torbiel na jajniku-ziola Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • robie nasiadowki:kora debu.szlawia,rumianek.pije nalewke z nagietka,jasnote
    biala. jem wit e i oeparol.czy moge robic cos jeszcze?zadnych tabletek gin mi
    nie przepisal.odwoluje sie do natury...
    • Jak duza ta torbiel?
      • 2,5cm.lekarka nic mi nie dala wchloniecie.to radze sobie sama.jestem za granica...
        • Witaj.
          Nasiadówki są ok, z tym że należy siedzieć w wodzie po pas i cały czas dolewać
          jak najbardziej gorącej wody (brzmi trochę jak w Anielce, ale działa :). Ja
          brałam jeszcze 2 leki homeopatyczne. Po 3 m-cach torbiel schodził ze mnie przez
          5 dni. Gdybś była zainteresowana daj znać.

Maja
          • zglos sie do kogos kto wykona ci zabieg reiki. Torbiele po reiki bardzo szybko
            znikaja.

Pozdrawiam. aNgest
          • Czy możesz mi podać jakie zioła hemeopatyczne mogą zlikwidować torbiel ,bo chcę
            uniknąć operacji.Pozdrawiam
            Eva
            • Homeopatia to nie zioła, to raz;)
              A dwa, pisała kiedyś na homeoforum dziewczyna, którą wysłaliśmy do homeopaty z
              torbielą na jajniku, który lekarze chcieli usuwać, i okazało się, że nie trzeba.

Myślałaś o głodówce?

16%VOL
              22%VAT

--
              takie tam... forum homeopatia
              • Proszę poradzcie cos od paru lat mecze sie z torbielami najpierw mialam zwykła
                to usunieto ja punkcją teraz mam czekoladowa i podejrzenie endometriozy, jestem
                przerazona nie chce operacji a lekarz nastraszył mni eze ciaża teraz albo
                nigdy,mam 23 lata i nie chce jeszcze dziecka,mysle o homeopatii za duzo juz
                hormonów wziełam w swoim zyciu.Prosze o radę
                • merre-re napisała:

> Proszę poradzcie cos od paru lat mecze sie z torbielami najpierw mialam zwykła
                  > to usunieto ja punkcją teraz mam czekoladowa i podejrzenie endometriozy,jestem
                  > przerazona nie chce operacji a lekarz nastraszył mni eze ciaża teraz albo
                  > nigdy,mam 23 lata i nie chce jeszcze dziecka,mysle o homeopatii za duzo juz
                  > hormonów wziełam w swoim zyciu.Prosze o radę

O homeopatii zapomnij, nie działa. Może poradź się innego lekarza, jeśli
                  powtórzy to samo co ten, to pewnie mają rację.

--
                  Pozdr.
    • tu ci nikt konkretnie nie poradzi
      cysta czekoladowa sie nie wchlania i na usg wychodzi innaczej od zwyklej
      sprobuj brac vitex (agus cactus) chyba tak sie [pisze reguluje hormony

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.