02.01.11, 22:41
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • teletoobis 02.01.11, 22:44
    To moze napisz tez o facetach zakochanych w lesbach :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • piotr_57 02.01.11, 22:46
    To i ja miałbym coś do opowiedzenia :D
  • teletoobis 02.01.11, 22:50
    Jak widzisz nasze opowiastki sa malo ciekawe dla poczatkujacych dziennikarek :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • chersona 03.01.11, 17:22
    Obaj podkochiwaliście się w paniach innej orientacji?
  • teletoobis 03.01.11, 17:24
    ale chyba w roznych :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • piotr_57 03.01.11, 17:27
    teletoobis napisał:

> ale chyba w roznych :)

Nooo wiesz, Życie potrafi płatać różne figle, a to była Ślązaczka. :D:D:D
  • teletoobis 03.01.11, 17:32
    Taaaaa. Slazaczka z Golonoga :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • piotr_57 03.01.11, 17:36
    teletoobis napisał:

> Taaaaa. Slazaczka z Golonoga :)

Nie z Gołonoga bo to Zagłębie:D:D tyle to i ja wiem. Nie mogę napisać skąd była, ale była Ślązaczką, w drugim pokoleniu. Jej dziadkowie byli zza Buga.
  • teletoobis 03.01.11, 17:47
    I juz za duzo powiedziales, bo na Slasku sa tylko dwie takie enklawy :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • chersona 03.01.11, 17:49
    Bardzo dziękuję Panom za informację. Ja wobec Was to jak pierwiosnek jestem. Nie pierwszej młodości, ale jednak. I ochoczo słucham takich opowieści z pieprzykiem.
  • teletoobis 03.01.11, 17:52
    Uwazaj, bys z pierwiosnka , nie przeistoczyla sie w kalie dla nas
    --
    www.radioalex.pl/
  • chersona 03.01.11, 17:58
    To przestroga dla mnie, czy dla Was? Tfu, tfu, wypluj to Tubisiu!
  • teletoobis 03.01.11, 18:04
    Myslalem o sobie i to w kontekscie metryki
    --
    www.radioalex.pl/
  • chersona 03.01.11, 18:12
    aha, rozumiem. przyjaźń do grobowej deski. do zobaczenia za 50 lat!
    żarty, żartami - czarny humor lubię, ale tylko z daleka.
  • teletoobis 03.01.11, 18:35
    Nie rozumiesz. Ale tlumaczyc nie bede.
    --
    www.radioalex.pl/
  • chersona 03.01.11, 18:38
    Rozumiem, czy nie, dla nikogo kalią, ani kanalią nie będę.
  • chersona 03.01.11, 17:27
    w tym wypadku pojedynku by nie było :)
  • teletoobis 03.01.11, 17:33
    Bylby- kto wypije wiecej piw bez sikania :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • piotr_57 03.01.11, 17:26
    chersona napisała:

> Obaj podkochiwaliście się w paniach innej orientacji?

Była w moim życiu taka kobieta, chociaż raczej nazwałabym ją "bi" niż "homo".
    Była rozwódką, miała 2 synów i .... słabość do sąsiadki.
  • chersona 03.01.11, 17:29
    Za język dalej nie ciągnę, ale popatrz, gdyby udało Ci się wtedy zebrać je obie i Ty na dokładkę...
  • piotr_57 03.01.11, 17:34
    Myślisz, że nie próbowałem się "wkręcić" między nie ??
    Ale nic z tego nie wyszło :(, grzecznie ,ale stanowczo obie odmawiały a sąsiadka zaraz "wybywała".
  • wiewioo.ra 02.01.11, 22:50
    Znam wielu gejów i żadnej zakochanej w nich. W nich się nie da zakochać ;p
  • piotr_57 02.01.11, 22:53
    wiewioo.ra napisała:

> Znam wielu gejów i żadnej zakochanej w nich. W nich się nie da zakochać ;p

:D:D:D:D:D dobry kawał na dobranoc.
  • reniatoja 02.01.11, 23:09
    wiewioo.ra napisała:

> Znam wielu gejów i żadnej zakochanej w nich. W nich się nie da zakochać ;p

boszzz, jak ty nic nie wiesz o życiu :)
  • venettina 04.01.11, 20:49
    Zgadzam sie z Wiewoo.ra. Zapewne dlatego ze tez znam wielu gejow. Co innego zakochac sie w geju ktory ukrywa ze jest gejem (wtedy zakochujesz sie w chlopaku), ale w geju ktory tego nie ukrywa, zakochac sie nie da.
  • ind-ja 03.01.11, 00:02
    temat swiezoscia nie pachnie.Napisz o milosci transseksualistow i ich zagubieniu w relacji z plcia przeciwna.
    Sztuka nie jest pisanie,sztuka jest znalezienie zrodel.
  • reniatoja 03.01.11, 00:06
    no to ona chyba właśnie źródeł szuka? Po to tu prosi o maile, tak mi się wydaje. A temat moze i ograny, ale jednak jakoś nie kojarzę żadnego artykułu nt, a chętnie bym przeczytała/obejrzała/posłuchała.
  • ind-ja 03.01.11, 01:28
    renia nie przytocze,nie czytalam tego wczoraj.Moze sie zglosic do Drzyzgi np. ona poda jej namiary.
  • maitresse.d.un.francais 03.01.11, 20:46
    A jakie, u diabła, popularne media omawiają ŚWIEŻE tematy?
  • xolaptop 03.01.11, 16:54
    Z kolei ja poszukuję gejów zakochanych w kobietach. Potem połączymy obie grupy.
  • wiewioo.ra 03.01.11, 16:57
    xolaptop napisał:

> Z kolei ja poszukuję gejów zakochanych w kobietach. Potem połączymy obie grupy.

:))
  • chersona 03.01.11, 17:26
    To może uderz do gejów i zapytaj ich o zakochane w nich panie.
  • baba67 03.01.11, 20:41
    A jak ktos jest zakochany platonicznie? I to nie w geju sensu stricte tylko w osobie ktora podejrzewa jest o taka preferencje ale zyjaca w (oficjalnym przynajmniej ) celibacie?
    -
    Jest jedna rzecz, którą lubię u Polaków-ich język(...) Nigdy nie wiedziałem o czym mówili, ale zawsze wydawało mi się że uprzejmie kogoś mordują. Wszyscy byli wyposażeni w pałasze i szable, które trzymali w zębach lub obnażali z wściekłości w błyskawicznych cięciach.
    Henry Miller
  • inzynier.kowalska 03.01.11, 19:01
    @magnusg:

Ten lewacki alkoholik ma rację (dać mu wódki!). Przeczytaj ten tekst jeszcze raz, a jeśli nadal nie będziesz wiedział, czego nie zrozumiałeś to zgłęb trochę temat i dopiero wtedy rzucaj statystykami.

--
    Bo ja od życia wiele nie wymagam i zadowalniam się byle czem.
  • teletoobis 03.01.11, 19:04
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • magnusg 04.01.11, 09:00
    konkrety prosze.Co cie niby nie zgadza?
    --
    -"Tak w ogóle to lubię sobie poleniuchować, nie mam manii prześladowczej, że ciągle muszę coś robić. Na przykład lubię leżeć w łóżku i patrzeć bezmyślnie w sufit„-Donald Tusk.
    -Palikot-to nie jest nazwisko,to jest diagnoza
  • inzynier.kowalska 04.01.11, 10:04
    Te badania dotyczą grup podwyższonego ryzyka.
    Znajdź sobie badania NHBS dotyczące heteroseksualistów - tam też wynik będzie znacznie zawyżony, ponieważ w grupach podwyższonego ryzyka jest dużo więcej zakażeń (w niektórych statystykach nawet co dwunasty badany jest nosicielem HIV, co nie oznacza, że 8,3% heteroseksualistów w Stanach Zjednoczonych jest zarażonych).

Nie wiem skąd wziąłeś to: "44 razy wiecej niz wsrod hetero"? Sam to wyliczyłeś?

--
  • magnusg 04.01.11, 14:59
    Co ty wypisujesz?Jaka grupa podwyzszonego ryzyka.??To wlasnie pederasci sa ta grupa w sama sobie, bo u nich odsetek zakazen HIV jest juz wyzszy nizt wsrod prostytutek na przyklad.

--
    -"Tak w ogóle to lubię sobie poleniuchować, nie mam manii prześladowczej, że ciągle muszę coś robić. Na przykład lubię leżeć w łóżku i patrzeć bezmyślnie w sufit„-Donald Tusk.
  • inzynier.kowalska 04.01.11, 15:50
    > Co ty wypisujesz?Jaka grupa podwyzszonego ryzyka.??

Racja, przepraszam, dobrze, że mnie poprawiłeś. Od kilku lat nie używa się już określenia "grupy podwyższonego ryzyka", tylko "ryzykowne zachowania". Sorry, nie wiedziałam, że aż tak zorientowany jesteś.

A teraz jak krowie na rowie: człowiek, który siedzi w domu ze swoim partnerem/partnerką jest mniej narażony na zakażenie wirusem HIV, niż taki, który chadza po klubach i uprawia przygodny seks bez zabezpieczenia. I nie ważne, czy ten człowiek jest homo czy hetero. I homo i hetero może siedzieć w domu albo zakładać gumkę, i homo i hetero może się puszczać i nie zakładać gumki. NHBS bada te grupy co się puszczają bez gumki, i homo i hetero. Grupy podwyższonego ryzyka. Kumasz?

Ok, teraz mi wyskoczysz z tym, że homo się więcej puszcza. I masz rację, z tych badań wynika, że w w/w grupach wśród homoseksualistów nosicieli jest trzy-, cztero-, a w niektórych miastach nawet pięciokrotnie więcej niż wśród heteroseksualistów. (nadal mi nie odpowiedziałeś skąd te Twoje czterdzieści i cztery?)

Nie wiem czego tu nie rozumiesz?

A tak swoją drogą, z ciekawości: skąd taka potrzeba, żeby powstał artykuł dotyczący ilości zachorowań wśród homoseksualistów?

--
  • magnusg 04.01.11, 16:14
    "NHBS bada te gru
    > py co się puszczają bez gumki, i homo i hetero. Grupy podwyższonego ryzyka. Kum
    > asz?
    >
    > Ok, teraz mi wyskoczysz z tym, że homo się więcej puszcza. I masz rację, z tych
    > badań wynika, że w w/w grupach wśród homoseksualistów nosicieli jest trzy-, cz
    > tero-, a w niektórych miastach nawet pięciokrotnie więcej niż wśród heteroseksu
    > alistów. (nadal mi nie odpowiedziałeś skąd te Twoje czterdzieści i cztery?) "
    No ale przeciez wlasnie o to chodzi,ze pederasci masowo sie zarazaja HIV, bo uprawiaja taki niezabezpieczony seks w przeciwienstwie do hetero,gdzie odsetek tak ryzykownych zachowan jest skrajnie mniejszy.W dokumentach n.p. niemieckiego Instytutu Roberta Kocha,ktory opublikowal w raporcie, ze w Niemczech w 2009 roku 65% nowych zakazen przypadlo na pederastow jest to nawet wyraznie napisane.Jezeli w USA 19 % pederastow ma HIV,a w Niemczech grupa spoleczna,ktora ma odsetek w spoleczenistwie 2-4% jest odpowiedzialana za 65% zakazen, to nie pytaj sie naiwnie skad 40-krotnie wyzsze ryzyko zarazenia sie HIV u pederasty niz u mezczyzny hetero.Napewno nie 3 czy 5 krotnie wiecej, bo to by oznaczalo, ze odsetek zarazonych hetero by siegal w USA poziomowi z Ugandy.
    Przypomne do tego, ze ta tendencja u pederastow jest od kilku lat znowu mocno wzrostowa.AIDS im juz najwidoczniej niestraszny.

"A tak swoją drogą, z ciekawości: skąd taka potrzeba, żeby powstał artykuł dotyc
    > zący ilości zachorowań wśród homoseksualistów? "-zeby uswiadomic spoleczenstwo, ze grupa,ktora sama kreuje sie na wyjatkowo postepowa i dobrze wyksztalcona, w rzeczywistosci jest skrajnie zdemoralizowana i poprostu ograniczona intelektualnie.Bo na Zachodzie byly setki kampanii tlumaczace co to HIV i jak sie zabezpieczac.Do pederastow jak widac ten przekaz nie trafil.Albo sa tak umyslowo destrukcyjni, ze swiadomie sie sami niszcza albo sa wyjatkowo glupi.
    --
  • inzynier.kowalska 04.01.11, 18:56
    Ok, znalazłam źródło. Nie wiem czemu nie mogłeś podać linka?

Co do reszty Twojej wypowiedzi - już mi się nie chce tłumaczyć. Policz sobie sam.

Zresztą celowo zadałam to ostatnie pytanie.
    Idę stąd, bo jadem śmierdzi.
    --
  • magnusg 04.01.11, 20:38
    Podalem link do amerykanskiego raportu w watku "prosze bardzo"-moderacja masowo tu watki skasowala masowo i ten tez niestety.

"Policz sobie sam"-przeciez policzylem.Pederastow jest 2-4%.Odsetek zakazen 65%.Czyli w Niemczech ryzyko nowego zakazenia sie HIV jest u pederasty 15-32 razy wyzsze niz u hetero.
    W USA HIV jest zakazona 0,45% populacji.(1,1 miliona chorych).Policz sobie teraz relacje do 19% wsrod pederastow i masz 44 krotna przebitke
    --
  • fig-ga 04.01.11, 10:37
    A może być odwrotnie? Kobieta, w której kochają się geje?
  • piotr_57 04.01.11, 11:20
    fig-ga napisała:

> A może być odwrotnie? Kobieta, w której kochają się geje?

Odwrotnie to chyba jest wówczas gdy mężczyźni kochają się w lesbijkach.
  • fig-ga 04.01.11, 12:39
    No w sumie...
    --
    http://1.1.1.3/bmi/kwejk.pl/site_media/obrazki/0696__7549_05e1.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka