Dodaj do ulubionych

macie ...joba z tymi walentynkami

13.02.04, 20:03
Naprawde Was to tak zajmuje? Tyle watkow, tyle pytan, tyle wykrzyknikow o
tych walentynkach, kurde, spicie po nocach w ogole, czy od tygodni
przezywacie kazda zblizajaca sie minute jutrzejszego ŚWIETA (sic)?
--
Za wszystkie literówki i brak polskich ogonków najmocniej przepraszam.
Obserwuj wątek
    • liloom Re: macie ...joba z tymi walentynkami 13.02.04, 20:09
      renia wyluzuj, te walentynki to taka mala deklaracja uczuc - cofnij sie w
      czasie o jakies 10-15 lat i przypomnij sobie jak czekalas "zadzwoni - nie
      zadzwoni", ten jutrzejszy dzien to chyba swieto niezwiazanych i oczekujacych -
      glownie kobiet chyba - a jestesmy na "kobiecie" (buziaczki walentynkowe renia
      huehue)
      • reniatoja Re: macie ...joba z tymi walentynkami 13.02.04, 20:20
        Alez Liloom droga, dla Ciebie tez serce cale walentynkowe, i juz sie
        luzuje :))), zreszta wcale sie nie spinalam, tylko sie dziwie, ze co drugi
        watek jest o walentynkach, gdyby nie to forum, zapomnialabym, ze takie swieto w
        ogole istnieje. No nie, w szkole dzieci jeszcze mi przypominaja. :))

Ide robic sernik w ksztalcie serca i rozowym lukrem napisze Aj lowju maj
        Walentajn :) No i dam mezowi. Po diecie jest to chyba sie ucieszy :)
        --
      • reniatoja Re: macie ...joba ..ano mam i się cieszę..8) 13.02.04, 20:28
        Boszzz, jak ja lubie, gdy ktos mowi dobre slowo o tesciowej :))

Moj Maz to mial super tesciowa, jest jednym z tych nielicznych facetow, ktorzy
        tesciowa na rekach by nosili, (gdyby tylko uniesli). Pozdrowienia dla Pani
        Matki i udanych walentynek :)))
        --
        • charlie_x Re: macie ...joba ..ano mam i się cieszę..8) 13.02.04, 20:35
          reniatoja napisała:

> Boszzz, jak ja lubie, gdy ktos mowi dobre slowo o tesciowej :))
          >
          > Moj Maz to mial super tesciowa, jest jednym z tych nielicznych facetow,
          ktorzy
          > tesciowa na rekach by nosili, (gdyby tylko uniesli). Pozdrowienia dla Pani
          > Matki i udanych walentynek :)))

..i Tobie też życzę wielu powodów do radości.Dzisiaj to
          u was nieżle posypało śniegiem.Pięknie wygląda Akropol w bieli.
          • reniatoja Re: macie ...joba ..ano mam i się cieszę..8) 13.02.04, 20:41
            W nocy spadlo 15 cm sniegu. dzisiaj nie dzialalo nic, z 2000 autobusow
            miejskich jezdzilo 50, "stare metro" stalo w polowie, zero ruchu na ulicach,
            pozmaykane szkoly, urzedy, sklepy, dwa stopnie mrozu, no istny kataklizm. A ja
            uwielbiam zime, tylko szkoda, ze to potrwa jeden, gora dwa dni i wszystko
            stopnieje. No, ale takiego czegos (moja ulica cala biala) nie widzieli
            najstarsi gorale, to prawda. Koniećświata, panie.
            --
            • charlie_x Re: macie ...joba ..ano mam i się cieszę..8) 13.02.04, 20:47
              reniatoja napisała:

> W nocy spadlo 15 cm sniegu. dzisiaj nie dzialalo nic, z 2000 autobusow
              > miejskich jezdzilo 50, "stare metro" stalo w polowie, zero ruchu na ulicach,
              > pozmaykane szkoly, urzedy, sklepy, dwa stopnie mrozu, no istny kataklizm. A
              ja
              > uwielbiam zime, tylko szkoda, ze to potrwa jeden, gora dwa dni i wszystko
              > stopnieje. No, ale takiego czegos (moja ulica cala biala) nie widzieli
              > najstarsi gorale, to prawda. Koniećświata, panie.

...i zobacz jak niewiele potrzeba człowiekowi do
              radości,choć i jest smutna wiadomaść tego dnia ..mój ulubiony kierowca rajdowy
              34-letni Janusz Kulik zginął, bo jakaś "łajza" nie opuściła szlabanu na
              przejeżdzie, ech.Chyba już bliski jest ten koniec..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka