Dodaj do ulubionych

Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć?

18.06.18, 06:08
Problem nie nowy i dotykający coraz to liczniejsze rzesze.nie dziwi, w naszym zestresowanym świecie...Jak podleczyć, bo wyleczyć podobno nie można?
P.S.
Och, sam dałem pierwszą poradę-eliminacja stresu z życia codziennego; niemal niemożliwe:).
Edytor zaawansowany
 • aga-kosa 19.06.18, 13:41
  Teraz kwitnie mydlnica lekarska. Zbiera się teraz ziele a na jesieni korzeń.
  Ostrozeń warzywny - też ma swoje znaczenie w łagodzeniu dolegliwości.
  Opis i zastosowanie w ziołolecznictwo ludowe
  Przeczytaj: brzoza na łuszczycę. Życzę sukcesów. aga
 • krzysztof_3232 05.09.18, 16:14

  Witam, Przeczytajcie proszę wycinek z książki Dr. Clark: Kuracja Życia :


  "Łuszczyca i egzema
  Przyczyną obu tych dolegliwości są nicienie z rodziny Ascarididae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i być może to właśnie one wpły¬wają na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy, w rodzinach, gdzie zwierzęta trzymane są w domu, choroba ta przybiera postać chroniczną. W le¬czeniu stosujemy zapper.
  ? Bernadettę McNutt, lat 34, cierpiała na trądzik pokrywający plecy, twarz i klatkę piersiową. Od młodości leczyła się promieniami ultrafioletowymi, Retinem A i antybiotykami, a w międzyczasie przeszła dodatkowo półpasiec i grzybicę. Jej skóra zawierała stront, nato¬miast w nerkach znaleźliśmy złogi kadmu, srebra i berylu, co uniemożliwiało ich prawi¬dłowe działanie oczyszczające. Z pasożytów występował tylko jeden, ale za to w dużych ilościach - włosień kręty. Oprócz niej zakażone były również jej dzieci oraz kot. Zasto¬sowanie ziół przeciw pasożytom przez kilka miesięcy nie przynosiło żadnych efektów. Przełom nastąpił dopiero w chwili, kiedy najmłodsze z dzieci przestało nosić pieluchy.
  ? Royce Hamilton, lat 17, miał trądzik pokrywający twarz tak gęsto, że trudno było zna-leźć zdrowe miejsce większe od monety jednogroszowej. Stan taki utrzymywał się od ro¬ku. Badanie moczu wykazało obecność kamieni oraz śladowe ilości białką jednocześnie w ca¬łym ciele występowały włosienie. Efektem było nieustanne uczucie zmęczenia. Kurację roz¬poczęliśmy od oczyszczania nerek, jako przygotowanie do późniejszego zabiegu usunięcia pasożytów. Wystarczył kontakt ze środkami higieny, aby doprowadzić do nagromadzenia się w trzustce i nerkach dużych ilości cyrkonu oraz tytanu. Usuwanie włosieni trwało czte¬ry miesiące, pomimo że w domu nie było ani małych dzieci, ani zwierząt. W rezultacie twarz zaczęła się oczyszczać, choć po kolejnych trzech miesiącach nastąpił nawrót. Kolej¬na kuracja spowodowała, że twarz chłopca w końcu przybrała piękny, młodzieńczy wygląd-
  ? Evan Knight, lat 36, od 9. roku życia cierpiał na łuszczycę okolic łokci i kolan, lecz obecnie schorzenie rozprzestrzeniło się na palce i skórę głowy. Problemem bywały także częste zapalenia oskrzeli oraz obrzęki powiek. Chociaż opisane objawy są typowe w przypadku glist, podczas pierwszej wizyty odkryliśmy w skórze włosienie, przy¬wry oraz Echinostomum. Przystąpiliśmy do programu przeciwpasożytniczego, który po trzech tygodniach przyniósł duże efekty. Jednocześnie pacjent zastąpił dotychczaso¬we napoje mlekiem, aby podnieść odporność, a także przeprowadził pozostałe niezbęd¬ne zabiegi, co spowodowało usunięcie z organizmu złogów arsenu, formaldehydu i tulu.
  ? Gary Chastain, lat 41, miał zaczerwieniony nos, z wykwitami po obu stronach, w związku z czym stosował sulfonamidy oraz Emycin. Testy wykazały pasożyta z rodzaju Leish-mania tropica. Na miejscu zastosowaliśmy generator częstotliwości, co dało natychmia¬stową poprawę. Jednak po czterech tygodniach sytuacja wróciła do stanu początkowego. Tym razem wykryliśmy złogi czterech rozpuszczalników: benzenu, trójchloroetanu (TCE), TC etylenu i heksanodionu. Czynniki te uniemożliwiały osiągnięcie trwałej poprawy, albowiem w krótkim czasie wywoływały ponowne zakażenie. Jednocześnie niezbędna była wymiana plomb, które powodowały odkładanie się w tkankach różnych metali, takich jak tytan, platyna i srebro.
  ? Floyd Oldham, lat 50. Nos chorego pokrywały liczne krosty, a twarz była zaczerwienio¬na. Stwierdziliśmy obluźnienie wnętrzności, przy czym pacjent często odczuwał potrze¬bę oddania moczu. W organizmie odkryliśmy dwa rodzaje wiciowców: Leishmania tropica i Leishmania brasiliensis. Pięć tygodni po ich zniszczeniu za pomocą generatora i ziołowej kuracji oczyszczania nerek krosty zniknęły, jednak zaczerwienienie twarzy pozostało, pomimo zlikwidowania pasożytów. Okazało się, że przyczyną tym razem jest kobalt.


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.