27.04.11, 20:50
Nie mam duzego doswiadczenia w tym temacie, dlatego pytam doswiadczone niemile (nie)kolezanki. Chodzi mi o randke, spotkanie przy stole, w kawiarni, w restauracji, w domu, a nie w lozku!
Jak jzu wspomnialem nie mam doswiadczenia, ale zyje juz dosyc dlugo i przygotowalem sie psychicznie do tego, by w koncu na randke sie wybrac. O czym sie wtedy rozmawia i w jaki sposob dzialac czy zrobic jak najlepsze wrazenie?
Edytor zaawansowany
  • minasz 27.04.11, 20:55
    cos ci pamiec szwankuje bo juz pisałes ze na randce byłes
    --
    szanim = minasz
    akcja:)
    www.youtube.com/watch?v=JudFGRUrN_8
    www.youtube.com/watch?v=kpBQ1S-ysDI&feature=BF&list=ML4oVf-d_DwKCAeDqq8PaMeXghMtfaal_-&index=2
  • timetotime 27.04.11, 20:59
    Przecież byłeś jakiś czas temu na randce, opisywałeś ją dokładnie.
  • minasz 27.04.11, 21:15
    czyli to poprostu trol ewentualnie ma problemy z pamiecia lub osobowoscia
    --
    szanim = minasz
    www.youtube.com/watch?v=kpBQ1S-ysDI&feature=BF&list=ML4oVf-d_DwKCAeDqq8PaMeXghMtfaal_-&index=2
  • konewka11 27.04.11, 21:01
    Przede wszystkim sie nie denerwuj. Potraktuj to jak spotkanie kolezenskie, a nie mysl o dziewczynie jako o potencjalnej kandydatce na zone. Opowiedz o swoich zainteresowaniach. O pracy. Patrz dziewczynie w oczy, lekko sie usmiechaj. Zapytaj ja co ona lubi robić i słuchaj co ma do powiedzenia. Podtrzymuj jakos w subtelny sposob tematy. Mozna rozmawiac o wielu rzeczach zainteresowanich, pracy, wakacjach, planach na przyszlosc, rodzenstwie, zwierzetach. Nie badz nachalny, potraktu ja jak kolezankę.
  • akle2 27.04.11, 22:15
    To niewykonalne.
  • zeberdee24 27.04.11, 21:06
    Ja robię tak - wpadam do lokalu i mówię: "Dla mojej Krysi najlepszy zestaw poproszę". Stare ale zawsze działa.
    --
    D`oh!
  • raohszana 27.04.11, 21:17
    Ponoć już byłeś z tą w tunice, a tu co? Kłamczuch!

--
    Nie musisz być bohaterem. Nie musisz walczyć o sprawy, które uważasz za słuszne, jeśli boisz się konsekwencji swoich czynów. Ale pamiętaj, tchórzostwo nie jest wytłumaczeniem dla podłości. Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.
  • chersona 27.04.11, 21:23
    cicho tam. nie pyskować! ;) inaczej ominie nas kolejna ciekawa narracja Kombiego. mnie wprawdzie szczegółowy opis tamtej randki zniesmaczył, łatwiej jednak będzie mi znieść kolejną lekturę, wiedząc, że to wytwór jego wyobraźni.
    już zacieram ręce na kolejną historię - już dla samego języka warto, bo ciekawy.
  • raohszana 27.04.11, 21:25
    chersona napisała:

> cicho tam. nie pyskować! ;) inaczej ominie nas kolejna ciekawa narracja Kombieg
    > o. mnie wprawdzie szczegółowy opis tamtej randki zniesmaczył, łatwiej jednak bę
    > dzie mi znieść kolejną lekturę, wiedząc, że to wytwór jego wyobraźni.
    *
    A która część konkretniej? Analiza osobowości wybranki? :D

> już zacieram ręce na kolejną historię - już dla samego języka warto, bo ciekawy
    > .
    *
    I dla tych refleksji! I wnikliwych obserwacji i analiz!

--
    Nie musisz być bohaterem. Nie musisz walczyć o sprawy, które uważasz za słuszne, jeśli boisz się konsekwencji swoich czynów. Ale pamiętaj, tchórzostwo nie jest wytłumaczeniem dla podłości. Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.
  • chersona 27.04.11, 21:18
    na mnie najlepsze wrażenie - może nie jako kandydat na chłopaka, ale jako ciekawy rozmówca - zrobiłbyś będąc sobą. masz bogate słownictwo, ciekawe spostrzeżenia i cięty język. broń boże nie stosuj metod podrywaczy internetowych, których nam tu serwowałeś.
    metoda zebka ryzykowna - bo co to w końcu jest ten najlepszy zestaw? gusty kulinarne to sprawa indywidualna.
  • minasz 27.04.11, 21:24
    i poglady mocno prawicowe podjezdzajace pod faszystowskie
    --
    szanim = minasz
  • chersona 27.04.11, 21:27
    akurat nie jestem pewna, czy w rozmowie Kombi te poglądy by tak akcentował. tak jak nie jestem pewna, czy ty na spotkaniu ze mną powiedziałbyś: tak patrzę, patrzę w ten twój ryj i normalnie nie mogę - jak tu często nam piszesz o damskich buziach.
  • minasz 27.04.11, 22:48
    co ja na to poradze ze jak kobieta jest wredna to jak na nia patrze nie widze buzi tylko ryj
    --
    szanim = minasz
  • kombinerki.pinocheta 27.04.11, 22:45
    Prawicowe na pewno, ale wskaz w ktorym miejscu faszystowskie.
  • minasz 27.04.11, 22:57
    nie napisałem ze faszystowskie tylko podjezdzajace pod faszystowskie- a wskazac nie potrafie
    poprostu tak cie zapamietałem(pewnie na podstawie czegos)
    zapamietałem tez ze lubisz horrory szczególnie o zombiakach - praktycznie z wiekszosci a stałych forumowiczów mam jakies skojarzenie choc konkretnych wypowiedzi w ogole nie pamietam
    --
    szanim = minasz
  • funny_game 27.04.11, 21:22
    Na początek naucz się swojego imienia, żebyś się umiał przedstawić.
    Bo na forum Ci się czasem wcielenia Kąbiowe i Józkowe mylą.

--
    God rest the souls of that poor family... and pussy's half price for the next 15 minutes! - Al Swearengen
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/dd/ai/hcbd/Bd2sD31ZeFjNibDlMX.jpg
  • six_a 27.04.11, 23:05
    jakbyś miała na imię adolf, to też byś miała trudności z randkami, okrutnico.
    :)
    --
    miracle drug
  • zamysleniee 27.04.11, 21:26
    > Nie mam duzego doswiadczenia w tym temacie, dlatego pytam doswiadczone niemile

Nie mogę się wypowiedzieć-bo jestem miła :D
    --
    ...
  • akle2 27.04.11, 22:13
    Ja uważam, że powinieneś pójść z obstawą. Damską, jak kobiety Kadafiego, w bezpiecznej odległości, wtopione w tłum. Jak ta Twoja panna będzie się za bardzo do Ciebie dobierać, to za włosy i o glebę. Czy wystarczająco nie-miło napisałam?
  • gobi05 27.04.11, 22:44
    > sie psychicznie do tego, by w koncu na randke sie wybrac. O czym sie wtedy
    > rozmawia i w jaki sposob dzialac czy zrobic jak najlepsze wrazenie?

Wprawdzie pytanie nie do mnie, ale dam ci jedną radę: nie krytykować. Dziewczyna mówi, że ciekawią ją wolne związki? Powiedz, że to rzeczywiście ciekawe. Dziewczyna ma dżinsy i suknię balową? Powiedz, że oryginalne. Dziewczyna pokazuje ci paskudnego kaszalota? Powiedz, że na pewno ma ciekawe wnętrze. Kobiety lubią pozytywne nastawienie do życia.
  • kombinerki.pinocheta 27.04.11, 22:51
    >Kobiety lubią
    > pozytywne nastawienie do życia.

To ja sie nie nadaje, bo jestem urodzonym pesymista. Do tego nie potrafie klamac.
  • akle2 27.04.11, 23:02
    kombinerki.pinocheta napisał:

> Do tego nie potrafie klamac.
    >

A kobieta w zielonej tunice? :P
  • six_a 27.04.11, 23:06
    to była ta?

http://i.obrazky.pl/modliszka-karate-877-OBRAZKY.PL.jpg

--
    the adventure
  • gobi05 28.04.11, 07:29
    > >Kobiety lubią pozytywne nastawienie do życia.
    >
    > To ja sie nie nadaje, bo jestem urodzonym pesymista.

Więc ćwicz. Zacznij od czegoś prostego, np. od znajdowania dobrych stron w aktualnej pogodzie.
    - Deszczowy dzień?
    - Świetnie, w końcu się wyśpię!

- Słoneczny dzień?
    - Bardzo piękna pogoda!

- Zimno i mglisto?
    - Niesamowita odmiana, dawno czegoś takiego nie widziałem!

Ćwicz z myślą o najwspanialszej miłości swojego życia.
  • six_a 27.04.11, 23:03
    kombi, zapamiętaj, tylko tematy uniwersalne: rok produkcji, przebieg, kiedy ostatni przegląd i sprawdź, czy maska nie za ostro macana.
    powinno być dobrze.
    trzymam kciuki, a matka niech zbiera na posag dla ciebie. bo bez posagu może być ciężko w końcu się ciebie pozbyć, aaaale z dopłatą ktoś weźmie.

--
    not enough
  • wirtuozeria 26.08.19, 16:14
    Sprawdźcie jak się warto przygotować do randki, głównie panie ;)
    osadapiekna.pl/zabiegi/zabiegi-ktore-musisz-wykonac-przed-randka/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka