Dodaj do ulubionych

naturalne kosmetyki

03.09.16, 11:28
hej. poszukuję sklepów internetowych gdzie dostanę naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów.
do twarzy używam żelu aloesowego ale kupuję go w aptece. sporo słyszałam o kremie z śluzu ślimaka. ma ktoś jakieś sprawdzone miejsce gdzie można go kupić?
do włosów używam produktów marki insight - znalazłam je w sklepie organicznewlosy.pl i mogę polecić.
lubię testować nowe produkty więc będę wdzięczna za polecenia :)
Edytor zaawansowany
  • aron95 04.09.16, 17:29
    trądzikowy.sklep.pl
  • asia851488 19.09.16, 12:57
    Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki polecam naturequeen.pl/ Naprawdę szeroki wybór. Jest to dość nowa firma, ale ma fajne i działające kosmetyki. Do masaży głowy szczególnie polecam olejek arganowy, a jeśli ktoś ma problemy z suchą skórą tak jak ja, to szczególnie polecam Masło Shea.
  • aron95 26.09.16, 10:31
    Masło shea nie rozwiązuje problemu suchej skóry.
    A masaż głowy to w jakim celu?
  • asia851488 29.09.16, 15:42
    Masaż skóry głowy - w celu jej nawilżenia. Ma również dobre zastosowanie gdy cierpisz na suchy łupież i odczuwasz dyskomfort w tym miejscu, warto używać wtedy olejku do masażu.
  • martynkaa123 14.10.16, 10:21
    Ja od jakiegoś czasu kupuję kosmetyki Earthnicity są naturalne, mają krótki skład, a co najważniejsze są bezpieczne dla mojej cery :)
  • wellness11 20.10.16, 14:00
    Ja z naturalnych kosmetyków używam tylko olejków a resztę w miarę możliwości robię sama np maseczki.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    100club.pl/artykuly/Czystek---ziolo-na-wszystko,709.html
  • mariamargot 27.10.16, 18:40
    herbapis.pl
    mają i na bazie brzozowej i jak dla mnie na oleju konopnym
  • alenamacko 03.11.16, 13:58
    Co polecacie na suchą skórę twarzy! ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.