Dodaj do ulubionych

Produkty Lavylites - opinie

16.09.16, 08:43
Witam zakupiłem produkty firmy
www.lavylites.com
dokładny opis.
www.alenatura.pl/pl/c/Kosmetyki-Lavylites/2256974
dokladnie:
Lavyl Auricum i Lavyl 32
Jesl ktos z forumowiczow uzywal produktów tej firmy prosze o opinie ja używam od wczoraj i napewno podziele sie moja opinia biorac pod uwage cene produktu jest chyba cudowny ale zobaczymy. W internecie jest pelno opini pozytywnych lecz wystawionych przez posrednikow.
Edytor zaawansowany
  • andrzejratajczak 14.07.17, 19:03
    Witam.
    Uzywamy produkty i jestesmy br.zadowoleni.Poniewaz potrzebujemy br.duzo tych produktow to znalazlem droge do tanszej ceny.
    W Kanadzie jest juz duzo osob co uzywa te produkty i wszystkich co znam tez sa br. zadowoleni.Moge udzielic wiecej szczegulow ale na prywatnym. andrerata@live.ca
  • annamaj1981 09.11.17, 20:17
    Witam, i ja również mogę się podzielić z forumowiczami swoją opinia na temat produktów, stosuję spray głównie na powieki(choroba wzroku) ale także na inne przypadloaci. Moja rodzina,znajomi stosują również a to profilaktycznie że względu na naturalne składniki,oraz na konkretne schorzenia, swoimi doswiadczeniami mogę się podzielić osobiście lub drogą e mailową: annamaj1981@gazeta.pl
  • olek.olo 10.12.17, 14:43
    Witam. Stosuje produkty lavylites od kilku miesięcy. mój stan zdrowia znacząco sie poprawił /częste bóle kręgosłupa/. Psikam 5 razy dziennie po kregosłupie po 4 psiknięcia kosmetykiem lavyl auricum 150 ml.
    + psiknięcia 3 do szklanki wody rano i wieczorem. po pierwszych dniach stosowania kregosłup bolał więcej niż przeciętnie. skontaktowałem się z bardzo miłą panią która poinformowała mnie że objaw jest taki zawsze na początku. FAktycznie po kilku dniach nasilony ból zmniejszał się aż do momentu całkowitego ustąpienia b ó l u. Polecam ten kosmetyk ;)
    polecam również sklep w którym go nabyłem z bardzo miła obsługą : www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Lavyl-Auricum-150-ml/167
  • olek.olo 21.12.17, 20:43
    witamprodukty są rewelacyjne. stosuje od kilku tygodni. borykam się z łuszczycą od dzieciństwa a mam już 52 lata. stosowałem już prawie wszystko i bez rezultatów..... doradzono mi zakup 2 produktów ww firmy: Haevyl 3.I (psikam podjęzyk 3 razy dziennie) oraz Lavyl Auricum Sensitive /150 ml ( psikam na kregosłup 3 psiki oraz na kolana i łokcie - tam mam najwięcej "wysypane" 3 razy dziennie. MOJE ZDZIWIENIE BYŁO OGROMNE - po dwóch tygodniach zaczeły się zmniejszać "placki" na kolanach i na prawym łokciu - lewy bez zmian. Zaczołem się wiecej złuszczać i placki sie zmniejszyły. Nadal są ale mniejsze i jakby się smniejszały w odstępach tygodniowych..... Planuje zakup dodatkowo jeszcze szamponu ww firmy (placki we włosach :(
    POLECAM produkty firmy Lavylites. ZAkupy dokonałem w sklepie internetowym gdzie miła pani doradziła jak mam stosować i jestem zadowolony z serwisu :) polecam sklep : www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/c/NANOTECHNOLOGIA/21
    już koledze z podobnym problemem doradziłem tą miłą panią i sklep (czeka na paczkę)
    pozdrawiam waldek z gdyni
  • zen.kropka 23.12.17, 19:21
    potwierdzam. produkty są rewelacyjne........
  • dorota-s2 10.04.18, 17:37
    Zapalenie nerwu kulszowego to bardzo bolesna przypadłość,liczyłam na Lavyl Auricum.mimo ceny z kosmosu zamówiłam.Używany zgodnie z instrukcją ,nie zmniejszył bólu.więcej nie kupię
  • solwer 20.04.18, 11:34
    Dorota-s2 10.04.18, 17:37 napisała m.in. Zapalenie nerwu kulszowego to bardzo bolesna przypadłość.....
    Wiem !!!! Ty już pewnie wiesz, co to jest i jak to leczyć, lecz może inni poczytają i nie dadzą się nabrać na kosztujące bajońskie sumy, nieskuteczne terapie . Do poczytania: neurologia.mp.pl/choroby/150605,rwa-kulszowa www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kregoslup/rwa-kulszowa-jak-sobie-radzic-z-atakiem-rwy-kulszowej_34399.html
    Naturalnym środkiem, rewelacyjnie działającym, jest Końska maść*. Dostępna w każdej praktycznie aptece, za kwotę 18 - 26zł / 250ml. Czy stosować wersję rozgrzewającą, chłodzącą?Działanie, przeciwwskazania, można wyczytać tu: www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/masc-konska-wlasciwosci-wskazania-i-przeciwwskazania_44554.html
    * Oczywiście na ból związany z wypadnięciem dysku nie pomoże. Wtedy to już terapia manualna ,fizykoterapia a w ostateczności operacja.
  • agutka71 23.06.18, 00:38
    Wedlug jakiej instrukcji stosowala Pani produkt?
  • aniger50 04.07.18, 17:43
    Niecierpliwość to zły doradzca - :)
  • solwer 17.04.18, 20:41
    Dorota-s2 10.04.18, 17:37 napisała post w którym żali się, że reklamowany przez innych copywriterów w tut.wątku: „kosmetyk pielęgnacyjny”, w ogóle jej nie pomógł!!

Dorocie -s2 trzeba podziękować!!!To dzięki jej postowi,iluś tam czytelników przeczyta wpis ,potem ulotkę,walnie się pięścią w czoło i zapyta siebie : co ze składu „kosmetyku pielęgnacyjnego”* ma wyleczyć (zlikwidować ) ból? Amol skuteczniejszy!
    Może ból i związana z tym chęć zakupu środka ,zostanie uśmierzona przez śmiech ,po przeczytaniu tekstu informacyjnego z ulotki. Cytuję za stroną handlarzy:
    „Ze względu na niezwykłą zdolność wchłaniania i przenikania – po spryskaniu miejscowym skóry w ciągu 30-60 sekund jest wyczuwalny w szpiku kostnym”
    Autor tego bzdetu powinien kandydować do tytułu: Biologiczna bzdura roku.

*Skład produktu nazwanego eufemistycznie „kosmetykiem pielęgnacyjnym”:
    Woda, alkohol, gliceryna, kwas askorbinowy (wit C przyp.S), tokoferol - witamina E, ekstrakt z liści melisy lekarskiej, ekstrakt z liści szałwii lekarskiej, ekstrakt z rumianku pospolitego, ekstrakt z pestek pomarańczy olbrzymiej, ekstrakt z aloesu zwyczajnego
    PS Czytelnicy sami ocenią czy to kosmetyk? Czy wyciągacz pieniędzy? (165zł/50ml)!!!!!!
  • aniger50 04.07.18, 17:57
    Odkrycie naukowe polega na tym, że widząc to, co wszyscy inni – dostrzega się to czego nikt nie zauważył ..a do tego opatentowane . Producent nie wszystko wyjawia na opakowaniu co produkt zawiera ale podaje informacje że do pozyskania bioinformacji nie wykorzystuje się sklądników chemicznych ani zwierzęcych . Energię wibracyjną wyciągnięto z 250 naturalnych aktywnych sklądników z zioł minerałów kryształów leczniczych metali szlachetnych - w postaci koloidalnej które uzupelniają wzmaxcniają i potęgują działnie do ponad 3000 informacji przekazanym naszym komórkom . Patent jest po to żeby nikt nie zrobił podróbki :) życzę zdrówka :)
  • agutka71 23.06.18, 00:41
    Korzystam z produktow Lavylites i na mnie dzialaja. zaleczylam pieknie ezgeme na rekach. pracuje jako opiekunka i byl to moj duzy problem. Poza tym dziwnie to zabrzmi i moze za malo wymownie , ale poprostu dobrze sie czuje. Dla mnie to bardzo wiele .
  • aga-kosa 27.06.18, 09:49
    Kiedyś do klubu seniora przyjechała na spotkanie pani i przywiozła z sobą produkty z aloesu. Jak na seniorską kieszeń dosyć drogie, kosmetyki, szampony, maści...
    Powiedziała, że dzięki aloesowi cała jej rodzina dobrze i zdrowo żyje.
    Przyznają nie miałam żadnych wątpliwości, że dobrze ;)
    Następnego dnia przyniosłam do klubu sadzonki aloesu z prośbą aby każdy miał ten pożyteczny "kwiat" w kuchni na oknie za mochę jak mówią w szamotulskim powiecie ;). aga
  • ewakuras97 04.07.18, 18:48
    Wie Pan smutne są takie sugestie, że opinie pozytywne są wystawiane li tylko przez "pośredników" ... Nie ma innej możliwości nabycia (chyba, że ktoś kupuje z niepewnego źródła jeśli Ktoś się nie obawia) aniżeli poprzez podanie numeru osoby, która już jest zarejestrowana w firmie i kupuje produkty dla siebie, czy dla Bliskich. Taka jest organizacja firmy... A kupując preparaty w ten sposób ma Pan pewność, że otrzymuje je z pewnego źródła i przychodzą na Pana adres bezpośrednio z firmy na Węgrzech z pominięciem jakichkolwiek pośredników o czym Pan wspomniał. Poza tym będąc zarejestrowanym w firmie ma Pan możliwość nabycia preparatów bezpośrednio z witryny sklepowej firmy. Nie ma żadnych pośredników ... Jeśli Ktoś sprzedaje te preparaty to robi niezgodnie z filozofią firmy ... Osobiście doświadczyłam pozytywnego wpływu przy stwardnieniu rozsianym (więcej energii, poprawa płynności mowy, wg męża pewniej przesiadam się z łóżka na wózek …) . Przez wiele lat poszukiwałam informacji, na temat preparatów, które mogłyby być mi pomocne :-( , bo niestety na państwowe leczenie nie mogłam liczyć, a mało tego zostałam go pozbawiona w 2016 ze względu na wiek (wówczas 51 lat i fakt, że nie przejdę 100m). Koszt miesięcznego leczenia kształtował się na poziomie ok. 4500zł. Mało, że bez efektów to szkodliwe na przewód pokarmowy. A przy używaniu tych preparatów doświadczam pozytywnych efektów i to nie tylko ja. Mąż np. uniknął interwencji chirurgicznej w kolanie ( ból, obrzęk, wysięk, pogruchotana łękotka, brak zgięcia), a miał już wyznaczony termin.
    Znajomemu strzeliło coś w kręgosłupie nie mógł się w najmniejszym stopniu pochylić, dziś mówi, że czuje się jak dziecko. Bliskiej koleżance pomogło na atopowe zapalenie skóry, a była wcześniej na lekach sterydowych.
    Co do Pana pytania to oczywiście wszystko zależy od schorzenia? Lavyl Auricum jest bazą przy wszelkich problemach, służy usprawnieniu przepływu energii pomiędzy odpowiednimi miejscami w organizmie. Natomiast Lavyl 32 na problemy kostno-stawowe łącznie z uzębieniem (stąd nieprzypadkowo podana liczba32). Także tutaj na pewno ważna jest większa liczba informacji...
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że doświadczy Pan na sobie samym, czy bliskich pozytywnych efektów.
    Ewa (509007509)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.