Dodaj do ulubionych

Produkty Lavylites - opinie

16.09.16, 08:43
Witam zakupiłem produkty firmy
www.lavylites.com
dokładny opis.
www.alenatura.pl/pl/c/Kosmetyki-Lavylites/2256974
dokladnie:
Lavyl Auricum i Lavyl 32
Jesl ktos z forumowiczow uzywal produktów tej firmy prosze o opinie ja używam od wczoraj i napewno podziele sie moja opinia biorac pod uwage cene produktu jest chyba cudowny ale zobaczymy. W internecie jest pelno opini pozytywnych lecz wystawionych przez posrednikow.
Edytor zaawansowany
  • 14.07.17, 19:03
    Witam.
    Uzywamy produkty i jestesmy br.zadowoleni.Poniewaz potrzebujemy br.duzo tych produktow to znalazlem droge do tanszej ceny.
    W Kanadzie jest juz duzo osob co uzywa te produkty i wszystkich co znam tez sa br. zadowoleni.Moge udzielic wiecej szczegulow ale na prywatnym. andrerata@live.ca
  • 09.11.17, 20:17
    Witam, i ja również mogę się podzielić z forumowiczami swoją opinia na temat produktów, stosuję spray głównie na powieki(choroba wzroku) ale także na inne przypadloaci. Moja rodzina,znajomi stosują również a to profilaktycznie że względu na naturalne składniki,oraz na konkretne schorzenia, swoimi doswiadczeniami mogę się podzielić osobiście lub drogą e mailową: annamaj1981@gazeta.pl
  • 10.12.17, 14:43
    Witam. Stosuje produkty lavylites od kilku miesięcy. mój stan zdrowia znacząco sie poprawił /częste bóle kręgosłupa/. Psikam 5 razy dziennie po kregosłupie po 4 psiknięcia kosmetykiem lavyl auricum 150 ml.
    + psiknięcia 3 do szklanki wody rano i wieczorem. po pierwszych dniach stosowania kregosłup bolał więcej niż przeciętnie. skontaktowałem się z bardzo miłą panią która poinformowała mnie że objaw jest taki zawsze na początku. FAktycznie po kilku dniach nasilony ból zmniejszał się aż do momentu całkowitego ustąpienia b ó l u. Polecam ten kosmetyk ;)
    polecam również sklep w którym go nabyłem z bardzo miła obsługą : www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Lavyl-Auricum-150-ml/167
  • 21.12.17, 20:43
    witamprodukty są rewelacyjne. stosuje od kilku tygodni. borykam się z łuszczycą od dzieciństwa a mam już 52 lata. stosowałem już prawie wszystko i bez rezultatów..... doradzono mi zakup 2 produktów ww firmy: Haevyl 3.I (psikam podjęzyk 3 razy dziennie) oraz Lavyl Auricum Sensitive /150 ml ( psikam na kregosłup 3 psiki oraz na kolana i łokcie - tam mam najwięcej "wysypane" 3 razy dziennie. MOJE ZDZIWIENIE BYŁO OGROMNE - po dwóch tygodniach zaczeły się zmniejszać "placki" na kolanach i na prawym łokciu - lewy bez zmian. Zaczołem się wiecej złuszczać i placki sie zmniejszyły. Nadal są ale mniejsze i jakby się smniejszały w odstępach tygodniowych..... Planuje zakup dodatkowo jeszcze szamponu ww firmy (placki we włosach :(
    POLECAM produkty firmy Lavylites. ZAkupy dokonałem w sklepie internetowym gdzie miła pani doradziła jak mam stosować i jestem zadowolony z serwisu :) polecam sklep : www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/c/NANOTECHNOLOGIA/21
    już koledze z podobnym problemem doradziłem tą miłą panią i sklep (czeka na paczkę)
    pozdrawiam waldek z gdyni
  • 23.12.17, 19:21
    potwierdzam. produkty są rewelacyjne........

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.