Dodaj do ulubionych

Jadę w długą trasę - co zamiast Red Bulla i kawy?

23.05.13, 12:55
Drodzy,

jak w temacie. Nie chcę faszerować się shitem, co pomoże w utrzymaniu światłości umysłu i nie zasypianiu po drodze?
Oprócz naturalnie przerw i spacerków?
--
Pozdrowienia
Monika, mama Marty 07.12.2007 i Doroty 03.06.2010
Edytor zaawansowany
  • zielarniaimbir 23.05.13, 13:26
    Polecę kilka rzeczy:

• Yerba-Mate inaczej ostrokrzew paragwajski, pobudza dodaje energii a przy tym nie powoduje wypłukiwania magnezu z naszego organizmu. Zaparzamy wodą o temperaturze ok. 80 st. Celsjusza, można zaparzyć do termosu.
    • Guarana – dostępna w tabletkach w większości sklepów zielarskich
    • Żeń-szeń – dostępny w tabletkach (mocniejsza postać), herbatkach (słabsza postać) ewentualnie w łatwych do użycia ampułkach.
    • Maca - już od dawna stosowana jest przez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm, a dzięki cennym właściwościom odżywczym znajduje także zastosowanie w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu. Dostępna w kapsułkach.

Trzeba wybrać dla ziębie najwygodniejszą postać, wszystkie wyżej opisane produkty są naturalne i zawierają pochodne kofeiny.
  • pafni 18.01.15, 20:43
    Na szklankę:
    Łyżeczka kawy zalewasz wrzątkiem, mieszasz, odczekaj 2-3 minuty dodaj łyżeczkę kakao, szczyptę cynamonu i dodaj łyżeczkę miodu.
    Na mnie to działa gdy jestem padnięty a jeszcze coś muszę zrobić,skoncentrować się.
    To zdrowe i organizm nie szaleje a wręcz witalność i humor wracają.
  • wiktorvis 23.05.13, 18:20
    Szczerze polecam suplement firmy VISION, Chromvital - w 100% naturalny preparat z dużą zawartością chromu, spiruliny i innych ziól. Znajomy mi polecił i biore bez przerwy, a jestem z zawodu kierowca więc potrafie docenić jego działanie:) jeśli jesteś zainteresowany/a to pisz smiało.
  • halina_85 27.05.13, 19:18
    a ja polecam wodę detoksykacyjną.

www.140longlife.eu można zakupić tubę Avatarii ague, która zamienia zykłą wodę w wodę
    "żywą".,
  • blogerek99 08.12.17, 10:08
    Kawa ale ze sprawdzonej palarni, nie takie ze sklepu. Ja kupuje w www.blueorcacoffee.pl/ , zawsze najlepsza i świeża kawa, i ten smak o niebo lepszy.
  • 2norika 27.12.17, 10:53
    "Nie chcę faszerować się shitem, co pomoże w utrzymaniu światłości umysłu i nie zasypianiu po drodze".
    Tzw. napoje enrgetyzujące to rzeczywiscie straszny shit - głównie kofeina i duża ilość cukru. Nie polecam nikomu. Guarana, żeń-szeń czy inne tego rodzaju środki pobudzają, owszem, ale w efekcie długofalowym. Jest jednak preparat, który z czystym sumieniem mogę polecic kierowcom - doskonale pobudza, a zawiera tylko naturalne substancje. Wystarczy jedna saszetka i można zapomnieć o senności i znużeniu. Sama go wypróbowałam i z czystym sumieniem mogę polecić. To Energizer Mix Drink - można kupić go tutaj: biowroclaw.pl/witaminy-i-mineraly/813-energizer-drink-mix-o-smaku-truskawkowo-bananowym-w-proszku.html
    Tanie to nie jest, ale za efekt ręczę. Na początek można zażyć nawet pół saszetki, jak ktos jest nie przyzwyczajony.
  • fit_jaroslaw 19.04.18, 13:46
    Dobrze pobudza yerba matę, ale nie powinno się z nią przesadzać. Wiem, że kierowcy często zabierają w trasę Kiopiko, ale szczerze wątpię, że to coś im daje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.