Dodaj do ulubionych

Niech szlag trafi... komplementy

04.09.10, 18:30
Zostalam dzis skomplementowana przez sympatycznego pana , takiego przed czterdziestka, na ulicy -
powiedzial mi, ze bardzo podobaja mu sie moje rude wlosy i ze slicznie wygladam:) No i milo mi sie
bardzo zrobilo i trwalo to cos kolo jednej sekundy, bo jechalam na rowerze a ze goraco dzis to w
japonkach i zdarlam sobie skore ze stopy, bo podjechalam za blisko kraweznika i strasznie mam te stope
poharatana i japonka sie rozwalila i musialam pedalowac do domu calkiem boso i boli :(
No i jeszcze wstyd troche, ale pan przynajmniej zapytal czy wszystko w porzadku - w koncu powienien
sie do winy poczuwac.
A teraz nawet nie ma kto podmuchac i pocalowac.
--
pull the tapeworm out of your ass
Edytor zaawansowany
  • jazz_ify 04.09.10, 18:38
    trzeba się było nie zagapiać na Pana. ;)
  • i.nes 04.09.10, 18:40
    na rowerze w japonkach, to jak w góry na szpilkach ;)

cho, podmucham!

--
    Life's a journey, not a destination.
  • asqe 04.09.10, 18:50

No wiem, ze glupio w sumie, ale to byla tylko kwestia dotarcia do sasiedniego miasteczka i zrobienia
    zakupow, czyli jakies 15 minut w jedna strone no i pogoda taka ladna a ja baaaardzo nie lubie obuwia
    zakrytego, no i spacer po miasteczku i odwiedzenie biblioteki po drodze - wszystko to juz pieszo, wiec
    nawygodniej w japonkach. Za to teraz chyba przez najblizszy tydzien nie bede w stanie zalozyc niczego
    innego oprocz japonek, szczegolnie na prawa stope:(
    --
  • i.nes 04.09.10, 18:54
    Trzeba było mieć obuwie na zmianę - tak jak niejaka Anna the Insect, która do jazdy swoim mercem wkłada tenisówki, a jak zeń wysiada to zmienia na... Lobotomy :)

--
  • asqe 04.09.10, 19:16
    lol :D
    Ano czebalo - madry Polak po szkodzie.
    A oczywiscie stope mam lewa pokiereszowana a nie prawa.
    Cos jest ze mna chyba nie tak dzisiaj, wiec sobie merlota otworzylam na pocieszenie:)
    --
  • i.nes 04.09.10, 19:17
    to cho do pijanego wątku o nietrzeźwej sobocie ;)

--
  • asqe 04.09.10, 19:18
    Juz sie wpisalam:)
    --
  • i.nes 04.09.10, 19:20
    szybka jesteś! podoba mię się to :D

--
  • lew_ 04.09.10, 18:40
    Tak to jest jak sie skacze z kwiatka na kwiatek
  • niebieski_lisek 04.09.10, 18:50
    Japonki to buty na plażę, nie powinno się ich nosi często, bo to niezdrowe. Że
    nie wspomnę o większym ryzyku urazów (stopa jest cała odsłonięta), bo to już
    wiesz :)
  • gr.een 04.09.10, 19:07
    eee., zaraz trafi.
    w mojej pracy jeden niby kolega obgadał mnie,że straszny kaszalot ze mnie(według
    mnie są gorsze :)).
    Trochę było mi przykro-fakt , bo wiadomość trafiła dość szybko do mnie.
    Od tamtej pory moje koleżanki ciągle mi mówią, żem ładna , a dziś to wyglądam
    wyjątkowo:). Nawet koleżanka, która mnie nie cierpi od zawsze :) uparcie
    powtarza, że w tej fryzurze wyglądam korzystnie :))
    nie, komplementy nie są złe :))
  • nothing.at.all 06.09.10, 12:52
    I nie wiem teraz czy watek jest o tych japonkach, o komplemencie czy Twojej zdartej stopie, hm?
  • asqe 06.09.10, 13:34
    Watek jest o skutkach komplementowania dziewczyny jadacej na rowerze - w moim
    przypadku zmiazdzone palce u lewej stopy.
    --
  • iwona.ana1 06.09.10, 13:42
    dzięki nieźle się uśmiałam ;)

z japonkami trzeba uważać, moja raz wylądowała na torach gdy do pociągu wsiadałam :D, syn chociaż miał wtedy 3 lata (dziś ma 12) do dziś to pamięta i się natrząsa ze mnie :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.