Dodaj do ulubionych

Poszukuje nastoletnich mam z Gdańska

03.01.11, 18:20
Drogie Dziewczyny.

Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat dorosłych już kobiet, które urodziły dziecko w nastoletnim wieku.
Sama jestem jedną z takich mam i interesuje mnie głównie możliwość samorealizacji takiej dziewczyny, jej doświadczenia w doroślejszym wieku, wpływ tego wydarzenia na dalsze losy.
Poszukuje kobiet, które w okresie, gdy uczęszczały do liceum, technikum, zawodówki urodziły dziecko. Zależy mi na tym, aby były to osoby, których dzieci osiągnęły już wiek co najmniej 10 lat.
Jeśli któraś z Was miałaby ochotę pomóc mi w mojej pracy, byłabym wdzięczna.
Jeśli macie dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiem za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Mój mail: inez120@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • dr.verte 03.01.11, 18:46
    agnieszka-3city napisała:

>
    > Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat dorosłych już kobiet, które
    > urodziły dziecko w nastoletnim wieku.

Nie da sie urodzic od razu nastolatka.
  • megi1973 04.01.11, 15:30
    jak można rodzić będąc nastolatką??? toż to całkowita głupota
  • calineczka_777 04.01.11, 16:29
    megi1973 napisała:

> jak można rodzić będąc nastolatką??? toż to całkowita głupota

Ludzie popelniaja niestety glupoty. Tak to juz jest.
  • animusfelina 04.01.11, 19:14
    Pewnie, jak już zaciążyły, to powinny czekać z porodem do 20-tki, co najmniej...Tylko, że słyszałam taką plotkę, że ciąża trwa 9 miesięcy, niezależnie od wieku ciężarnej, ale ja to głupia jestem. Nastolatki uprawiają seks, a że 100% skutecznej antykoncepcji nie ma, to niektóre wpadają. Jest to oczywiście nienajlepsza sytuacja, bo wywraca młodej dziewczynie życie do góry nogami, ale też nie jest to najgorszy dramat jaki może człowieka spotkać. A dywagacje, czy jest to mądre, czy głupie nie mają sensu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka