Dodaj do ulubionych

komórki macierzyste nadzieją dla chorych

01.09.17, 23:16
Od piętnastu lat walczę z chorobą Parkinsona.Leki (madopar)już nie działają.
W medycynie alternatywnej znalazłam specyfik,który na tyle łagodzi objawy choroby że mogę prawie normalnie żyć.Dziś na forum neurologicznym znalazłam potwierdzenie skuteczności takiej metody leczenia i podaję namiary na znaleziony artykuł a wszystkie szczegóły w korespondencji prywatnej
www.forumneurologiczne.pl/artykul/komorki-macierzyste-jako-sposob-na-wyleczenie-choroby-parkinsona/13415
Edytor zaawansowany
  • sambolejro 07.09.17, 10:16
    Tylko, że te komórki to muszą być w dużej ilości, żeby był jakiś efekt...
  • dorota-s2 07.09.17, 10:32
    sambolejro napisała:

> Tylko, że te komórki to muszą być w dużej ilości, żeby był jakiś efekt...
    Tak oczywiście ale specyfik ,który mnie bardzo pomaga działa na poziomie komórkowym.Jest to rodzaj aminokwasu który po pierwsze ma czynnik wzrostu fibroblastów jako absolutnie unikalną cechę a po drugie "budzi" moje uśpione komórki macierzyste we wszystkich narządach i "zagania"je do pracy.Biochemia tego procesu jest fascynująca,badania wskazują że to faktycznie jest nadzieja dla bardzo wielu chorych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.