Dodaj do ulubionych

Uzdrowiciele

09.09.14, 11:53
Zastanawiam się na co umierają uzdrowiciele ?
--
[IMG]http://i61.tinypic.com/2qwewt1.jpg[/IMG]
Edytor zaawansowany
  • gucek_lbn 09.09.14, 19:14
    na śmierć! zapewne ;)
  • 3dorotkaxxx 27.09.14, 12:37
    Witaj,
    no na to samo,co wszyscy !!a przy okazji,to ostrzegam przed takim zielarzem-uzdrowicielem "natanael@eclipso.eu". Na tej jego stronie nie podaje swego nazwisska i adresu,to jest nabieranie na kase.
    Nie wierzcie takim anonimowym uzdrowicielom !

--
    D.J.
  • amityr 27.09.14, 17:01
    Może sam siebie uzdrowiciel nie może uzdrowić, ale jakby się udał do drugiego uzdrowiciela po fachu , to jeden drugiego mogliby uzdrawiać i nigdy by nie umarli. Co wy na to?
    --
    [IMG]http://i57.tinypic.com/2v9ex48.gif[/IMG]
  • anikssa 27.09.14, 20:30
    hehe takie perpetum mobile prawie że :D ja to nie ogarniam że ludzie wierzą w takie rzeczy... :P
  • janusiekbbb 30.09.14, 12:22
    Masz racje,ale niestety naiwnych jest wiele.Ostrzegam przed takim uzdrowicielem(od raka),czytaj:
    natanael@eclipso.eu
    Ta jego strona jest anonimowa,bez nazwiska i adresu.No i co ty na to powiesz ??napewno znajdzie wariata i nabierze go na te zielska,co sam miesza i nielegalnie sprzedaje.
  • janusiekbbb 30.09.14, 12:25
    Aniksa,ostrzegam przed takim zielarzem,podobno leczy raka;natanael aeclipso.eu
    faktycznie nie ma tam ani jego nazwiska,ani adresu,czyli znowu nabijanie w butelke
  • anikssa 30.09.14, 20:59
    mnie ostrzeegacie? dzieki nie korzystam z takich cudów :P ale może i innym się przyda :P
  • 158karolina 20.10.14, 09:47
    Natanael11@vp.pl, albo natanael12@vp.pl ,albo natanael684/Russian Hearz/Polish hearts
    to jedna i ta sama osoba.Pozatem ten osobnik leczy ludzi chorych na raka..........ZIOLAMI.
    Zaznaczam,to nie jest zarejestrowany zielarz,ani innego rodzaju terapouta,na forach onkologicz
    nych istnieje wiele wpisòw na ten temat,
    --
    Samanta
  • ewa6876 28.03.15, 11:10
    Witam mój tata miał swoją diagnozę rak trzustki nieoperacyjny. Wyrok śmierci. Wypisany do domu bez iskierki nadziei dla nas, rodziny. Nie mogłam się pogodzić z tym faktem , nie potrafiłam czekać bezczynnie i patrzeć jak tata pomału umiera... szukałam w internecie uzdrowicieli , czytałam, pełno ich było, dla mnie obojętne który pomoże tacie byle by pomógł, byle jeszcze go mieć w śród nas , byle go jeszcze nie stracić. Tak przez przypadek trafiłam na stronę www.bezraka.pl zadzwoniłam taty nigdzie nie musiałam wlec , zabiegi są na odległość więc w tym czasie tata leżał sobie w łóżku. Po kilku miesiącach pomału nastepowała poprawa, badania które robiliśmy dawały obraz że jest coraz lepiej, lekarz prowadzący tatę nie mógł uwierzyć że taka poprawa, że takie wyniki. Dziś jest wszystko dobrze nie ma śladu po raku a my jesteśmy szczęśliwi że mamy tatę jeszcze dla siebie. Dziękujemy z całego serca Panie Jarku za nadzieję jaką Pan nam dał choć nikłą i za uzdrowienie taty. Ewa z Sosnowca
  • amityr 29.03.15, 13:51
    ewa6876 napisał(a):

> Witam mój tata miał swoją diagnozę rak trzustki nieoperacyjny. Wyrok śmierci. W
    > ypisany do domu bez iskierki nadziei dla nas, rodziny. Nie mogłam się pogodzić
    > z tym faktem , nie potrafiłam czekać bezczynnie i patrzeć jak tata pomału umier
    > a... szukałam w internecie uzdrowicieli , czytałam, pełno ich było, dla mnie ob
    > ojętne który pomoże tacie byle by pomógł, byle jeszcze go mieć w śród nas , byl
    > e go jeszcze nie stracić. Tak przez przypadek trafiłam na stronę www.bezraka.pl
    > zadzwoniłam taty nigdzie nie musiałam wlec , zabiegi są na odległość więc w t
    > ym czasie tata leżał sobie w łóżku. Po kilku miesiącach pomału nastepowała popr
    > awa, badania które robiliśmy dawały obraz że jest coraz lepiej, lekarz prowadzą
    > cy tatę nie mógł uwierzyć że taka poprawa, że takie wyniki. Dziś jest wszystko
    > dobrze nie ma śladu po raku a my jesteśmy szczęśliwi że mamy tatę jeszcze dla s
    > iebie. Dziękujemy z całego serca Panie Jarku za nadzieję jaką Pan nam dał choć
    > nikłą i za uzdrowienie taty. Ewa z Sosnowca

Ładna reklama,oj dana, dana.I jaka wiarygodna. Hahaha
    --
    [IMG]http://i60.tinypic.com/n6dshw.jpg[/IMG]
  • norman72 08.10.14, 07:40
    Uwaga! Ten cały GC uzdrowiciel Io jest grupa internetowych oszustów. Panosza sie z reklama wszędzie ale nie o uzdrawianie chodzi tylko aby im wyslac kasę na te złote niby monety oraz szanse wygrania milionów w w nieistniejącym lotto.Wysyłacie pieniądze przelewem i cisza... Bo nigdy się nie dowiecie, gdzie są. Banda złodziei używająca kilkanaście fałszywych profili na fejsbuku. Ponoć już ich unijna policja szuka.
  • kompromitujacy75 20.01.17, 18:10
    Jak szuka to ja chętnie podam namiar, imie i nazwisko nawet nr tel mam.
  • margootje 18.03.17, 20:13
    Numeru telefonu nie potrzebuję (dzwonić pewnie nie będę), ale chętnie poznam nazwisko
  • gc_naciaga 04.12.18, 20:29
    Uwaga na GC, jest to naciągacz. Byłem u niego na tzw. warsztatach i uczciwie odradzam kolejnym naiwnym stracenie niemałych pieniędzy. Obiecuje, że spotkasz się ze swoim przewodnikiem w oobe. Przekazuje same ogólne informacje, które można wyczytać w Rozmowach z Bogiem i Spaldingu (Zycie i nauka mistrzow Dalekiego Wschodu), NACIĄGACZ!!!!!!!!!! ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!
  • mediacjerodzinne 18.08.15, 17:38
    Z tych którzy żyją polecam Antoniego Przechrztę. Antoni Przechrzta sesje uzdrawiania
  • mid_lublin 29.08.15, 15:29
    Jezus Chrystus jest jedynym Uzdrowicielem. Reszta ludzi tylko pośredniczy w uzdrawianiu. a tak wgl to każdy znasz może uzdrawiać Mk(16, 15-20) Zachęcam do przeczytania i Wiary
    --
    Zapraszam na stronę: www.mid.info.pl/
    #Żaluzje Lublin, Moskitiery Lublin
    #Verticale Lublin, plisy
    #Rolety zewnętrzne i wewnętrzne Lublin
  • wiseacres 01.09.15, 19:55
    mid_lublin napisał(a):

> Jezus Chrystus jest jedynym Uzdrowicielem. Reszta ludzi tylko pośredniczy w uzd
    > rawianiu. a tak wgl to każdy znasz może uzdrawiać Mk(16, 15-20) Zachęcam do prz
    > eczytania i Wiary

Czy Ty jadasz czasem ryby?
    --
    [IMG]http://i61.tinypic.com/9i5yk1.jpg[/IMG]
  • jasnovvidz 01.02.17, 19:11
    Dla poważnych poszukiwaczy skutecznych rozwiązań polecam siebie. www.naterapie.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.