Dodaj do ulubionych

Uzdrowiciel GC

08.04.14, 14:09
Bardzo pilnie poszukuję rekomendacji do uzdrowiciela GC (Gold Coin). Jestem nawet w stanie zapłacić poważną kwotę ( do 10 tyś złotych). Wiem, że każdy uzdrowiony przez Niego otrzymuje tylko dwie rekomendacje na całe życie i że jest to mało, ale może ktoś zechce mi je przekazać lub odsprzedać?
Jest to sprawa zycia lub smierci.
Edytor zaawansowany
  • beata9514 08.04.14, 14:41
    Dodaję, że Ci których uzdrowił wiedzą o co chodzi z tą rekomendacją, a Ci którzy nie wiedzą może niech przeczytają wszystkie 5 części wywiadu z pewnym polskim milionerem, który o Nim wspomina. Może sobie przypomnisz, czy ktoś z Twoich znajomych został przez Niego uzdrowiony. Taki "ktoś" ma rekomendację, której potrzebuję.
    Proszę o POMOC!!!!

adres do pierwszej części wywiadu: www.lottokupon.com/polski-milioner-zdradza-sekrety-1/

następne części zmienia się tylko cyfrę "1" na 2/3/4/5
  • norman72 08.10.14, 07:32
    Ale szwindel. Żałośni oszuści. Żaden uzdrowiciel nie istnieje. a te teksty to bajki wymyślone aby łapać naiwniaków na przekazy prosto do banku złodziei. A ty "Beatko" występujesz w roli głównej naganiacza pod kilkunastoma profilami w necie.
  • norman72 26.10.14, 02:57
    ty kretynko udajaca poszukujaca
  • pauli12_10 11.04.14, 16:12
    Zapraszam do pomocy w wypełnianiu ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. Proszę o rzetelne wypełnianie. Czym więcej tym lepiej!!:):) Pozdrawiam www.ankietka.pl/ankieta/142240/medycyna-niekonwencjonalna-w-leczeniu-bolu.html
    Medycyna niekonwencjonalna w leczeniu bólu
  • besa144 08.09.14, 23:15
    Witam, posiadam taka rekomendacje. Jesli jest Pani nadal zainteresowana to prosze o kontakt na email: baddog11@op.pl
  • norman72 08.10.14, 07:33
    I CO? ODPISALI? :))))
  • kompromitujacy75 20.02.16, 15:39
    przecież to stary Edmund B. siedzi po nocy i duma jak zarobić by się nie narobić, ubawiłam się
  • kraaaker 13.09.14, 09:59
    jezu serio?!!!!! ale z was naiwniaki, ze dajecie sie wkrecać w jakiś uzdrowicieli i napychacie im kieszenie gruba kasą za wciskanie kitu, lol
  • nigolla 25.09.14, 16:13
    Zgadzam się. Zwłaszcza te "rekomendacje" są urocze ;)
  • 3dorotkaxxx 27.09.14, 12:46

-Witaj,masz racje,ludzie to naiwniaki,a ci uzdrowiciele to CWANIAKI.-
    Uprzedzam przed takim uzdrowicielem-zielarzem: "natanael@eclipso.eu"
    Na tej anonimowej stronie wypisuje bzdury o swoich mieszankach,za ktòre bierze KASE.
    Na tej stronie nie podaje swego nazwiska i adresu,a jak napiszes do niego,to ci dopiero zasunie bajki z 1000 i jednej nocy.
    Ja tylko uprzedzam,a wy sami decydujecie,jak macie tyle wiary w takie cudowne zielne wyleczenia,to nic wie ran...do natanaela
  • norman72 08.10.14, 07:25
    Uwaga! Ten caly GC uzdrowiciel Io jest grupa internetowych oszustów. Panosza sie z reklama wszędzie ale nie o uzdrawianie chodzi tylko aby im wyslac kasę na te złote niby monety oraz szanse wygrania milonow w nieistniejącym lotto.Wysyłacie pieniądze przelewem i cisza... Bo nigdy się nie dowiecie, gdzie są. Banda złodziei używająca kilkanaście fałszywych profili na fejsbuku. Ponoć juz ich unijna policja szuka.
  • margotje 01.03.16, 13:17

GC nie jest ani oszustem ani szarlatanem, co oswiadczam z pelna odpowiedzialnoscia za moje slowa. Znam Go osobiscie, cenie i szanuje. Jesli bedziesz nadal opowiadal te bzdury i rzucal kalumnie, to zapewniam cie, ze to do ciebie zapuka prokurator. Nie jestes chyba az tak naiwny, by sadzic, ze w internecie jestes anonimowy?

--
    "Nigdy nie kłóć się z idiotami; sprowadzą cię do swojego poziomu i
    pokonają doświadczeniem" /-/
  • janusiekbbb 11.10.14, 15:25
    No to ja podam teraz AKTUALNE dane tego natanaela.Teraz podaje pod MEDYCYNA NATURALNA
    Kontaktowe okienko do niego to: natanael12@vp.pl
    Ostrzegam,to ten sam facet z Polish heart,al jego profil jest teraz skasowany,ten drugi kontakt i jego strona; natanael@eclipso.eu tak samo skasowana.
    Ludzie nnapisali tyle krytyk,no to teraz pròbuje w inny sposòb REKLAMY.
    On podaje:LECZENIE RAKA PRZEZ PICIE ZIÒLEK przez siebie mieszanych.
    I to jest skandal,to jest HIENA CMENTARNA,bez sumienia,dlatego ostrzegam jeszcze raz !!!

• retar 24.09.14, 16:33
    ja podejmuję się wszystkich przypadków
  • anikssa 27.09.14, 20:31
    a ludzi z naiwności też leczysz :P
  • norman72 08.10.14, 07:45
    Uwaga! Ten cały GC uzdrowiciel Io jest grupa internetowych oszustów. Panosza sie z reklama wszędzie ale nie o uzdrawianie chodzi tylko aby im wyslac kasę na te złote niby monety oraz szanse wygrania milionów w w nieistniejącym lotto.Wysyłacie pieniądze przelewem i cisza... Bo nigdy się nie dowiecie, gdzie są. Banda złodziei używająca kilkanaście fałszywych profili na fejsbuku. Ponoć już ich unijna policja szuka.
  • janusiekbbb 16.10.14, 13:42
    Witam serdecznie,gratuluje Twego wpisu o tych oszustach internetowych.Wiesz co te "natanael" wykasowl swoje reklamy ,na jednym z forum (gazeta BILGORAJSka) grozi nam kodeksami karnymi.Jak widzisz jest jeszcze na dodatek bezczelny,no bo jak mozna wogòle oferowac ZIOLA na leczenie raka.To jest wbrew medycynie konwencjonalnej,pozatem twierdzenie wyleczenia z raka za pomoca ZIÒLEK,to jest karygodne przestepstwo.Nawet lekarz nie da nigdy gwarancji na wyleczenie,bo takiej gwarancji nie ma.Jedynie sam Pan BÒG wie czy wyjdziuesz z choroby czy nie
    i tylko ON jest wstanie pomòc.
    Pozdrawiam
  • menago_bb 16.01.18, 18:28
    Uzdrowiciel GC (Gadające Głowy),,, oryginalnie chyba Obywatel GC (Grzegrz Ciechowski).
    ..ale to tak na marginesie :).

--
    Nobody is perfect...noobody.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.