Dodaj do ulubionych

Toczeń medycyna naturalna

07.02.19, 16:36
Dzień dobry,

u mojej mamy zdiagnozowano toczeń. Ma 47 lat. Medycyna konwencjonalna niestety nie pomaga wyzdrowieć, poczuć się lepiej, maskuje jedynie jej objawy. Bardzo proszę o pomoc - poszukujemy osób, które zmagają się z tą chorobą, takich którym udało się polepszyć ich stan zdrowia oraz wszelkich osób zajmujących się medycyną naturalną.
Edytor zaawansowany
  • anna-maria09 11.03.19, 18:07
    Ja dla swojej mamy szukałam każdej pomocy, również medycyny naturalnej. Po prostu chwytałam się wszystkiego, żeby tylko pomogło. Trafiłam na panią Klaudię Szewcową, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać i wszystko się pokaże. Ta pani jest bioenergoterapeutą i leczy poprzez medycynę naturalną. Tak jak moja mama miała zdiagnozowany nowotwór, to ta pani nie zabrania innych metod leczenia, tych konwencjonalnych. Uznałam to za plus. Zaangażowanie jest bardzo duże, żeby pomóc. Moja mama czuje poprawę również dzięki pomocy pani Klaudii. Wyniki też są obiecujące i sama nie chce rezygnować z tej terapii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.