Dodaj do ulubionych

Sok z aloesu (kupny),kto pił i moze okreslic smak?

02.06.19, 13:58
Pytam poniewaz pierwszy raz zakupilam i jestem dosc rozczarowana.Nie sadzilam,ze to smakuje jak woda o lekko plastikowym posmaku? z kwasem cytrynowym.Zero zapachu aloesu.Mieszkam za granica wiec smaku aloesu z Pl nie znam.
Producent twierdzi,ze sok jest otrzymywany z pulpy a nie z proszku.Do konca to nie wierze bo wiadomo,ze producenci tez oszukuja.Dokladny skad Aloes 99.9 %Potassium Sorbate,Ascorbic Acid czyli sklad jaki zazwyczaj jest w kupnych aloesach w butli.Ale chodzi mi o to jak smakuje.Moze mam wygorowane oczekiwania bo pilam aloes z donicy w formie zelu i chyba do takiego wroce.Postosuje miesiac z cytryna i olejem a potem chyba wyleje reszte bo co zrobie z taka sztucznoscia?Moze skore posmaruje heh.Nie wiem jak oni to produkuja,ze ten aloes robi sie taki rzadki.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.