Dodaj do ulubionych

Przykurcz w stawie łokciowym

08.01.16, 15:28
Witam czy ktoś zna jakieś metody medycyny naturalnej,chińskiej itp na przykurcz w stawie łokciowym?? Trzy lata temu złamałem łokieć,operowali mnie ale pozostał przykurcz w stawie łokciowym.Niestety nie mogę mieć metod z użyciem impulsu elektrycznego (mam druty w łokciu,po operacji)
Edytor zaawansowany
  • 08.01.16, 16:44
    3 lata czekałeś z rehabilitacją? Długo...
    Pogadaj z fizjoterapeutą masażystą - oni naprawdę umieją robić cuda.
  • 08.01.16, 19:29
    Miałem rehabilitacje ale niestety tylko trochę pomogło.Lekarze zaś mówią że medycyna akademicka trudno leczy takie przykurcze w stawie lokciowym.Jedynie pozostaje mi medycyna alternatywna której jestem zwolennikiem.??
  • 08.01.16, 19:32
    lewan-12345 napisał(a):

> Miałem rehabilitacje ale niestety tylko trochę pomogło.Lekarze zaś mówią że med
    > ycyna akademicka trudno leczy takie przykurcze w stawie lokciowym.Jedynie pozos
    > taje mi medycyna alternatywna której jestem zwolennikiem.
  • 09.01.16, 14:00
    Ty nie lekarza szukaj, tylko fizjoterapeuty, rehabilitanta.
    Każdy ci powie, że staw łokciowy jest chyba najtrudniejszy do uruchomienia.
    W domu możesz rozciągać, ale tylko do momentu wystąpienia bólu. Bo na siłę, to tylko krzywdę sobie zrobisz.
    Jak największa liczba powtórzeń (zgięcie, wyprost, zgięcie) w bezbólowym zakresie.
    W trakcie ćwiczeń ktoś może masować ci ramię (głaskanie, rozcieranie - ruchy wykonywać dosercowo). Nagrzewanie tego mięśnia (kąpiel, okład, natrysk, nagrzewanie suszarką) też go rozluźni.
    Możesz wykonywać też ruchy rotacyjne przedramienia (wkręcanie żarówki) jeżeli taki ruch masz też utrudniony.
    Przede wszystkim BEZ bólu!

leczenie artroskopowe też nie daje gwarancji, poczytaj np. drpaczesny.pl/staw,lokciowy.html

leczenie artroskopowedrpaczesny.pl/staw,lokciowy.html
  • 12.01.16, 11:22
    Dzięki za fachową odpowiedz:)Koziorozka,czy jesteś fizjoterapeuta?Bo z Twoich wypowiedzi to wnioskuje:)
  • 12.01.16, 12:00
    Nie, nie jestem. Ale zw najbliższym otoczeniu obserwowałam dwa bardzo trudne przypadki - pani po 70tce (po operacji usunięcia kilku żeber) i 30-letni facet (po wypadku samochodowym).
    Dwoje różnych rehabilitantów medycznych, ale jednakowe zaangażowanie w pracę i rewelacyjne efekty.
    Niestety, takie usługi tanie nie są a rehabilitacja nie trwa tydzień czy dwa.
  • 30.03.16, 14:21
    Skonsultuj Twój przypadek z jakimś dobrym specjalistą. Ja miałem zabieg artroskopii łokcia przeprowadzoną przez doktora Jana Paradowskiego. Szczerze polecam, skonsultuj z nim ten przypadek a może znajdzie jakieś rozwiązanie. Kontakt do kliniki dostępny jest na stronie www.sport-med.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.