01.10.10, 09:37
tej jesieni wracają do łask rozkloszowane sukienki (takie jak w latach 50), piekne, kobiece
lecę przetrzepac szafę, bo ze 2 to w niej na pewno znajdę. Ze 2 lata nie mialam na sobie kiecki, ale zaraz sie w którąś wbiję, a co
www.groszki.pl/groszki/1,95942,8432048,Powrot_rozkloszowanych_sukienek.html
Edytor zaawansowany
  • brzydal-is-me 01.10.10, 09:41
    Napisz koniecznie co znalazłaś w szafie i jak w tym wyglądasz!!!! Czekam
  • yulkayulka 01.10.10, 10:01
    znalazlam, znalazłam- na razie jedną i straciłam zapał do grzebania głębiej, bo okazało się, że ta przeklęta kiecka od leżenia się skurczyła. dopiąc się w niej nie dam rady. ale wspomnienia wróciły- nosiłam ją w latach 90 (tyż były modne). Teraz chyba będę musiała oddac córce- może za parę lat okaże się, że mamy fajne wspomnienia dotyczące tej samej rzeczy?
  • menk.a 01.10.10, 09:55
    Piękne, piękne, ale fasony nie dla mnie.;)
    --
    Czepiam się. Bo lubię.
  • ctryna 03.10.10, 16:15
    Dla mnie też nie, mam
    a poza tym wiesz:P co sie bede rozpisywac
    :)
  • menk.a 03.10.10, 16:26
    Ty akurat wiem, co masz. I możesz nosić i takie kiecki. I w ogóle wylecz się z kompleksów dotyczacych tych niewidzialnych dla innych cm.:P
    --
    Czepiam się. Bo lubię.
  • sundry 01.10.10, 10:02
    Co jak co, ale te kiecki jesienne nie są na bank. Szczególnie na te 4 stopnie za oknem.
    --
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)

ttp://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • yulkayulka 01.10.10, 10:08
    ale będą andrzejki, sylwester, no i karnawał- mam nadzieję, ze fason się utrzyma do tej pory
  • zloty.strzal 01.10.10, 10:47
    sundry napisała:

> Szczególnie na te 4 stopnie z
    > a oknem.

7 jest, już nie przesadzaj:D
    http://img191.imageshack.us/img191/5723/temperaturam.png
    --
    69,5
  • sundry 01.10.10, 11:15
    Jak jechałam do pracy na 9, to samochodowy termometr pokazywał 4. Pewnie teraz wzrosła.
    --
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)
    http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • a_nonima 01.10.10, 10:11
    Ja tez uwielbiam rozkloszowane, kobiece sukienki, ale te trochę jakby nie w moim stylu.
    --
    Można odejść na zawsze, by stale być blisko ks Twardowski
  • reniatoja 01.10.10, 10:24
    W tych sukienkach z pierwszego zdjęcia, gdzie dół to kontrafałda od pasa i długość do połowy łydki, to taki ktoś, kto nie wazy 40 - 50 kg będzie wyglądał jak szafa trzydrzwiowa.

Nie wiem, musiałabym poprzymierzać, może któraś z takich sukienek by na mnie jakoś leżała, ale tak na pierwszy rzut oka, to bez uprzedniego zrzutu masy moda ta nie dla mnie niestety :-/
  • nothing.at.all 01.10.10, 10:28
    Ja też się cieszę. Szkoda tylko, że te pokazane są takie drogie:(.
  • twojabogini 01.10.10, 10:30
    Jak zwykle wyprzedziałam sporo modę - nosiłam taką w sezonie letnim dwa lata temu. Wszyscy się w czoło pukali. Ładniutka, z dużym dekoltem (takim jak te na fotkach), białym szerokim paskiem, i kloszem do kolanka, i spod klosza jeszcze troszkę koronki. Wersja unowocześniona w stosunku do lat 50 - bo w biało-niebieska panterkę.
    Jeśli utrzyma się mój modowy dar proroczy za dwa lata modne będą kiecki z głębokim dekoltem karo i obniżoną talią - na dole układające się jak rozłożysty kwiatek :) Długość - nieco dłużej niż pół uda.
  • sundry 01.10.10, 11:16
    Biało-niebieska panterka? OMG;)
    --
    http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • 7kobieta 01.10.10, 10:55
    Jak dla mnie masakra.
    Okropne
    To ja będę chodziła dla odmiany w spodniach
  • six_a 01.10.10, 11:04
    a taka jesień, gdzie goło i wesoło można chodzić to gdzie?
    jakby nie można było czegoś z rękawem wymyślić.

--
    free fallin'
  • sid.leniwiec 03.10.10, 14:35
    Bardzo lubię ten fason sukienek i spódnic, noszę takie od dawna.
    Aczkolwiek te z linku są wybitnie letnie, więc to chyba raczej nie jesienny trend.
  • cafem 03.10.10, 15:29
    Bosko, w takich mi najladniej! :D
    --
    cala ja dwa lata pozniej

cala ja
  • hermina1984 03.10.10, 15:47
    Śliczne,ale obawiam się ,że przy moich marnych 164 cm wyglądałabym w tym jak bombka :(
    --
    http://dragcave.net/image/tgFV.gif
  • maitresse.d.un.francais 03.10.10, 16:13
    ble, a co ja jestem, Barbie?
  • lolcia-olcia 03.10.10, 16:17
    A ja nie pamiętam już kiedy ostatnio miałam na sobie spodnie, zdecydowanie wolę sukienki i spódnice :)
    --
    Prawdziwy seks - to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka