• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak usunąć tłuszczaki, włókniaki nieoperacyjnie Dodaj do ulubionych

• 10.07.07, 09:32
    Mam takie kulki na rekach około 0,2 - 2 cm. Nie wiem czy to tłuszczaki,
    kaszaki czy moze jeszcze włokniaki. Lekarz na WKU powiedzial mi ze to
    tłuszczak. Czy znacie jakies metody naturalne na ich usunięcie. WIem ze
    metoda BSM usuwa takie cos ale nie mam czasu na az tyle pozycji, bo bym
    zabral sobie znaczną czesc czasu
    Zaawansowany formularz
    • 10.07.07, 18:35
      artur862 napisał:

> Mam takie kulki na rekach około 0,2 - 2 cm. Nie wiem czy to tłuszczaki,
      > kaszaki czy moze jeszcze włokniaki. Lekarz na WKU powiedzial mi ze to
      > tłuszczak. Czy znacie jakies metody naturalne na ich usunięcie. WIem ze
      > metoda BSM usuwa takie cos ale nie mam czasu na az tyle pozycji, bo bym
      > zabral sobie znaczną czesc czasu

A leniuszek jeden! Za duzo pozycji i czasu? A skoro "leczysz" rodzine BSM i
      samego siebie i do tej pory byles taki dumny z wynikow to skad nagle wizyta u
      (tfuj! tfuj! jakie slowo!!!) lekarza? To moze polaczyc Anry, zappera i BSM i
      wtedy bedziesz "sliczny i gladki"? Lekarz przeciez co najwyzej uzyje skalpela
      albo innego antybiotyku lub tez jakiejs jeszcze innej bandyckiej, inwazyjnej
      metody, zedrze z Ciebie straszne pieniadze, a kto wie, czy i tak nie doprowadzi
      do ciezkiego uszczerbku na Twym zdrowym organizmie.
      Radze pozostac przy swoich "metodach", sa tak przeciez doskonale...;)

Malgorzata
      • 10.07.07, 20:33
        Sprobuj najpierw oczyscic organizm lewatywami z kawy i wytluc pasozyty.
        Potem zastosuj diete optymalna i preparat Anry.
        Nie zapomnij przypadkiem o homeopatycznych preparatach, Alveo, srebrze
        koloidalnym oraz chelatacji.
        Napisz za jakis czas czy zadzialalo.

No i pamietaj, ze w ostatecznosci jeszcze zawsze mozesz zrobic analze wlosow w
        Biomolu i pojechac do Instytutu Piotrowskiego.
        • 11.07.07, 17:35
          darz_bor napisał:

> i pojechac do Instytutu Piotrowskiego.

Jeśli to ten od podłączanych do prądu materacy i leczących wszystkie choroby
          wkładek do butów, ślusarz po zawodówce genialny jak Einstein i Kopernik w
          jednym, fałszywy profesor i laureat nagrody Nobla (nie dostał ale na pewno
          dostanie jak się na nim poznają) to będzie Piotrowicz :D

• 13.07.07, 21:23
        Proszę o dokształcenie się ;) : www4.dr-rath-
        foundation.org/ad_archive/pdf/poland05.pdf

wtedy będziemy mogli pogadac dalej ;) a tutaj strona głowna: www4.dr-
        rath-foundation.org/ wspierana przez Microsoft. milej lektury rzeczy, wiara w
        przemysl farmaceutyczny jest ogromna ;) hehehe
    • 10.07.07, 19:05
      artur862 napisał:

> Mam takie kulki na rekach około 0,2 - 2 cm. Nie wiem czy to tłuszczaki,
      > kaszaki czy moze jeszcze włokniaki. Lekarz na WKU powiedzial mi ze to
      > tłuszczak. Czy znacie jakies metody naturalne na ich usunięcie.

Trzy zdrowaski w rozgrzanym piecu chlebowym. Metoda sprawdzona, znana w
      literaturze fachowej ("Antek") i z cala pewnoscia tluszcz z tluszczakow wytopi.
      Napisz koniecznie o rezultatach jak juz wyjdziesz z tego pieca.
      • 10.07.07, 21:29
        A po tych wszystkich przyjemnościach na koniec, aby mieć pewność rozprawienia
        się z wrednymi tłuszczakami jeszcze releksująca wizytka u bioenergoterapeuty,
        na deserek pasta serkowo-olejowa a'la Budwig i badanko 'żywej kropli krwi' w
        celu stwierdzenia wyleczenia.

--
        Mieux vaut tuer le diable
        que le diable no vous tue.
        Aequam memento rebus in arduis servare mentem !
      • 13.07.07, 21:28
        tobie tez polecam doksztalcenie:
        www4.dr-rath-foundation.org/ad_archive/pdf/poland05.pdf

www4.dr-rath-foundation.org - wcale sie nie dziwie ze całą fundacje wspiera
        Microsoft
    • 11.07.07, 17:53
      Jeśli wszystko inne zwiedzie, znaczy to, że tłuszczak jest wynikiem opętania
      przez demona bądź strzygę. Co prawda specjalisty od medycyny opętańczej na tym
      forum już nie ma, ale o ile pamiętam powienien pomóc kryształ górski. Wzmacnia
      pole auryczne i wprowadza czakramy w pozytywne wibracje udrażniając przepływ
      życiowej energii.
      Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości polecam lekturę prof. doc. dr hab. n.
      med H.Clark "Lek na wszystko" albo pozytywnewibracje.com (kliknij forum i tam
      na górze jeszcze raz forum)
      • 13.07.07, 21:30
        tobie tez lektura : www4.dr-rath-foundation.org

czas zdemaskowac przemysl prawda ;) nikt nie będzie zarabial na chorobach
        pieniędzy, nikt juz nie będzie oszukiwal nas. nadchodzi koniec farmaceutycznego
        biznesu. dla nich przykre dla nas radosc
        • 13.07.07, 22:00
          I co? Podnieciles sie naiwny czlowieku stronka jakiegos kolejnego nawiedzonego o
          niebardzo jasnych intencjach Dr. Ratha?
          Tacy, jak on od zawsze sie pojawiali to tu, to tam. I co z tego? Stek
          demagogicznych manipulacji, nieprowadzacych do jakis konkretow ( zwlaszcza w
          praktyce!). Nic tu nikogo nie powali na kolana, a wrazenie podobna strona moze
          wywolac wylacznie na ludziach takich, jak Ty, czyli wlasnie na tyle
          niedoksztalconych, zeby sie dac porwac "pieknym ideom" dr. Ratha. Jestem pewna,
          ze i ksiazke Kevina Trudeau's "Natural Cures" lyknales, jak lakomy bachor
          kolejny cukierek. I kto tu mowi o doksztalcaniu?!
          • 13.07.07, 22:29
            haha o niedokształceniu mi gada. gdybys mnie znała byś zębami zgrzytała :D
            proszę się zapoznac bo jak dotąd bredzisz. i ciągle poruszasz sie w jednym
            ograniczonym obszarze jak reszta tutaj próbująca eliminowac ze swiadomosci
            fakty.
            • 13.07.07, 23:43
              > haha o niedokształceniu mi gada. gdybys mnie znała byś zębami zgrzytała :D

Tak, wiemy, wiemy.
              Parę dni temu chwaliłeś się, że "interesuje sie biologią i
              masz pecha zadzierac ze mną. a studiuje informatyke".

Interesujesz się biologią. Łał. Rzeczywiście mamy pecha.

Wyobraź sobie, że na tym forum są ludzie którzy nie tylko "interesują się
              biologią" ale również skończyli farmację, biotechnologię, medycynę, robią
              doktoraty w instytutach medycznych, a może nawet już je mają!
              Póki co dajesz po sobie poznać, że wiedzę z biologi czerpiesz z "nieznanego
              świata", "nexusa" albo innego "uzdrawiacza". Nie dziw się więc, że Twoje
              wypowiedzi spotykają się czasem z ostrą krytyką, sarkazmem albo złośliwością.

• 13.07.07, 23:50
                gastovski napisał:

> Wyobraź sobie, że na tym forum są ludzie którzy nie tylko "interesują się
                > biologią" ale również skończyli farmację, biotechnologię, medycynę, robią
                > doktoraty w instytutach medycznych, a może nawet już je mają!

W logice twojego przedmówcy to zarzut. Na pewno są skorumpowani i uwikłani w
                manipulacje przemysłu farmaceutycznego. Nie zauważy, że atakowanie logiki i
                rozumu ma na celu wyłącznie napędzanie klienteli paramedycznym oszustom. Skoro
                paralekarze nie są w stanie konkurować z tymi prawdziwymi ani metodologią,
                wynikami badań ani wiedzą to jedyne co mogą zrobić to opluwać ich na każdym
                kroku. Każdy opluty lekarz to jeden klient więcej do świecowania uszu :D

> Póki co dajesz po sobie poznać, że wiedzę z biologi czerpiesz z "nieznanego
                > świata", "nexusa" albo innego "uzdrawiacza". Nie dziw się więc, że Twoje
                > wypowiedzi spotykają się czasem z ostrą krytyką, sarkazmem albo złośliwością.
                >
        • 13.07.07, 22:16
          Trudno znleźć bardziej skompromitowanego autora niż M. Rath.

Już kiedyś ktoś mi polecał jego lekturę na forum homeopatia (wymowne)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19760&w=40729031&v=2&s=0
          Facet ma na swoim koncie co najmniej 5 przegranych spraw sądowych. Skazany
          został m.in. wmawianie ludziom, że witaminy które sam im sprzedawał odwracają
          przebieg choroby (AIDS!) a terapia antyretrowirusowa tylko
          pogarsza stan zarażonych HIV. Przy okazji namawiał aby nie korzystać z
          publicznej opieki zdrowotnej. Jakim s*synem trzeba być żeby ludziom z
          najbiedniejszych rejonów Afryki wmawiać, żeby nie leczyli się tylko kupowali
          twoje witaminki...
          www.aegis.org/news/re/2005/RE051144.html
          cytaty ze strony którą poałeś:

"Skuteczne,bezpieczne i tanie mikroelementy i składniki odżywcze
          takie, jak lizyna, witamina C i inne, blokujà działanie
          enzymów i w ten sposób hamują rozwój choroby
          nowotworowej bez żadnych skutków ubocznych",

"Co więcej okazuje się,
          ˝że sama tylko witamina C redukuje tempo namnażania
          wirusów HIV o ponad 99% normalnej wartości. Ta prosta
          witamina jest bardziej skuteczna niż jakakolwiek
          kombinacja kosztownych preparatów farmaceutycznych"

A teraz pytanie jak, delikatnie mówiąc, naiwnym trzeba być aby uwierzyć w te
          brednie? Zresztą mnie to nie interesuje, jeżeli będziesz kiedyś miał (nie
          życzę) nowotwór, lecz go witaminą C (tylko koniecznie kupioną od pana Ratha!),
          bedziesz "independent" i będziesz miał satysfakcję, że nie powiększasz zysków
          firm farmaceutycznych. Ale na przyszłość nie powielaj tych bredni bo narażasz
          się na śmieszność.

Aha, wyjaśnij jak to się stało, że tego dzielnego bojownika walczącego z
          korporacjami ma rzekomo wspierać jedna z największych i najbardziej
          nielubianych korporacji świata (microsoft)?
          • 13.07.07, 22:28
            gastovski napisał:

> Trudno znleźć bardziej skompromitowanego autora niż M. Rath.

Takich rąbniętych profesorków muchomorków jest na pewno cała masa. Też mamy
            takiego: nazywa się dr Jan Pająk tylko że Pająk nikomu nie szkodzi ale jest
            dowodem na to, że nawet elita umysłowa nie jest intelektualnym monokryształem :D

Drugi mój ulubiony typ to Hulda Clark, wynalazczyni zappera lecząca nim choroby,
            które sama diagnozuje a przeważnie diagnozy opierają się na fałszywych
            przesłankach więc leczy fikcyjne nowotwory i HIV'a i ma nawet sukcesy. Ale
            wyleczenie nieistniejącej choroby jest jakby prostsze.
            • 13.07.07, 22:43
              taaa najlepiej sobie cos wymyslic i napisac. bo jakze latwe jest zaprzeczenie
              wszystkiemu co na necie ;) proste jak drut. gorzej ze te argumenty nie są
              zgodne z rzeczywistoscią i to jest obalające.

teraz mamy juz nie tylko Piotrowicza oszusta, mamy juz Lewandowskiego i Ratha !
              ludzi którzy nie mają żadnych wielkich korzysci z rozpowszechniania tej
              informacji. nie kryją się, nie boją się bo oni nie mają się czego bać. prawdy
              się nie trzeba bać. to kłamstwo się ukrywa i woli siedziec cicho. ewidentne
              klamstwo farmaceutycznego biznesu ktore widac od razu. sami próbują nazwac
              wszystko efektem placebo. to jest stare niemodne sztuczki, no cóż... prawda
              zawsze wygrywa. narazie jest masa sceptykow, zacieklych wojowników by nie
              dopuscic do ujawnienia prawdy, podobnie skrywa się afere o nader szkodliwym
              aspartamie... niektorzy producenci jednak dawają juz na swoich produktach
              ulotkę z ostrzezeniem. badania sfałszowano twierdząc ze aspartam nie jest
              szkodliwy. wszystko to dla pieniędzy mimo istnienia zastępczego słodzącego, ale
              niestety zbyt tani! (ALE TEZ BEZ SKUTKOW UBOCZNYCH). Przegracie wojne, potrzeba
              tylko czasu, upadek farmaceutycznego biznesu jest nie do uniknięcia. Lekarze
              strajkują gdyż pieniądze które mogły isc na ich pensje idą na zawyzone ceny
              lekow no bo lobby jest potężniejsze. ludzie, kraje odwracają się od tego
              biznesu, oni zatem muszą podnosic ceny by przetrwac. W Polsce to wyraźnie widac
              jednak nie wszyscy zdawają sobie z tego sprawe. Strajki lekarzy to nie
              przypadek.

(nie został spelniony warunek. poczta WP nadal zablokowana)
              • 13.07.07, 23:05
                > ludzi którzy nie mają żadnych wielkich korzysci z rozpowszechniania tej
                > informacji.

Rath, niewiniątko, miał ogromne korzyści ze sprzedaży Afrykańczykom witamin "na
                AIDS". Tylko ktoś go przyskrzynił.

Nie odwracaj kota ogonem. Zmieniasz temat na kolejną spiskową teorię (aspartam)
                bo nie potrafisz się odnieść do tego co napisaliśmy. Powołujesz się na
                skompromitowanego, bezczelnego typa z wyrokami, bo najczęściej tacy ludzie są
                rzecznikami teorii w które uwierzyłeś.

Jeszcze jedno. Ty chyba nawet nie rozumiesz tego co czytasz. Na stronie którą
                podałeś jest niezwykle krytyczny artykuł o microsofcie i Gatesie. Rath ubolewa
                że miliony $ z charytatywnej działalności Gatesa, idzie w ręce przemysłu
                farmaceutycznego a nie na promowanie naturalnych terapii których entuzjastą
                jest Rath. Co więcej Gates sponsoruje konferencje na których potępia się
                działanie rządów niektórych państw afrykańskich które odcięły się od promowania
                terapii antyretrowirusowej (czego chciał Rath). Tak więc Microsoft i Rath są po
                przeciwnych stronach frontu.
                www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/microsoft.htm
                To że słowo "microsoft" jest na stonie dr-rath-foundation nie znaczy ze
                microsoft wspiera dr-rath-foundation, jasne? Najpierw przeczytaj i zrozum,
                potem komentuj.

PS.
                W co Ty jeszcze wierzysz? Powiedz, Ziemia jest płaska? Wylądowaliśmy na
                Księżycu czy tylko na planie w Hollywood? A Danikena czytałeś? Czy jesteśmy
                infiltrowani przez obcych a rząd to ukrywa? Strach się bać.
              • 13.07.07, 23:33
                artur862 napisał:

> (nie został spelniony warunek. poczta WP nadal zablokowana)

Ty też masz termin. Do końca przyszłego tygodnia ma z powrotem działać moja
                zmywarka którą zablokowałeś. Jeśli nie to popamiętasz mnie tak, że ci BSM nie
                pomoże :D
          • 13.07.07, 22:49
            brednie to co piszesz. mi juz nie musisz nic udowadniac bo korzystam z terapii
            naturalnych. zero farmaceutykow. i nie wprowadzaj ludzi w bląd. Rath mial
            zapewne rozprawy sądowe podobnie jak Piotrowicz jednak zawsze wygrywali bo nikt
            nie potrafil jasno im zaprzeczyc. mało tego w instytucie Piotrowicza bylem z
            rodziną o czym juz informowalem. teraz juz nikt nie musi mi wmawiac ze
            Piotrowicz kłamie ;) jesli ktos nie dowierza niech sam odwiedzi instytut.
            rodzice gadali z pacjentami, to juz nie jest bajka. to co widzielismy to fakty
            i kazdy moze sie o tym przekonac zanim powie ze to marnowanie kasy.
            • 13.07.07, 22:58
              No i juz, no...:):):)
              Rozumiem, ze juz masz tluszczaki, wlokniaki, czy co tam za farfocle ci porosly
              na rekach....wyleczone przez Piotrowicza, tak?
            • 13.07.07, 23:05
              Spokojnie...
              Teraz przyłóż sobie ręce na głowę w pozycj bsm 150-tejktórejś tam, to Ci ta
              czaszka przegrzana przestanie dymić - bo jeszcze nadciśnienia dostaniesz... na
              tłuszczaki co prawda niezbyt, ale na głowę dobrze zrobi :)

--
              Mieux vaut tuer le diable
              que le diable no vous tue.
              Aequam memento rebus in arduis servare mentem !
              • 14.07.07, 11:48
                kompletna ignorancja
            • 13.07.07, 23:21
              > brednie to co piszesz
              > i nie wprowadzaj ludzi w bląd
              > Rath mial zapewne (...)

To poczytaj z łaski swojej a nie będziesz musiał używać "zapewne".
              en.wikipedia.org/wiki/Matthias_Rath#Legal_judgements_against_Rath
              Rath wszystkie rozprawy przegrał.

Jeżeli się na kogoś powołujesz staraj się mieć o tym kimś chociaż minimalną
              wiedzą. Póki co im więcej piszesz tym bardziej się kompromitujesz.

> rodzice gadali z pacjentami, to juz nie jest bajka. to co widzielismy to
              fakty

A wiesz ilu ludzi wierzy w magię Davida Copperfielda?
              A wiesz co to jest metoda naukowa?
              • 14.07.07, 11:47
                swietnie. wpis z wikipedii mi podał ;) i oczywiscie to prawda bo w wikipedii
                kazdy moze sobie wszystko napisac ;) Najbardziej smieszny jest wpis dotyczący
                Piotrowicza, uwazam ze bardziej idiotycznych wpisów nie mozna juz dawac. typowe
                działanie na manipulacje naiwnymi.

jednak jest zbior zasad ktore potrafią zdemaskowac klamstwo i takimi zasami się
                kieruję. główną taką zasadą są wyrazane emocje strachu ;)

• 14.07.07, 12:01
                  artur862 napisał:

> swietnie. wpis z wikipedii mi podał ;) i oczywiscie to prawda bo w wikipedii
                  > kazdy moze sobie wszystko napisac ;)

W takim razie zrezygnuj z podawania linków w ogóle bo w Internecie KAŻDY może
                  sobie wszystko napisać.

> Najbardziej smieszny jest wpis dotyczący
                  > Piotrowicza, uwazam ze bardziej idiotycznych wpisów nie mozna juz dawac. typowe
                  >
                  > działanie na manipulacje naiwnymi.

Ale Piotrowicz to oszust więc kto kim manipuluje?

> jednak jest zbior zasad ktore potrafią zdemaskowac klamstwo i takimi zasami się
                  >
                  > kieruję. główną taką zasadą są wyrazane emocje strachu ;)

Za dużo czytasz paranaukowych bajeczek i wpływa to na słownictwo :D

Czas ci leci a zmywarka dalej nie działa.

• 14.07.07, 12:34
                  W artykule z Wikipedii jest zbiór linków do MATERIAŁÓW ŹRÓDŁOWYCH, np z agencji
                  Reuters.

Czy agencje informacyjne też są przekupione przez lobby farmaceutyczne?

Nadal nie czytasz, albo nie rozumiesz co czytasz.
    • 12.07.07, 08:56
      Jesli to tluszczak to Graphites CH200, 2 kulki pod jezyk co trzeci dzien, kulki
      brac 2-3 miesiece i tluszczaki powinny zniknac. Mialem przypadek tluszczaka na
      lewej lopatce rozmiaru 6 cm wyleczony tym lekiem. Jesli to neurofibroma to
      trzeba dobrac inne leki.

pozdr

Mogę Ci jakoś pomóc?

---
      Jak sobie radzisz z bólem?
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=47992
    • 13.07.07, 22:52
      a za te groźby na mejlach za rozpowszechnianie informacji wnioslem skarge. nie
      mozna juz spokojnie zyc na tym swiecie bo cie ze wszystkich stron atakują i
      grożą, moze publicznie miejcie taką odwage.
      • 13.07.07, 23:06
        No i sie wlasnie poplakalam...ze smiechu. Artur862, sliczny jestes, slowo!:):):)
        Ubawilam sie do lez (doslownie). Jak sie uspokoje to moze cos bardziej
        konstruktywnego odpisze, poki co dziekuje za swietna zabawe:)
        • 14.07.07, 11:42
          oj przykre zachowanie. nie wiedzialem ze jestescie zgraną grupą ;) ale bede
          wiedzial na przyszlosc
      • 13.07.07, 23:38
        artur862 napisał:

> a za te groźby na mejlach za rozpowszechnianie informacji wnioslem skarge.

To dobrze bo ci adresat skargi pomoże czytać maile ze zrozumieniem. Chyba, że
        cię oleje to wtedy napiszesz do następnego i w końcu trafisz na kogoś kto nie
        zleje cię tak jak normalni ludzie zlewają Piotrowicza i ci wytłumaczy :D

> nie
        > mozna juz spokojnie zyc na tym swiecie bo cie ze wszystkich stron atakują i
        > grożą, moze publicznie miejcie taką odwage.

Grożą komu? Arturowi862? Może skoro czujesz się taki napastowany jak dębowa
        klepka to sam wystąp ODWAŻNIE :D
        • 14.07.07, 11:40
          a moze przejdz sie do Instytutu Piotrowicza ;) mozna pogadac z pacjentami...
          ciekawe jak wtedy ci oczy wylezą :D kazdy ma prawo takie
          • 14.07.07, 12:02
            artur862 napisał:

> a moze przejdz sie do Instytutu Piotrowicza ;) mozna pogadac z pacjentami...
            > ciekawe jak wtedy ci oczy wylezą :D kazdy ma prawo takie

Ofiarami oszusta świeżo po praniu mózgu na pogadankach. Tym ludziom należy
            współczuć ale rozmowa z nimi nie miałaby większego sensu :D

• 14.07.07, 11:37
      Przykre mi to mowic ale niektorzy się tu tylko mądrzą i burdel potrafią zrobic
      z tego forum. Celem ich jest tylko odganiac od metod niekonwencjonalnych, no bo
      po co tu są ?? nie mają co robić ?? przeszukują fora w poszukiwaniu hasełek i
      od razu jazda by zbesztac. wysmiac cię potrafią, zero szacunku dla czlowieka.
      temat jak widzicie związany z czymś innym a tacy bezczelnie dopieprzą się i
      zaczną cie wysmiewac. uzyskalem tylko jedną sensowną odpowiedz. reszta potrafi
      się szczycic swoją gadką, nic innego nie potrafi zaoferac, gdybym był adminem
      zlikwidowałbym takie bydło z tego forum bo robią tutaj nieład nic poza tym.
      zero pojęcia o medycynie niekonw., zero doswiadczen a gadac to potrafią. gadac
      to kazdy potrafi. wystarczy puścic tutaj kogokolwiek i mozna zrobic niezła
      scene.
      • 14.07.07, 11:56
        intrygujące jest to ze przebywają tutaj bardzo często, w tym samym czasie
        wszyscy. ile im za to płacą :P no bo pewnie to ich praca skoro tylko cos
        napisze a tu zaraz odzew hehe. nikt normalny, nie szukający pomocy, nie
        przebywa tutaj nonstop prawie... niezła praca, albo po prostu kupa wolnego
        czasu ktory przeznaczają na głupawe zachowania. posmiac się można z takich
        tylko. normalny czlowiek ma zajęcie, sami uwazają ze plote glupoty a mimo
        wszystko uwaznie te głupoty starają się zaprzeczac. to głupota do potęgi.
      • 14.07.07, 12:08
        artur862 napisał:

> Przykre mi to mowic ale niektorzy się tu tylko mądrzą i burdel potrafią zrobic
        > z tego forum.

A jakieś konkrety zamiast jojczenia?

> Celem ich jest tylko odganiac od metod niekonwencjonalnych, no bo
        >
        > po co tu są ?? nie mają co robić ?? przeszukują fora w poszukiwaniu hasełek i
        > od razu jazda by zbesztac.

Wiesz co właśnie robisz? Krytykujesz kogoś za samą obecność na forum i pisanie
        na nim. Już ci pisałem - nie będziesz prorokiem BSM, którego słuchają tłumy a
        jak będziesz wypisywał głupoty to ci to ktoś wytknie. Załóż sobie forum
        "readonly" i tam się produkuj - będziesz miał spokój.

> wysmiac cię potrafią, zero szacunku dla czlowieka.
        > temat jak widzicie związany z czymś innym a tacy bezczelnie dopieprzą się i
        > zaczną cie wysmiewac. uzyskalem tylko jedną sensowną odpowiedz. reszta potrafi
        > się szczycic swoją gadką, nic innego nie potrafi zaoferac, gdybym był adminem
        > zlikwidowałbym takie bydło z tego forum bo robią tutaj nieład nic poza tym.

A co już trułeś d* adminom? I co? I nic... Dlatego nie jesteś adminem.
        Zlikwidować to sobie możesz pryszcze a bydło chodzi u ciebie po mieszkaniu
        (chyba, że śpisz) :)

> zero pojęcia o medycynie niekonw.,
        > zero doswiadczen a gadac to potrafią. gadac
        > to kazdy potrafi. wystarczy puścic tutaj kogokolwiek i mozna zrobic niezła
        > scene.

Jak napiszesz, że ktoś nie ma o czymś pojęcia to nie znaczy, że tak jest. Jak
        jesteś na etapie zaklinania rzeczywistości przy pomocy wpisów na forum to tylko
        twój problem.
        • 14.07.07, 12:12
          jak narazie nie wykazales się niczym nowym, ciągle krązysz wokol swego. nie
          potrafisz zbić argumentów ale łatwo je omijasz.
          • 14.07.07, 12:17
            artur862 napisał:

> jak narazie nie wykazales się niczym nowym, ciągle krązysz wokol swego. nie
            > potrafisz zbić argumentów ale łatwo je omijasz.

Jakich argumentów? Że ofiary Piotrowicza są zadowolone z jego kuracji? Nie
            wszystkie bo część się na oszuście poznała.
            • 14.07.07, 12:25
              oj ale jakze przykre są te rozprawy sądowe gdzie Hamankiewicz bredzi w kolko to
              samo ;) niesamowite tez jest to jak ci 'cudownie' wyzdrowieni pacjenci nie sa w
              stanie zrobic nawet na nim wrazenia. szkoda ze brak pacjentow, ktorym terapia
              nie pomogla. no zdarzyli podstawieni albo wyjątki ktorym rzeczywiscie nie mogla
              juz pomoc na skutek zbytniego zniszczenia organizmu.
              • 14.07.07, 12:29
                przykre są rowniez artykuly ktore sprzeciwiają się Piotrowiczowi. mało ich na
                necie z wiadomych wzgledów. nikt nie chce prowokowac ludzi do rozprawiania nad
                tym. lepiej ukryc fakt.

przywołaj te artykuly jesli mozesz... fałszu się nie mamy co bac.
                • 14.07.07, 12:33
                  artur862 napisał:

> przykre są rowniez artykuly ktore sprzeciwiają się Piotrowiczowi. mało ich na
                  > necie z wiadomych wzgledów. nikt nie chce prowokowac ludzi do rozprawiania nad
                  > tym. lepiej ukryc fakt.

Nie, po prostu nad ewidentnymi idiotyzmami nie ma sensu zbyt długo rozprawiać.

> przywołaj te artykuly jesli mozesz... fałszu się nie mamy co bac.

Nie no co ty. Przecież w necie to każdy może sobie pisać co chce - sam tak
                  napisałeś.
                  • 14.07.07, 12:36
                    ewidentny idiotyzm dopuszczany przez 8 lat przez sąd do użytku ;) cudownie
                    • 14.07.07, 12:41
                      artur862 napisał:

> ewidentny idiotyzm dopuszczany przez 8 lat przez sąd do użytku ;) cudownie

Czy ty zrozumiesz wreszcie, że sąd nie dopuszcza paramedycznych oszustów do
                      działania? Sądu to nic nie obchodzi. Równie dobrze możesz napisać, że skoro
                      wróżka działa przez X lat to znaczy, że sąd jej pozwolił działać więc...
              • 14.07.07, 12:32
                artur862 napisał:

> oj ale jakze przykre są te rozprawy sądowe gdzie Hamankiewicz bredzi w kolko to
                >
                > samo ;)

Zacytuj wypowiedzi swojego mistrza z tej rozprawy - pośmiejemy się wspólnie.

> niesamowite tez jest to jak ci 'cudownie' wyzdrowieni pacjenci nie sa w
                >
                > stanie zrobic nawet na nim wrazenia.

> szkoda ze brak pacjentow, ktorym terapia
                > nie pomogla.

Są tacy. Poszukaj zamiast siadać z zachwytu.

> no zdarzyli podstawieni albo wyjątki ktorym rzeczywiscie nie mogla

Czekałem aż pierwszy to napiszesz. W takim razie skoro niewyleczeni są
                podstawieni to tak samo podstawieni mogą być wyleczeni prawda? W ten sposób o
                metodach leczniczych się nie dyskutuje. Działanie takich metod się dowodzi.

> juz pomoc na skutek zbytniego zniszczenia organizmu.

W ten sposób działa KAŻDA bzdurna metoda. Jeśli u kogoś zadziałało (a będą tacy)
                to super. Jak nie zadziała to nie szkodzi - bo są podstawieni albo ich organizm
                był już zbyt zniszczony.
    • 14.07.07, 12:19
      ... nie gadania wyssanego z prozni

- dlaczego uwazacie Piotrowicza za oszusta

- dlaczego uwazacie ze BSM nie dziala

ja podalem szczegolowe dowody. ja oczekuje podobnej precyzji. nie wystarczy
      powiedziec, ze to oszustwo. trzeba powiedziec dlaczego to oszustwo. nie
      wystarczy z kolei powiedziec ze ty tak uwazasz bo to brednie bo z gory jest to
      subiektywne pojęcie. żadam dowodów jasnych.
      • 14.07.07, 12:27
        artur862 napisał:

> ... nie gadania wyssanego z prozni
        >
        > - dlaczego uwazacie Piotrowicza za oszusta

Wystarczy poczytać uzasadnienie działania jego "wynalazków"

> - dlaczego uwazacie ze BSM nie dziala

W tym wątku? Bo nie pomogło ci zlikwidować tłuszczaków?

> ja podalem szczegolowe dowody.

Nic nie podałeś ponad to, że u ciebie zadziałało. To żaden dowód.

> ja oczekuje podobnej precyzji. nie wystarczy
        > powiedziec, ze to oszustwo. trzeba powiedziec dlaczego to oszustwo. nie
        > wystarczy z kolei powiedziec ze ty tak uwazasz bo to brednie bo z gory jest to
        > subiektywne pojęcie. żadam dowodów jasnych.

Wiesz, pewne rzeczy są oszustwami na pierwszy rzut oka. Nie wystarczy wziąć
        materac i podłączyć go do prądu i twierdzić, że działa. Jeśli dołożysz do tego
        bełkot jakim Piotrowicz opatruje swoje "wynalazki" to widać, że Piotrowicz
        idealnie wpisuje się w całą gałąż gospodarki pod tytułem "paramedycyna" z
        oberonami, zapperami, biorezonansami. Kłuło w oczy Piotrowicza, że takie
        oszukańcze urządzonko jak materac Bemer sprzedaje się za kilkadziesiąt kafli
        więc wymyślił swój materac. To na wynalazcy cudownego urządzenia spoczywa ciężar
        DOWODU, że jego urządzenie działa. Dowodu przeprowadzonego w taki sposób żeby
        nie można mu było nic zarzucić. Pozwolisz więc, że to ja poczekam aż oszuści
        udowodnią działanie swoich urządzonek - dopóki takich dowodów nie będzie
        pozostaną tylko oszustami.

• 14.07.07, 12:34
          no i jak nie bylo dowodu tak nie ma <ziew> pięknie czyli twierdzisz ze sąd nie
          byl w stanie na pierwszy rzut oka zobaczyc tego oszustwa hehe, nie byl bo cala
          grupa pacjentow ktorzy wyleczyli się z chorob cięzkich byla po jego stronie
          rzecz jasna. i tak przez 8 lat nie udalo się obalic prawdy. obecnie tylko
          probuje zakazac się wydawania gazety i kolportowania ulotek ale i to sie nie
          udaje ;) 'Siła życia !'
          • 14.07.07, 12:44
            artur862 napisał:

> no i jak nie bylo dowodu tak nie ma <ziew>

Dowodu na co? Na niedziałanie? A dostarczysz mi dowód na niedziałanie smarowania
            pleców kocim moczem na leczenie zapalenia płuc?

> pięknie czyli twierdzisz ze
            > sąd nie
            > byl w stanie na pierwszy rzut oka zobaczyc tego oszustwa hehe,

He he ... sąd nie zajmował się stroną merytoryczną "wynalazku" Piotrowicza.
            Dobrze o tym wiesz.

> nie byl bo cala
            > grupa pacjentow ktorzy wyleczyli się z chorob cięzkich byla po jego stronie
            > rzecz jasna.

No tak, ale byli zmanipulowani albo podstawieni :D

> i tak przez 8 lat nie udalo się obalic prawdy. obecnie tylko
            > probuje zakazac się wydawania gazety i kolportowania ulotek ale i to sie nie
            > udaje ;) 'Siła życia !'

I tego właśnie dotyczyła sprawa. Piotrowicz dobrze wie, że jego oszukańczy
            wynalazek musi bazować na niechęci do lekarzy. Jak pisałem - jeden opluty lekarz
            to jeden klient więcej do świecowania uszu.
          • 14.07.07, 13:05
            Obowiązek przeprowadzenia dowódu spoczywa na odkrywcy. Nikt nie ma zamiaru
            udowadniać, że coś co nie ma prawa działać, nie działa. Czy tak trudno Ci to
            pojąć?

Nie czytasz tego co się do Ciebie pisze, zaczynasz powoli obrażać swoich
            rozmówców, nerwy Ci puszczają. Zastanów się trochę nad sobą. Uprawiasz
            dziecinadę w stylu, "jaki to nie jestem wykształcony, maż pecha, że ze mną
            zadzierasz". Co post kompromitujesz się coraz bardziej. Pisząc o Microsofcie
            wspierającym Ratha dałeś doskonały przykład swojej bystrości i inteligencji.
            Ciesz się, że ktoś w ogóle chce jeszcze z Tobą rozmawiać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.