Dodaj do ulubionych

Leczenie boreliozy Doktor Volovyk Zwoleńska Waw

09.04.18, 10:02
Witam, chciałem polecić Państwu Doktora Volodie Volovyka, który wyleczył mojego ojca z neuroboreliozy. Co prawda nie obyło sie bez komplikacji ale w gruncie rzeczy udało się całkowicie pozbyc problemu. Leczyliśmy tę chorobę dwuetapowo, na początku antybiotykami a poźniej odstawiając antybiotyki zaczelismy stosować zalecenia Volovyka co dało pełne wyzdrowienie. Gość nie jest na tyle ortodoksyjny do swoich metod, że każe odstawiać antybiotyki, więc tym wzbudził moje większe zaufanie ale powiedział jasno jakie są zagrożenia przyjmowania antybiotyków i co najważniejsze jakie są skutki. Całe leczenie w porównaniu do leczenia antybiotykami było niewiele tańsze ale jak czytam opinie ludzi którzy leczą się kilka lat to uważam, że ojciec do dzisiaj by się leczył co ciągnęło by za soba dodatkowe wydatki a tak mamy spokój.
Doktor przyjmuje w Warszawie na ul. Zwoleńskiej 40/16 tel do niego 511310000, strona www.doctorvolovyk.com

Polecam z czystym sumieniem.
Edytor zaawansowany
  • stagal9 30.04.18, 19:45
    Ja mam neuroborelie ktora po dwoch latach po leczeniu antybiotykami i ziolami powrocila z nasilonymi objawami.Szukam lekarza w Krakowie ktory leczy ziolami to cholerstwo.Prosze ,moze ktos zna takiego moze mi poda adres na moj e-mail : stagal@onet.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.