• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Po czym poznać? Dodaj do ulubionych

• 08.09.10, 10:43
    Po czym poznać, że podobam się komuś w pracy? Jakieś przykłady?
    Zaawansowany formularz
    • 08.09.10, 10:50
      np zostajesz wywylana do stołówki przyzakładowej zając kolejke po zupe z wkładką regeneracyjną i kaszanke.
      --
      And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those, who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know, my name is The Lord, when I lay my vengeance upon thee.
    • 08.09.10, 11:12
      szukanie wspólnych tematów? nawet jeśli pracujesz w innym dziale i do tej pory nie mieliście nic wspólnego ze sobą, lub np. jakieś przemycone miłe słowa w normalnej biurowej korespondencji mailowej... mnóstwo jest możliwości - natomiast najważniejsze jest, żeby się nie wkręcać i nie zacząć widzieć, tego co sie chce zobaczyć. Spokojna, systematyczna obserwacja jest kluczem do poznania prawdy ;)
      • 08.09.10, 11:29
        pracuję w mniejszej firmie i nawet siedzimy w jednym pokoju. Nie zwracałam uwagi na to bo dość się maskuje ale wkońcu zauważyłam że cały czas się patrzy na mnie i kręci się w pobliżu. Przechodząc co raz zagląda co robię na kompie. Czy to wygląda na zainteresowanie z jego strony? Kolega siedzący koło mnie też chyba zauważył że ten przechodząc zerka i aż zadał mu to pytanie to się speszył i mówił, że idzie do kogoś i spojrzał na mnie. chyba chciał zobaczyć czy to słyszałam. speszony opuścił głowę. Wydaje mi się że podobam się mu tylko dręczy mnie to że wiem.
        • 08.09.10, 14:32
          No to skoro sama zauważyłaś, że kolega jest zainteresowany, to chyba nie potrzebujesz pomocy;) Takie rzeczy się wyczuwa, więc skoro tak to odbierasz, to zapewne koledze się podobasz. A zerkanie, przechadzanie się obok może świadczyć o jego zainteresowaniu twoją osobą.
          • 08.09.10, 14:49
            tak mi się wydaje że chodzi i zerka. ale jak ja spojrzę to szybko odwraca wzrok żebym broń boże tego nie zauważyła. trochę to śmieszne :) czy faceci tak wstydzą się pokazać że ktoś im się podoba?
            • 09.09.10, 13:52
              aha i jeszcze jedno. po tym jak została koledze zwrócona uwaga że non stop tu zagląda to jakoś przestał się kręcić tyle koło mnie i nawet odwraca wzrok jak przechodzi obok. Fakt, że jestem przed samym ślubem. Może on nie chce wchodzić w paradę? Najgorzej, że on mi też się strasznie podoba....
    • 08.09.10, 14:36
      Kobieto, gdzie żywiosz tam nie jebiosz, zapamiętaj sobie. To bardzo ułatwia życie.
      --
      Czelabińscy matematycy są tak twardzi, że potrafią wyrecytować z pamięci liczbę "pi" - od końca.
    • 08.09.10, 15:08
      Ja pier....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.