Dodaj do ulubionych

Co jesli jest technologia, ktora zmienilaby zycie?

19.11.18, 11:09
Witam, Co jesli istnialaby technologia, ktora zmienilaby Twoje zycie?

www.aegea.com/kremmarek

Nasza innowacyjna i opatentowana Technologia Kwantowego Rezonansu laczy ze soba najnowsze odkrycia z dziedziny fizyki kwantowej oraz badan genialnego naukowca Nikola Tesli.

PODLACZ SIE DO NASZEJ ENERGII I ZOBACZ CO SIE STANIE!

Energetyczna siec Twojego ciala

Twoje cialo opiera sie na energii, podtrzymujacym zycie przeplywie, ktory pozwala mu prawidlowo funkcjonowac. To wlasnie dzieki istnieniu energii w naszym ciele mozemy sie poruszac, oddychac, myslec, czuc oraz utrzymac dobry stan naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesli przeplyw tej zyciowej energii w naszym ciele zostaje zaburzony – powstaje dysfunkcja. Kazdy problem zdrowotny mozna przesledzic do jego zrodla – zaklocenia przeplywu energii wywolanego przez takie czynniki jak: zaklocajace pola elektromagnetyczne, stres emocjonalny, traumy, urazy lub niekorzystne nawyki zywieniowe.
Firma Aegea opracowala rozwiazania w zakresie energii pola, wibracji, czestotliwosci drgan wlasnych, ktore sa przyjazne dla ciala.

web.facebook.com/Aegea-Energetyczna-siec-Twojego-ciala-257259198298645
Edytor zaawansowany
  • suarez56 08.01.19, 11:48
    ja nie wierze w takie cud wynalazki
    widziałam na stronie zdrowie.ponadczasowe.eu opis tych produktów ale wg mnie to ściema

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.