Dodaj do ulubionych

JEŚLI NIE LEKI,TO CO...

10.02.16, 18:18
TO szukamy każdego sposobu,każdej możliwości.Medycyna komplementarna w moim przypadku jest szansą na poprawę komfortu życia.Chcę zaznaczyć że przeczytałam chyba wszystko co napisano na ten temat.Sprawdziłam wszystkie oficjalne wyniki badań klinicznych,instytutu badań biochemicznych.Znalazłam udokumentowane"zeznania"osób z chorobami neurologicznymi,onkologicznymi stosujących preparaty. wynalazcą w 1929 r jest ,był drJohn Dawidson .teraz powrócono do badań. Skopiowałam podstawowe informacje.Mam sporo materiału o skuteczności tej metody.---Odpowiedź leży w składniku o podstawowym znaczeniu w okresie rozwoju płodowego — czynniku rozwoju fibroblastów (FGF). Czynnik ten jest obecny w ludzkim łożysku, ale później jego ilość w organizmie człowieka zmniejsza się aż do całkowitego zaniku w miarę starzenia. Organizm nie potrafi wytwarzać czynnika rozwoju fibroblastów, toteż musi go otrzymywać z pokarmem.

Tu właśnie wkracza**********i uzupełnia brakujące ogniwo
w łańcuchu życia człowieka.

*****naturalny suplement, uważa się za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych. Badania sugerują, że czynnik rozwoju fibroblastów zasadniczo przeprogramowuje zachowanie komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne narzędzia naprawcze), tak aby przemieszczały do obszarów, w których są najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu, w każdej części ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne, zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.

Żywa historia
**** to doskonały suplement wspomagający naturalnie zdrowie umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Jeśli chcesz osiągnąć równowagę i poprawę jakości życia oraz samopoczucia, możesz zacząć tę drogę od odpowiedzenia sobie na podstawowe pytania:

Jaki produkt mogę przyjmować?
Na czym polega korzystne działanie produktu?
Jak to działa?
Czyje to dzieło?

Cudowne odkrycie dr. Johna Davidsona z 1929 roku
W 1929 roku John R. Davidson, kanadyjski lekarz, odkrył wyciąg uzyskiwany podczas najważniejszego etapu inkubacji z zapłodnionych jaj ptaków. Użył tego wyciągu do leczenia pacjentów. Dr Davidson poświęcił ponad dziesięć lat na opracowanie i zbadanie swojej teorii. Jednak po jego śmierci w 1943 roku badania nad zapłodnionymi ptasimi jajami szybko poszły w zapomnienie.

Dr Bjoedne Eskeland wykorzystuje teorię w praktyce

Niemal 50 lat później prace nad wyciągiem z zapłodnionych jaj ptasich trafiły do rąk największego norweskiego specjalisty w zakresie badań nad jajami: dr. Bjoedne Eskelanda. Kontynuował badania dr. Davidsona i sformułował hipotezę, że zapłodnione jaja ptaków zawierają specjalną mieszankę aminokwasów, peptydów i frakcji białek, które mogą okazać się niezwykle korzystne dla zdrowia spożywających je ludzi. Mieszanka zawiera witaminy, minerały i białka, a także ważne składniki odpornościowe, czynniki wzrostu, hormony i inne elementy biologicznie czynne.

Teoretycznie zapłodnione jaja poddane w odpowiednim momencie procesowi ekstrakcji zawierają wszystkie substancje odżywcze niezbędne do rozwoju nowego życia i przekształcenia zarodka w samodzielny organizm. Ta właśnie substancja posłużyła do stworzenia receptury produktu *****

*******zawiera wyciąg z zapłodnionych jaj ptaków uzyskiwany za pomocą opatentowanego procesu oraz mieszankę białek roślinnych i morskich, której dodatek pozwala otrzymać wyjątkowy zestaw podstawowych aminokwasów. Ponad 80 lat dokonaniu przez dr. Davidsona odkrycia efekt jego pracy stał się kluczem do zdrowia, lepszej kondycji umysłowej, fizycznej i emocjonalnej oraz zrównoważonego, lepszego życia.

Wyjątkowa opatentowana receptura
****** ma wyłączne prawa do autorskiej mieszanki składników, które są łączone w celu wytworzenia ***** Nazwa pochodzi od ****, substancji występującej w komórkach, która dosłownie „łączy organizm w całość”. Korzystne działanie****jest tak wszechstronne, że wiele osób określa produkt jako „klej, który spaja je w całość” — pod względem umysłowym, fizycznym i emocjonalnym. Ta receptura to esencja życia, w znaczeniu dosłownym i przenośnym.

Nazywając rzecz prosto,**** to produkt, który daje nam zdrowie, pieniądze i mądrość.


Edytor zaawansowany
 • dorota-s2 10.02.16, 18:21
  Cała filozofia mieści się w jednym zdaniu.Dostarczone składniki zmuszają nasze własnę,uśpione komórki macierzyste
 • koziorozka 10.02.16, 19:38
  Dorota-s2 1 kochana, nie wierz we wszystko, co przeczytasz.
  Ta kalifornijska firma produkująca suplement, który nazwała swój produkt Laminine na swojej stronie www pisze drobnym drukiem pod gwiazdką:
  *Product contains no Laminin
  Sprawdź sama:
  lifepharmglobal.com/laminine_formula.html
  To tak, jakbym ja produkowała cukierki magnezowe i małymi literkami wyjaśniła, że to tylko nazwa, bo cukierki nie zawierają magnezu.

  Te opowieści o badaniach naukowych to chyba nieprawda. Ja żadnych nie znalazłam.
  Tu masz skład tych tabletek, głównie kwasy omega, Q10 i wit. K2, czyli highest quality ingredients :)
  www.lifepharmglobal.com/laminine_omega.html
  Aha, białek o nazwie laminina jest kilkanaście.
  en.wikipedia.org/wiki/Laminin
 • dorota-s2 10.02.16, 21:01
  Wiem,czytałam że produkt ma nazwę ale nie zawiera lamininy,Badania znalazłam,niestety tylko po angielsku.Najnowsze badania dotyczą cukrzycy.poprzednie autyzmu u dzieci.Jest też debata naukowa na temat komórek macierzystych,debata polskich naukowców,biolog .biochemik,profesor z cytologii inni z naukowym dorobkiem,do tego podpięte są wypowiedzi lekarzy praktyktyków z instytutu onkologii i hematologii w Polsce,tyle że debata trwa kilka godzin,trzeba mieć czas..Na temat aminokwasów trochę się kiedyś uczyłam,poczytałam na temat uaktywnienia własnych nieczynnych komórek macierzystych,ja to już wiem,odrobiłam lekcję niezwykle sumiennie,mało tego,dzwoniłyśmy ze znajomą do firmy w Kalifornii czy nie jest nadużyciem nazwa preparatu skoro lamininy tam nie ma.Odpowiedziano że to na cześć profesora,który poświęcił całe życie na badania laminin i że najważniejsze że tak skomponowana formuła pomaga a szczegóły chronione są patentem.Ja nie jestem expertem w tej dziedzinie ale uważam się za osobę z gruntu uczciwą i NIGDY ZA ŻADNE PIENIĄDZE nie polecała bym czegoś co budzi moje wątpliwości,jest to bowiem nieetyczne tym bardziej że często dotyczy ludzi chorych na te najtrudniejsze schorzenia.Z ostropestu robię macerat i często traktuję to jako konserwant ,do konserwacji wykorzystuję też piękną roślinkę jeżówkę purpurową Nie potrafię zrobić zielonego likieru z mięty .A tu pięknie jest cały rok,latem pachną łąki .Jeśli uda mi się wysłać zdjęcia to ocenisz sama ,która pora roku jest tu najładniejsza
 • koziorozka 11.02.16, 13:04
  dorota-s2 napisała:
  > Badania znalazłam,niestety tylko po angielsku.
  > najważniejsze że tak skomponowana formuła pomaga

  Ciekawe, podrzuć linka, bo angielski znam, a na temat tego konkretnego preparatu nic nie znalazłam. Jak nie link, to tytuł publikacji, może nazwisko naukowca.
  Bo jak na razie poza reklamowym zachwalaniem nie widzę żadnych naukowych dowodów.

  > Jest też debata naukowa na temat komórek macierzystych,debata polskic
  > h naukowców,biolog .biochemik,profesor z cytologii inni z naukowym dorobkiem,do
  > tego podpięte są wypowiedzi lekarzy praktyktyków z instytutu onkologii i hemat
  > ologii w Polsce,tyle że debata trwa kilka godzin,trzeba mieć czas..

  Ale my tu nie o komórkach macierzystych rozmawiamy tylko o konkretnym suplemencie konkretnej firmy.

  > Z ostropestu robię macerat (...) wykorzystuję też piękną roślinkę jeżówkę purpurową
  > Nie potrafię zrobić zielonego likieru z mięty .A tu pięknie jest cały rok

  Tak obrazowo piszesz, że wiosną mi zapachniało :)))
 • dorota-s2 11.02.16, 19:06
  Witaj ,ot i spotkały się dwa koziorożce...bardzo to sobie cenię.Wiesz wysyłam ci linkiem ciekawie opracowaną stronkę,nawet nie wiem czyją ale dalej w treści masz do kliknięcia,badania i publikacje,no trochę ich jest,to na razie,szukam dalej,specjalnie dla ciebie (doceń) a zdjęcia wyślę póżniej
 • dorota-s2 11.02.16, 19:32
  laminina.net/badania_kliniczne.htm.jak na dziś to dosyć.
  I co,konkretna dziewczyno?
  A tak poważnie,rozmowa z tobą jest ważna ponieważ ja mogę czegoś nie zobaczyć,coś pominąć .Żadna firma nie powstaje aby tobie czy mnie było lepiej,powstaje dla korzyści właścicieli .Producent musi mieć produkt który albo chcesz mieć albo potrzebujesz mieć,jeśli sprzedaje badziewie to nie zwrócą się mu nawet inwestycje bo kupisz raz.Ta firma ,jak każda będzie stosować chwyty reklamowe,jeśli jednak ich produkt,niezależnie od tego jak się nazywa będzie efektywnie pomagał to będą pieniądze na badania,certyfikaty i na...drugą fabrykę.Mam nadzieję że nie potraktujesz tej dyskusji jako reklamy ponieważ nie jest to moim celem.Na forach dyskusyjnych dyskutuję,biznes mam na biznesowych
 • dorota-s2 11.02.16, 21:31
  a jednak będzie link,tyle że nie o biznesach i reklamach a do strony ze zdjęciami.Nie wiem jak wklejać tu zdjęcia więc drogą okrężną pokaże gdzie mieszkam
  e-babciazaprasza.blogspot.com/2016/01/beskidy-zima.html
 • koziorozka 12.02.16, 17:10
  Doroto, tym zdjęciem się zachwyciłam :)
  pbs.twimg.com/media/B9XN4EjCcAAuSay.jpg
  choć trudno uwierzyć, że jest raptem sprzed 4 dni, bo u mnie za oknem wiosna.

  Choć bardzo różne jesteśmy, chyba byśmy się polubiły. Z twoich tekstów (blogi i nie tylko) wyłania się osoba uczciwa, życzliwa, ale chyba nieco naiwna.
  Tak więc nie będę się pastwiła nad suplementem jajka bez jajka :)
  Chcesz nim handlować - twoja sprawa. Choć chyba za szczera na to jesteś.
  I co się stało, że zmieniłaś poglądy prezentowane na blogu w maju 2012?

  Czemu tak okropnie spacje gwałcisz? Po przecinku klawisz ci się zacina? ;)
  Ale i tak dobrze, że choć na forum piszesz normalnie, bo czytanie tekstu całego dużymi literami ciężkie jest okrrrropnie.
 • dorota-s2 13.02.16, 01:55
  Piszę czasem dużymi literami kiedy boli mnie głowa albo gorzej widzę NIE BĘDĘ
  Nie zmieniłam poglądów,cały czas uważam że suplementy,jako dodatek do żywności jest o.k
  od czasu do czasu jakieś naturalne witaminki np Acerola w okresie grypowym,tyle" dobrotek "rośnie za płotem,Jeśli mamy braki mikro czy makro elementów,to czasem warto uzupełnić.Jedne są lepsze,inne gorsze.Ja pamiętam jednak jak ponad 50 lat temu trudno było wejść do szkoły bo na tej ulicy mieszkał weterynarz,dr Podbielskii okolica jego domu to jeden wielki parking,samochody z całego świata,niewiele pamiętam ale wiem ,że to on znalazł przyczynę masowych zachorowań krów na białaczkę,był to brak jakiś elementów,Jego leczenie było niezwykle proste,podawał preparaty,pamiętam że był tam selen,coś jeszcze.Nie wiem co tam produkował ale bez powodu ludzie z całego świata nie zjeżdżali by się.Uważam że sok z Noni jest świetny ale był i nie jest panaceum na wszystko.Nikt nie kwestionuje wartości Vilcacory ale nie jest i nie była panaceum ,to samo dotyczy Alveo itd..Prawdą jest również to że istnieją mechanizmy zmuszające organizm do walki i samonaprawy,to nie jest ani nowość naszych czasów,ani wymysł cywilizacji
  Być może jestem naiwna ale "ten typ tak ma,taki klimat"Ja już cię lubię...
 • akuna_polska 13.02.16, 23:19
  Pani Doroto,

  Alveo nie jest panaceum na wszystko - jego zadaniem jest doprowadzenie do stanu równowagi (oczyszczenie). W naszej ofercie mamy wiele suplementów takich jak AkuC, AkuZin, AkuSel itp, które wspomagają organizm w walce z wieloma schorzeniami.
  Dodatkowo wszystkie cerytfikaty przez KOSHER, ISO posiadamy Polskie jak i sama firma ma formę prawną w polsce jako Akuna Polska Sp. z o.o.

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
  biuro@akuna.pl
  fb.com/akunapolska
  tel. 32 608 55 32
 • dorota-s2 15.02.16, 01:50
  Znam produkty Akuny.Po sześciu miesiącach używania dwóch produktów nie odczułam żadnej poprawy.
  sprzedano mi je jako preparat wydatnie zmniejszający objawy chor.Parkinsona
  Nie zmniejszyły się.Produkty firmy Akuna mają prawo znajdować się na rynku ale firma Akuna powinna zobowiązać swoich partnerów do przedstawiania rzeczywistych wartości produktów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.