Dodaj do ulubionych

jak szukac znajomych na FB?

13.10.10, 18:57
zarejestrowalam sie na fejsie,ale co wrzuce jakies nazwisko to odpowiedz negatywna. za to pelno mam zdjec ludzi,ktorych nie znam. jakis badziew.
Obserwuj wątek
    • gnomowladny Re: jak szukac znajomych na FB? 13.10.10, 19:42
      Szukaj po mailach - tzn wpisujesz maila zamiast nazwiska.Poza tym niektórzy maja takie ustawienia prywtaności, że ich nie znajdziesz albo będzie tylko imię i nazwisko bez zdjęcia. A poza tym to trzeba na paszcze patrzeć na fotkach.
      I przy okazji, jak udzielasz sie na czacie nie podawaj nikomu maila uzytego na FB.Niektóre kretynki tak robią i można sie później posmiać kiedy "gorąca suczka 32" okazuje się pracownicą Urzedu Miasta :-)))
        • silene-silene Re: jak szukac znajomych na FB? 13.10.10, 22:01
          Może głupie pytanie, ale...

Nie "pozwoliłam" nigy fejsbukowi poszukać za mnie moich "znajomych" poprzez podanie hasła do mejla. Ostatnio nawiązałam kontakt mailowy (tylko) z pewną dziewczyna, której nie znam, a ktorej mialam oddać pewne materiały ze studiów (mniejsza z tym). I na drugi dzien FB mi ją proponuje na zasadzie "może ją znasz?". No i zamurowało mnie. Nie mamy wspólnych znajomych ani nic. Hasla do maila nie podalam. To skąd FB wie? Czy wystarczy, by ona szukała, podając hasło do swojej skrzynki mailowej?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka