zioła szwedzkie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • gdzie można kupić? tylko nie nalewkę-zależy mi na suszu z którego sama zrobie
    sobie nalewkę.
    Znam je od mniej wiecej 17 lat, jestem nimi zachwycona..
    ale zawsze robiłam sama, nie wierze w bittnera oraz inne gotowe
    ----------
    poproszę o info na mail gazetowy

• malgosia_22 napisała:

> gdzie można kupić?

Przypuszczam, że najlepiej w Szwecji.
      • W Szwecji podobno nie znaja tych ziół, co u nas sprzedaja apteki jako zioła
        szwedzkie.
        Spisz nazwę ziół z opakowania "Zioła szwedzkie" Bittnera i zrobisz nalewkę.
    • Jeśli znasz je od 17 lat i sama robiaś, to czemu teraz pytasz skąd wziąć susz??
      A skąd brałaś wcześniej ??
      • ze sklepów zielarskich

a teraz nie ma
        • malgosia_22 napisała:

> ze sklepów zielarskich
          >
          > a teraz nie ma

zerknij;
          www.przychodnia.pl/el/leki.php3?s=3&d=e&p1=2&lek=2343
          napewno ziolka osobno sa do dostepu, jesli kiedykolwiek robilas sama to dasz rade
          (p.s. robilas wersje z 11 czy 2 ziol? bo o tej drugiej tylko slyszalem)
          pozdr;
          • Przywozilismy z Niemiec .
            • w książce ,Apteka pana Boga, znajdziesz przepis na nalewkę
              pozdrawiam
              • Od jakiegos czasu stosuje zioła szwedzkie Marii Treben, sa genialne! Rozrabia sie je w 1,4 l wodki, sa do ogolnego stosowania (mozna stosowac smarujac lub pijac w herbacie) Smak okropny, ale oplaca sie, ja smaruje sie na rozstepy, juz po pierwszym uzyciu widac ze rozstepy sa inne, plytsze, delkatniejsze!! Moj tata ma nadcisnienie od wielu lat (okolo 8), pochlania wiele tabletek ale zaczal pic ziolka kilka razy dziennie i mowi ze widzi poprawe, ziola mozna podobno stosowac nawet przy wrzodach zoladka (przypominam ze rozrabia sie je w alkoholu!) ale tego nie sprawdzilam, ogolnie gdy ja zakupilam ziola i dalam kilku osobom po troszke w sloiczku te osoby byly zachwycone i takze zaraz pozniej zakupowaly ziola. Tesc od lat leczy sie tylko medycyna naturalna, stosuje te ziola od lat na stawy, smaruje ale takze pije, usuwaja katar, przeziebienie, WSZYSTKO! Czytalam w ulotce do zakupionych ziol na co powinno sie je stosowac jednak uwazam ze to co tam jest napisane to jedne z wielu zastosowan! Sadze ze te ziola sa na wszystko, choc moj tata mawia ze gdy lekarstwo jest na wszystko to jest tak na prawde na nic sam po ich uzyciu stwierdzil ze na co maja pomoc to pomoga i na prawde warto w nie zainwestowac! Blizny mojej siostry po zyletce zredukowaly sie wg mnie conajmneij o 50% podejrzewam ze zniknely by jeszcze bardziej gdyby nie zabraklo jej wytrwalosci i smarowala je dalej, niestety odpuscila ale poprawa jest znaczna!! (dodam ze w ulotce czytalam o tym ze ziola szwedzkie od marii treben usuwaja blizny) Ja zakupilam te ziola od pewnej Pani, o ziolach dowiedzialam sie od tescia, wiem ze on od niej kupuje i zawsze zamawiamy razem Ziola kupilam ostatnio bodajze za 32 zl i za wysylke chyba 13 zl za pobraniem, nie pamietam dokladnie bo bylo to ponad miesiac temu Wydatek na jeden raz dosc duzy, bo ziola i 2x wodka troche kosztuja ale na prawde warto, mi porcja ziol czyli 1,4 litra starcza na pol roku a jest to lek na wszystko!!!! Jesli ktos chce sobie pomoc na prawde polecam! Podaje numer do kobiety od ktorej zamawiam ziola (ja sie jeszcze nie zawiodlam) 665641731
      • Kupiłam bardzo dobry susz tych ziół na aukcji allegro.
    • w knidze "APTEKA PANA BOGA" Marii Treben jest przepis z jakich ziół zrobić
      nalewkę szwedzką.
      --
      "Silne dusze rodzą się w cierpieniu, a każda z nich pokryta jest bliznami"
    • Polecam sklep [url=http://www.maria-treben.pl]www.maria-treben.pl[/url] można tam nabyć zioła szwedzkie suche - a nie te podróbki bittnera, które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi ziołami szwedzkimi! Irytuje mnie ta reklama w telewizji w której podają że ich "płyn" previo to zioła szwedzkie - ludzie przecież tam jest zupełnie inny skład! No, ale niestety papier i tv przyjmie wszystko! Polecam bestselerową książkę Marii Treben "Apteka Pana Boga" tam są opisane zioła szwedzkie. www.maria-treben.pl to naprawdę dobry sklep, kupowałem już tam kilka razy i jestem bardzo zadowolony!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.