wyników.... tylko ktoś kto nie zagłę
    > bił się w temat i nie rozumie w ogóle na czym to badanie polega będzie je wyśmi
    > ewał, sama metoda ma już kilkadziesiąt lat i jest z powodzeniem stosowana na ca
    > łym świecie. W Instytucie Volla mają duże do świadczenie w tym kierunku i robią
    > te badania bardzo profesjonalnie. Radzę najpierw spróbować przejść się do nich
    > na takie badanie a dopiero potem wystawiać opinie.

Skuteczniejszy jest tylko strzał w skroń.Skuteczność 100%!
    --
    Wolę być wyleczony przez szarlatana niż uśmiercony przez sławę medyczną"-Julian Aleksandrowicz.
  • koziorozecaga 20.04.17, 16:47
    Hej,daj namiary
  • ba.rba.ra889 06.06.14, 09:59
    www.nuturoterapipoznan.pl
  • apagez 05.07.16, 12:22
    Mówiąc szczerze nie wiem na czym te czary mają polegać, a na pseudonaukowy bełkot mam uczulenie i żadne bio-cośtam mnie z niego nie wyleczy, nie będę więc zgłębiał tematu. Natomiast nasuwa mi się prosta metoda sprawdzenia takiej "diagnostyki": Przebadać (zdiagnozować) na tym biorezonansie jedną osobę dwukrotnie, np. w odstępie 1-2 dni i sprawdzić czy wyniki będą takie same. I najlepiej powtórzyć takie badania w kilku "renomowanych" ośrodkach "leczenia".
    Jeżeli wyniki będą identyczne - można sprawdzać sprawę dalej. Jeżeli jednak nie, należałoby podać szarlatanów do sądu i wykończyć karami finansowymi i prawnie zakazać tego rodzaju działań jako szkodliwe. Przypuszczam, że taka działalność podpada pod co najmniej kilka paragrafów. Ale za to musiałaby się zabrać jakaś telewizja, ew. bogaty altruista - koszty "badań" są chyba dość wysokie. Procedurę testową oczywiście można rozbudować o sprawdzenie wyników ewentualnej dalszej "terapii", poszerzyć grupę kontrolną itp. Jeżeli macie znajomych w TV (albo znacie bogatych altruistów ;-)) - zapraszam do poddania im takiego tematu. Taki program na pewno miałby dużą oglądalność. Pozdrowienia dla uczciwych ludzi... :-)
  • dareksiwek 01.12.17, 06:21
    Przypuszczam, że taka działalność podpada pod co najmniej kilka paragrafów.''
    POd ile paragrafów podpada chemio''terapia'' i ''leczenie'' radiojodem?
    pOd żadne bo te zabójcze ''terapie'' są chronione '''PRAWEM'' !

'' koszty "badań" są chyba dość wysokie.''
    Wizyta prYWATNA u fartucha na wszystko przepisującego sterydy antybiotyki i statyny jest droższa.

a ŻE TO POMAGA WIEM, bo miałem do czynienia.

• wyrcia1970 30.11.17, 20:39
    Polecam firmę jedynezdrowie.pl ktora dzięki biorezonansowi wyleczyła napady alergii u syna.
  • rek.for.ma 28.03.18, 20:54
    Aparat ma znaczenie. Bo czasami candida nie wychodzi, bo są dużo większe i inne zakażenia, wiec nawet i candida się chowa. Mówimy o racjonalnej diagnozie, a nie wmawianie ludziom tego co na pewno maja (każdy ma candide...) polecam www.salonagma.pl
  • depresja123 04.10.13, 10:36
    Mam kłopoty z zatokami i ciągle mam katary. Jestem po operacji zatok i przegrody nosowej. I dalej to samo, rok leczenia i dwa miesiące spokoju i znowu katar. (leki ,wizyty-ok. 500zł/mieisiąc)
    I tak od lat. Zdesperowana , z gilami do pasa w marcu poszłam na 3 zabiegi Bicom i jak ręką odjął. Pół roku bez kataru. I co o tym myślicie?
  • monika6106 22.04.15, 15:41
    Tak, potwierdzam. U nas też zadziałało wreszcie możemy normalnie oddychać:) Jeździliśmy do Warszawy ale teraz jest nowy gabinet biorezonansu w Grodzisku Maz. przy trasie na Milanówek ul. Królewska .
  • malutka2017 18.01.17, 21:34
    Ja tez chodzilam, ale wszystko wrocilo i polipy odrosly po 4 latach, kolejna operacja usuwania polipow, co 2 lata trzeba wszystko na nowo odczulac, a im wiecej odczulasz tym gorzej to znosisz; teraz zeby odczulic jeden alergen musze pochodzic 3 razy, a po tym rzygam caly dzien nawet jak nic nie jem i mam wysoka goraczke - generalnie metoda coraz bardziej nieskuteczna im dluzej w niej brniesz.
  • dareksiwek 01.12.17, 06:24
    Jestem po operacji zatok i przegrody nosowej.''

To jest właśnie ten debilizm nau-kawy.
    Wirusy i bakterie próbują szrlatani ''wyleczyć'' skalpelem, krojąc nosy, tarczyce i raki !

Gratulacje dla panów dochtorów.
  • dareksiwek 01.12.17, 06:47
    w marcu poszłam na 3 zabiegi Bicom i jak ręką odjął. Pół roku bez kataru. I co o tym myślicie?''

Też korzystałem z bicom-u.
    skuteczne.
  • evidentia 29.10.13, 16:35
    Jezeli rozpowszechnia to niemedyk, to wydrwigrosz - ma do tego prawo.
    Jesli jest to lekarz, to albo kompletny debil, ktory nic sie nie nauczyl na studiach, wiec jest niebezpiecznym glabem,

albo jest to wydrwigrosz i oszust, ktory doskonale wie, ze to metoda robienia forsy na naiwniakach - wtedy trzeba doniesc do izby lekarskiej.
    W Niemczech za oszukiwanie chorych "biorezonansem" grozi nawet zakaz wykonywania zawodu lub ogromna kara i doniesienie do prokuratury, bo kazdy lekarz wie, jak zaczal sie marketing tegopseudowynalazku i powinno byc dla wyksztalconego medyka jasne, ze tlumaczenie mechanizmu dzialania to drwina z podstaw najprostszej wiedzy ogolnej.
  • 5olivia 25.06.14, 16:17
    ale pierdoly gadasz. Jezeli Cie ten temat nie interesuje, to nie wypowiadaj sie i nie mow glupot jezeli nie wiesz o czym mowisz i jezeli nie masz o czyms pojecia. Jezeli chodzi o lekarzy w niemczech coraz wiecej uzywa do diagnostyki Bioresonanz- Vega Test a w Szwajcarji pokrwa nawet ubezpieczenie zdrowotne.
  • haniasie 03.11.15, 00:02
    Witam
    Przy takich problemach z zatokami najpierw trzeba sprawdzić nerki czy nie są obciążone. Więcej informacji na www.med-life.pl
  • beakas3549 01.12.15, 13:49
    tak się składa że mój były mąż wpadł w szpony Scientologów i wiem co to tzw emetr i do czego służy, nie sądzę żeby to z tym miało cokolwiek wspólnego. Urządzenie Scien to wykrywanie napięci w mięśniach przy niewygodnych pytaniach. W ten sposób wiedzą jaki temat wałkować do archiwum. A jeśli chodzi o biorezonans to tak się składa że gdyby nie to moje dziecko gryzło by kwiatki od spodu.
  • malutka2017 18.01.17, 21:36
    to ze metoda jest skuteczna nie znaczy ze jest bezpieczna duchowo, to sa dwie zupelnie niezalezne rzeczy.
  • dareksiwek 01.12.17, 06:27
    ''W Niemczech za oszukiwanie chorych "biorezonansem" grozi nawet zakaz wykonywania zawodu lub ogromna kara i doniesienie do prokuratury,''

Krótko mówiąc bredzisz.
  • haniasie 20.12.13, 16:12
    Super sprawa wiecej informacji tel.603681162
  • free.julczas 24.01.14, 06:32
    ja za 100zł zostałam na biorezonansie wyleczona z chorego przez lata pęcherza. miałam ciągle nawracające zapalenia, lekarze medycyny konwencjonalnej rozkładali ręce.
    Na biorezonansie wyszła mi ciagle bytująca w pęcherzu bakteria. Musiałam mieć 3 seanse (dwa płatne 50zł), czułam chory pęcherz jeszcze przez 1 miesiąc po zabiegu i później wszystko odpuściło. Czuję się rewelacyjnie! Strasznie się cieszę, bo wcześniej chora na zapalenie pęcherza byłam 3/4 roku- jedynie latem jakoś dawałam rade :/ Polecam biorezonans!!!!
    Żałuję,że wcześniej na to nie wpadłam.
  • sluchaminiewierze 18.07.15, 11:15
    Przecież widać, że wpisy przepełnione zachwytami są na zamówienie.... Tania reklama. Mam znajomych, którzy
    poddali się tej terapii i niestety stan chorobowy rozwinął się, a oni myśleli, że to chwilowe pogorszenie.... Oszustwo tych, którzy nie mają żadnych hamulców w dojeniu z pieniędzy. Okrutne.
  • justfriend87 16.06.14, 12:31
    Zacznijmy od tego, że biorezonans, to nie jest cudotwórstwo. Na pewno nie jest to szarlataństwo, ani oszustwo.
    To normalne urządzenie komputerowe, sprzęt medyczny. Nic nadzwyczajnego!
    Urządzenie, któro działa tak samo jak RTG, tomograf, czy EKG. Skoro im wierzymy, to możemy wierzyć też w biorezonans. W Niemczech prawie każdy lekarz go ma i giadnozuje, jak też leczy swoich pasjentów. To nieinwazyjna i nie farmakologiczna forma leczenia. Niestety nasi lekarze są w czasach średniowiecza, a druga rzecz, to chcą dać razobić firmom farmakologicznym, które ich sponsorują. Normalna praktyka na całym świecie.

Jeśli trafisz na dobrego, sprawdzonego diagnostę, to masz szanse, że pozbędziesz się dolegliwości. Jeśli trafisz na oszusta, który korzysta z urządzeń z Tesco, albo kupisz "wspaniałe" urządzenie w Telezakupach, to będzie to STRATA PIENIĘDZY.

Najlepsi są Ci, którzy się nie reklamują, a klientów mają z polecenia. Osobiście znam takiego Pana, u którego również lekarze się diagnozują i leczą.

To nic nadzwyczajnego... normalny przęt medyczny, ale potrafi wiele zdziałać.
    Należy tylko uważać na oszustów.
  • unhappy 17.06.14, 21:14
    justfriend87 napisał(a):

> Zacznijmy od tego, że biorezonans, to nie jest cudotwórstwo. Na pewno nie jest
    > to szarlataństwo, ani oszustwo.

Jest to oszustwo i szarlataństwo.

> To normalne urządzenie komputerowe, sprzęt medyczny. Nic nadzwyczajnego!
    > Urządzenie, któro działa tak samo jak RTG, tomograf, czy EKG. Skoro im wierzymy
    > , to możemy wierzyć też w biorezonans.

Oczywiście. I w każde inne voodoo zwłaszcza podłączone do komputera :)

> W Niemczech prawie każdy lekarz go ma i
    > giadnozuje, jak też leczy swoich pasjentów.

Ile to jest "prawie"? 1 na 1000, który nie ma sumienia i oszukuje ludzi?

> To nieinwazyjna i nie farmakologicz
    > na forma leczenia. Niestety nasi lekarze są w czasach średniowiecza, a druga rz
    > ecz, to chcą dać razobić firmom farmakologicznym, które ich sponsorują. Normaln
    > a praktyka na całym świecie.

To nie jest żadna forma leczenia tylko forma wyłudzania kasy :)

> To nic nadzwyczajnego... normalny przęt medyczny, ale potrafi wiele zdziałać.
    > Należy tylko uważać na oszustów.

Akurat uważanie na oszustów w przypadku biorezonansu jest BANALNIE proste. Bo oszukuje każdy, który wmawia ludziom, że to urządzenie cokolwiek leczy :D
  • depresja123 28.08.15, 16:33
    Jesteś niedouczony.
    Czy znasz nazwieka LIPTON, BRADEN i inni
    Poczytaj co mówią naukowcy. Dzisiaj szaman taż jest naukowo podparty
  • unhappy 29.08.15, 10:01
    Oszust od biorezonansu może być podparty najwyżej paranaukowo.
  • depresja123 01.09.15, 09:22
    Do tego jesteś arogant i to właśnie ma wpływ na twoje zdrowie (twoje komórki są w ciągłym stresie, a wiec nie mogą funkcjonować prawidłowo i tylko czekać na obawy niepokojących chorób) Ale ty tego nie ogarniasz swoim umysłem, nie chcesz się uczyć! Pewnie reprezentujesz producenta albo sprzedawcę farmaceutyków błędnie nazywanych lekami. Polecam lekturę książki "Skutek uboczny śmierć" napisaną przez takiego samego pracownika związanego z farmacją jak Ty , któremu otworzyły się oczy na wszelkie szwindle związane z produkcją leków.
  • unhappy 01.09.15, 10:09
    depresja123 napisała:

> przez takiego samego pracownika związanego z farmacją jak Ty , któremu otworzy
    > ły się oczy na wszelkie szwindle związane z produkcją leków.

Bo oczywiście oszuści od cudownych urządzonek to wręcz oaza uczciwości i solidności. A skąd ty wiesz, że jestem związany z farmacją? Biorezonans ci powiedział? Ja po prostu nie kupuję żałosnego bełkotu jakim specjaliści od tych urządzonej naciągają naiwnych :D
  • depresja123 09.05.17, 08:44
    No widzisz, nie znasz tych nazwisk a się wypowiadasz. Jesteś przedstawicielem sprzedającym trujące tabletki? A może jesteś z Czarnych? Najważniejsza jest myśl. W/g badań 70% ludzi idących po poradę (wszystko jedno czy do lekarza czy do szamana) już czuje się lepiej. Przed tą poradą. To mówi nauka.
  • sluchaminiewierze 18.07.15, 11:21
    I znów reklama. Ta metoda opiera się na nieudowodnionym w żaden sposób naukowy drganiach komórek, więc jak można ją porównywać z RTG??? Polecam lekturę www.racjonalista.pl/forum.php/s,404700
  • depresja123 01.09.15, 09:27
    Co ty powiesz?
    A na czym polega badanie zwane REZONANS MAGNETYCZNY?

Polecam dokształcenie się z zakresu fizyki kwantowej zanim wygłosisz następną opinię. Zapewniam że badania są tylko trzeba ich poszukać.
  • unhappy 01.09.15, 10:12
    depresja123 napisała:

> Co ty powiesz?
    > A na czym polega badanie zwane REZONANS MAGNETYCZNY?
    >
    > Polecam dokształcenie się z zakresu fizyki kwantowej zanim wygłosisz następną o
    > pinię. Zapewniam że badania są tylko trzeba ich poszukać.

Doradź jeszcze dokształcenie się z astronomii. Będzie miało taki sam sens jak wtykanie przez oszustów słowa "kwantowe" do ich bełkotliwych opisów działania cudownych aparatów :D
  • depresja123 09.05.17, 08:46
    Naprawdę ? A badanie RM - Rezonans Magnetyczny to co to jest?
  • marta8484 05.12.17, 16:19
    Ja poproszę o kontakt na biorezonansowe badanie do tego 'Pana '. eliza002@op.pl. Dziękuję za jakikolwiek kontakt. Marta
  • rek.for.ma 28.03.18, 20:55
    www.salonagma.pl
  • suziroza 31.10.14, 06:30
    Testy zrobiłam w Krakowie na ul Starowiśnej w gabinecie BIO-MAX.Wyszły skrajne.Była przerażona do tego stopnia,że pozwoliłam się starszej pani usprawiedliwić,że nie podbije mi ich,bo akurat zapomniała pieczątki.Zapłaciłam 190 zł,bo niby odczuliła mnie na 1 produkt.Alergolog wyrzucił mnie z tym "świstkiem" jak nazwał ten papier pokryty krzyżykami.Testy z krwi nic nie potwierdziły.Nie mam żadnej alergii-byłam jedynie mocno zatruta z problemami oddechowymi.Ostrzegam i nie polecam
  • satellite78 20.11.14, 15:37
    ja uważam ten wynalazek za świetną alternatywę na piguły, które w nieskończoność są przepisywane, aby leczyć i nie wyleczyć, bo sie nikomu nie opłaca, a zwłaszcza Big Pharma. Apteki rosną jak grzyby po deszczu i każda ma sie dobrze, gabinety prywatne tez. tylko jakoś nie można wyleczyć sie z alergii, cukrzycy, nadciśnienia i wiele chorób jest przewlekłych nieuleczalnych, autoimmunologicznych o niejasnym pochodzeniu. Nikt nie myśli o przyczynie choroby tylko tłumią objawy i wywołują choroby jatrogenne. A biorezonans dociera do objawów i je wyleczy, w tym cała filozofia . to się niektórym nie podoba, bo kasa ucieka.
  • sluchaminiewierze 18.07.15, 11:24
    Biorezonans nie dość, że "nie dociera do objawów", to nawet ich nie tłumi. Przypadki, kiedy wydaje się, że pomaga są na tym poziomie, co działanie placebo. Nasz organizm, jeśli wierzymy w skuteczność terapii, jest w stanie sam wiele pokonać.
  • iwka0909 28.07.15, 19:28
    Nie wierzyłam w tę terapię, miałam w ręce kolejne skierowanie do szpitala. Od półtora roku włoczyłam sie po poradniach, zrobiono mi najdroższe badania jakie mogli zrobić , wyniki były złe ale nie było lekarstwa na moja chorobę. Biorezonans pomógł. Po dwóch latach wróciłam do życia. Jednak nie ma nic na zawsze i uprzedzono mnie, że moja dolegliwość będzie sie nawracać.
    Medycyna konwencjonalna nie potrafiła nic poradzić. Heh lekarze , doktorzy rozkładali ręce a ja jestem wdzięczna, że chociaz na chwilę odzyskuje normalne życie po terapii biorezonansem i co ważne to terapia nie jest nic droższa od wizyt u lekarzy.
    Myśl co chcesz. Jeśli nawet miałoby to działać jak plcebo to i za to dziękuję Panu Bogu. Kto doznał prawdziwej choroby ten wie co to znaczy.
  • maniekk44 11.08.15, 13:17
    pasożyty bardzo ciężko jest wyleczyć, więc musisz się liczyć ze sporą ilością zabiegów i przy tym odżywiać się w taki sposób, aby oczyścić organizm. Żona "odczulała" się na migrenę na biorezonansie i póki co nie miała nawrotów, ale pewnie też na każdego działa to inaczej.
    --
    Ocieplenie domu krok po kroku
  • kk1-1 21.10.15, 12:17
    To prawda. Pasożyty są najgorsze, ale można tez odczulić. Ja w Poznaniu znam gabinet biorezonansu magnetycznego na ul. Sosnowej 10. Duże doświadczenie, dużo sukcesów. Serdecznie polecam!
  • unhappy 02.11.15, 09:40
    anka1.981 napisał(a):

> Ja słyszałam że w niektórych krajach terapie biorezonansowe są refundowane prze
    > z ichniejsze "nfz" i są jak najbardziej uznaną metodą.

Gdyby biorezonans, mora, oberon, quantec etc. działały to ich wynalazcy chodzili by w glorii chwały z noblem w kieszeni. Nie chodzą, a te wynalazki to prosta kontynuacja wężowego oleju :)

Do reszty spamu zachwalającego kolejny gabinet naciągający naiwnych pozwolisz, że się nie odniosę. Choć przyznam, że najwyższa półka (bardzo droga) aparatu, który nie działa, a służy do wyciągania kasy mnie rozczuliła. Pacjenci zostaną naciągnięci profesjonalnie :D
  • depresja123 09.05.17, 08:55
    Naprawdę ? A nie wiesz kto nam te tabletki cały czas wciska i blokuje inne metody leczenia. Poczytaj sobie parę książek "Skutek uboczny śmierć"- napisana przez przedstawiciela Big Farmy , czy "Cholesterolowe kłamstwo" skandynawskiego lekarza. A statyny wciska już każdy lekarz. To żadne leczenie, to holokaust zgotowany przez .....
  • koziorozka 02.11.15, 12:01
    anka1.981 napisał(a):
    > słyszałam że w niektórych krajach terapie biorezonansowe są refundowane przez
    > ichniejsze "nfz" i są jak najbardziej uznaną metodą.

To plotki. W tym wątku 5olivia przekonuje, że w Niemczech powszechnie używają go lekarze. A to nieprawda.
    de.wikipedia.org/wiki/Bioresonanztherapie
  • kk1-1 02.11.15, 18:41
    Ja znam gabinet biorezonansu w Poznaniu na ul. Sosnowej 10. Bardzo skuteczna jest pani w odczulaniu i diagnozie alergii. Warta polecenia.
  • kk1-1 02.11.15, 18:43
    Gabinet biorezonansu ul. Sosnowa 10 Jelonek gmina Suchy Las pod Poznaniem. Serdecznie polecam. Jest super. Ja moje dziecko tam odczulałam. Naprawdę warto
  • beakas3549 01.12.15, 13:37
    Ja wyleczyłam biorezonansem kilka lat temu moje dziecko. Diagnoza-jaka diagnoza? na oko pan dr stwierdził i zapisał leki, w tym antybiotyki, dziecko miało ropiejące rany na całym ciele. Sama poszłam - PRYWATNIE, zgodnie ze swoją intuicją na badanie jej moczu i wyskoczyły tam takie bakterie (gronkowiec złocisty) + krew w moczu że ten sam pan dr stwierdził że mała będzie na antybiotyku przez rok czasu i musi iść do szpitala bo grozi jej posocznica. Poszłam z nią na biorezonans, była na antybiotyku przez jeden miesiąc, później wyjechałam do szpitala w Niemczech żeby ją przebadali od stóp do głów czy wszystko jest ok i było!!!! Więc zdecydowanie polecam! Konwencjonalne metody doprowadziły by to dziecko do całkowitego wyjałowienia, abstrahuje tu już od tego że bakterie najprawdopodobniej uodporniły by się na wszystkie podawane jej antybiotyki. Biorezonans nie szkodzie a jak widać na moim przykładzie może nawet uratować życie.
  • mtlustowski 21.01.16, 10:26
    Jak najbardziej polecam ta metode jest bezbolesna i bez skotków ubocznych ,leczyłem swoje pierwsze dziecko na alergie i naprawde pomogło ,gdyz narodzilo sie drugie to już po miesiacu życia córeczki poszedłem na testy alergiczne metoda biorezonansu i ja odczulałem dzieki tej metodzie skóra córeczki poprawilea sie o 200 procent.Co do pasozytów jak najbardziej takze polecam ,to dziala tylko trzeba cierpliowsci a nie ze juz od razu pomoze ,polecam gabinet herbamedika.pl w krakowie ,gdyz jestem polaczenie nawet z poradami ziołoleczniczymi oraz dietetycznymi w czasie odczulan .
  • mtlustowski 21.01.16, 15:15
    Jak najbardziej polecam ta metode jest bezbolesna i bez skotków ubocznych ,leczyłem swoje pierwsze dziecko na alergie i naprawde pomogło ,gdyz narodzilo sie drugie to już po miesiacu życia córeczki poszedłem na testy alergiczne metoda biorezonansu i ja odczulałem dzieki tej metodzie skóra córeczki poprawilea sie o 200 procent.Co do pasozytów jak najbardziej takze polecam ,to dziala tylko trzeba cierpliowsci a nie ze juz od razu pomoze ,polecam gabinet herbamedika.pl/ w krakowie ,gdyz jestem polaczenie nawet z poradami ziołoleczniczymi oraz dietetycznymi w czasie odczulan .
  • unhappy 21.01.16, 15:35
    Jak ładna wpadka spamera. Zapomniałeś prawidłowego linku w poprzednim spamie zachwalającym tą oszukańczą metodę wyłudzania kasy, to walnąłeś poprawiony. Jaki spontan zadowolonego użytkownika :D I są ludzie, którzy się na to nabierają?
  • koziorozka 21.01.16, 15:55
    unhappy napisał:
    > są ludzie, którzy się na to nabierają?

Niestety, chyba są.
    Nick "mtlustowski" ledwie 5 godz. temu założył konto na gazeta.pl.
    Kolejny raz żałuję, że założyciel tego forum gdzieś zniknął ;(
  • koziorozka 21.01.16, 17:24
    Wujka google jeszcze popytałam
    Nick mtlustowski poleca firmę pani Beaty Tłustowskiej :)))
    Firma założona mniej niż pół roku temu takimi oszukańczymi metodami klientów sobie nagania!
    Ale firma na pewno jest uczciwa, na pewno...
    Lecę uwierzyć ;)
  • jerry_finn 23.01.16, 12:34
    Ja jestem zadowolony z efektów. Nie zawsze wychodzi to samo, ale rzeczywiście większość ludzi karmi kandydozę i ją ma i dlatego wychodzi. Ale mój szwagier (bez kitu okaz zdrowia na maksa) był na wegatest i rzeczywiście nie wyszło mu zupełnie nic - co dla mnie potwierdziło wiarygodność badania.
  • soid 16.02.16, 12:11
    Dobrze jest jak mamy możliwość sami przetestować urządzenie - analizator kwantowy, bo tylko wtedy ocenimy czy pokazane wyniki są wiarygodne ( jak mamy do porównania z laboratorium). Wielu się wypowiada mimo tego że nigdy nie korzystał z takich pomiarów. Obecnie badania z tego urządzenia są na tyle tanie że można samemu je wypróbować. Dostępne są też same urządzenia club-tv.pl w cenach do przyjęcia.
  • rewienska 07.03.16, 11:23
    Ja od wielu lat stosuję biorezonans jako formę diagnostyki (a czasem i terapii). Efekty badania zawsze potwierdzały się w badaniach medycyny akademickiej i odwrotnie. Nigdy nie wyszły mi jakieś głupoty. Moje objawy zgodne też były z diagnozą. Oczywiście trzeba wybierać dobre gabinety, bo jak w każdej dziedzinie można trafić różnie. Polecam np. zdrowypunkt.com.pl w Warszawie. Osoby prowadzące mają sporą wiedzę i na nic nie naciągają, jak to czasem się zdarza, że człowiek wychodzi z suplementami za tysiąc złotych i słyszy, że inaczej będzie na wózku jeździł.
  • sensitiv-imago 13.10.16, 22:06
    Może nie na temat, ale potrzebuje informacji, czy we Wrocławiu jest jakiś gabinet, który robi badania urządzeniem Sensitiv Imago. Mam problemy jelitowe i wiele się naczytałem i słyszałem na temat tego urządzenia.
  • ba.rba.ra889 19.01.17, 15:34
    W Poznaniu jest urządzenie NLS 3D-to to samo tylko nowsze,z zeszłego roku.I generator plazmowy Rife'a.Tam wyleczyłam wszystko !

--
    Pozdrawiam
  • 12pania 19.01.17, 12:04
    warto zrobić takie badanie, musi być przeprowadzone przez wykwalifikowaną osobę, ja akurat trafiłam z polecenia do gabinetu Dr Magnus, postawili mi W KOŃCU TRAFNĄ diagnozę i dobrali zabiegi, zalecenia dietetyczne... usunęłam u nich boreliozę, teraz sama mogę ich polecać, Ania
  • ba.rba.ra889 19.01.17, 15:40
    W Poznaniu również jest taki skaning i mają jeszcze generator plazmowy Rife'a.Wyleczyłam wszystko !Polecam !

--
    Pozdrawiam
  • dorota_poznan123 27.02.17, 13:55
    witam
    proszę o info gdzie w poznaniu jest taki gabinet
    pozdrawiam
  • agatakniewypada 20.01.17, 14:20
    ja wyleczyłam glistnicę biorezonansem i polecam każdemu. wcześniej brałam leki przepisywane przez lekarzy które mi nie pomogly bo objawy wracaly
  • bobii522 27.02.17, 15:48
    Mam zaufanie do homeopatii jeśli chodzi o leczenie. Nie stawia się tutaj na chemię i tabletki, ale na naturalne możliwości organizmu. W Krakowie dobry gabinet, który w tej metodzie pracuje jest na Podłęskiej – Vitanea (vitanea.eu). Doświadczeni terapeuci, którzy już od lat pracują za pomocą biorezonansu chociażby.
  • aleksandra1124 05.04.17, 20:11
    Mam wieloletnią boreliozę.zdecydowalam się na biorezonans po trzy letnim leczeniu ziołami, które pomogło mi powiedzmy w 30% eliminując objawy. Jestem po 3 zabiegach biorezonansem i czuję duży przypływ sił, bóle stawowe się nasiliły ale to herxy, podobnie miałam na początku picia ziół. Zanim pojechałam na zabieg poczytalam w internecie dość dużo o tej metodzie i powiem, że byłam sceptycza, ale kiedy natrafiłam na post dr Piotra k.ktory przeszedł przez ciężką boreliozę., Zmieniłam zdanie. Dr k mówi, że biorezonans pomaga na wszelkie dolegliwości,sam leczy chorych na boreliozę metodą ilads i mówi , że gdyby to była ściema te wszystkie bicomy dawno by splajtowaly a jednak mają się dobrze i jest ich coraz wiecej. W/g doktora rodzaj biorezonans ma znaczenie w diagnozie, aparaty sá w cenie od 20 do 40rys.euro, najlepsze są typu ."Optima" .Mam szczęście bo właśnie na takim się lecze

--
    nora
  • adrianjg 27.04.17, 12:59
    Bicom 2000 i Bicom Optima to z moich obserwacji ta sama maszyna tylko dodano komputer i nowy design. Po romzowach z wieloma użytkownikami DE przed zakupem n awłasny użytek dowiedziałem się, iż nawet lepsze efekty przynosiły terapie na 2000 niż optimie... takjakby 2000 był "silniejszy"... kupiełm 2000 i jestem bardzo zadowolony.
    6letni kompletny kosztował 7tys € (zakupiony w cenie 19tyś €).
  • adrianjg 27.04.17, 12:55
    Na biorezonans trafiłem 3lata temu, po dwóch latach kupiłem na własny użytek BICOM2000 używany za ponad 30tyś zł!. Szczerze mogę polecić! Pierwsze wizyty byłem sceptyczny, baterie, pasożyty itd... części nie można było potwierdzić w sposób naturalny... o dziwo na pierwszym badaniu wyszło mi iż mam tasiemca... oczywiście negowałem, nie brałem tego na poważnie itd. Oddałem kał do badania - wynik BRAK PASOŻYTÓW... jednak po przeczytaniu wielu wypowiedzi w necie postanowiłem kupić w Niemczech Yomesan i się odrobaczyć... po zastosowaniu kuracji zgodnie z ulotką w tym leku byłem w szoku jak w kale zaczeły pojawać się fragmenty tasiemca!!! SZOK! Postanowiłem wygrzebać taki człon z kału włożyłem do filki z kawałkiem kału i oddałem na test obecności pasożytów... wynik - BRAK! Szok! Pani w recepcji przy odbiorze wyniku wyjaśniła mi dopiero jak takie badanie się odbywa i dlaczego nawet jak faktycznie mamy pasożyty to nie wychodzą w badaniu.... Okazuje się że skutecznośc jest minimalna.
    Po odrobaczeniu zaczeła się wlaka z bakteriami i wirusami... Dziś korzystam z biorezonansu do leczenia boreliozy.
    Szczerze polecam! Tylko należy pamiętać aby nie trafiśc na gabinet który przyjmuje ludzi aby tylko odwalić i skasować za usługę.
    Należy pamiętać iż pierwsze badanie trwa 1,5-2h, wizyty są poprzedzone terapiami wstępnymi, terapia właściwa idzie wg. programu i trwa od kilkuanstu do nawet 2h... Jak badanie lub terapia trwa 10-15min to ŚCIEMA! a osoba posiadająca biorezonans chyba nie ma pojęcia o jego obsłudze!
  • zlzlz 30.04.17, 22:08
    Ludzie, jak czytam, ze biorezonans działa że hej a za chwilę widzę linka do strony to śmiać mi sie chce :) człowiek chce znaleźć jakies info w miarę rzetelne na ten temat a tu same reklamy, noo mało to przekonujące. Osobiście byłam na biorezonansie dwa razy. Za pierwszym razem (lata temu) wyszło mi wszytsko co mogło, robale grzyby, no nic tylko sie zakopać ale za drugim razem byłam z dziecmi w innym miejscu (poleconym przez lekarza homeo - który na robale daje chemię) i tam wyszła nam glizda. Objawy nam się zgadzają. Lekarz na podstawie wyniku przepisał leki - chemię z pospolitej apteki. Lekarz (nieprzypadkowy, ceniony przez wielu) na podstawie wyników z bio przepisuje leki nieobojetne dla dziecka - dla mnie to ewidentny sygnał, że uznaje to badanie za sensowne. Poza tym wierzcie badz nie, ze wielu korzysta z biorezonansu, kolejka robi sie spora, najblizszy termin za ok 3 tygodnie, samo badanie krótkie, a w poczekalni robi sie gesto. Spotkalam się z opinią, że duzo zalezy od operatora sprzetu (?????) - w kwestii sensowności wykonywania badania. Ja tam przekonana nie jestem, ale jeśli nedycyna konwencjonalna nie ma za duzo do zaoferowania (zwykle to lekarz ma nas troche gdzies bo niby wymyslamy badz nie wpadnie na to co by nam pomogło... zdarza się :) ) to człowiek chwyta się innych metod. dla kazdego cos dobrego ale mysle, ze nie ma co za bardzo ufac i sprawdzac (np robale z bio contra testy z krwi na robale - a jakze sa takie!). A jeśli mamy już ochotę zaszaleć i się biorezonansem potraktować to podejdzmy do tego na tyle poważnie na ile możemy i podpytajmy o sensowny gabinet z długim stażem instruktorskim osobistości przeprowadzającej badanie - no oczywiście jeśli wpadnie nam taki idiotyzm (a może nie taki znowu, no chole*a wie :) ) do głowy.
  • kamdol 09.05.17, 14:44
    Osoba z mojej bliskiej rodziny zajmuje się badaniami biorezonansem, dzięki temu korzystam z badania regularnie i oczywiście bezpłatnie. Średnio co 2 miesiące mam kontrolne badanie i cały czas stosuję w domu terapie - mam odpowiedni do tego sprzęt. Bardzo polecam taka metodę w profilaktyce zdrowia ale też w leczeniu różnych schorzeń. Wiem na czym polega to badanie i jak odczytywać wynik - po tylu badaniach ile przeszłam już sama się tego nauczyłam - i jest to naprawdę logiczne i mądre moim zdaniem :) Badanie trwa średnio 2 godziny i w moim przypadku często ma ono odzwierciedlenie w wynikach medycyny konwencjonalnej (np. zanim wykryto u mnie guzy na piersi i torbiele na jajnikach wiedziałam o tym po badaniu biorezonansem, podobnie było z wynikiem prolaktyny). Pozbyłam się już większości pasożytów i grzybów. Obecnie walczę z wirusami i bakteriami. Przychylam się do opinii, że badanie powinna robić wykwalifikowana osoba, ale nie musi być to najdroższy gabinet ze złotymi klamkami - można to sprawdzić gdyż powinna ona udostępniać swoim pacjentom odpowiedni certyfikaty. Mojemu mężowi dzięki takim terapiom udało się zwalczyć Boreliozę w stadium przedklinicznym.
  • paula.t.96 21.08.17, 07:30
    Ja również korzystam z badań biorezonansowych i bardzo sobie chwalę. Miałam bóle reumatyczne nie do zniesienia a pierwsze efekty odczuwałam już po 3 zabiegach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.