07.05.11, 21:26
najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)
ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac
co mozna robic w Warszawie ?
Edytor zaawansowany
  • 07.05.11, 21:34
    Możesz zacząć się udzielać charytatywnie albo chodzić na darmowe koncerty i wystawy. Możesz jeździć na rowerze, rolkach albo biegać. Możesz wyjechać korzystając z CouchSurfingu albo odwiedzić znajomych. Możesz przeczytać 30 zaległych książek albo przejechać się wszystkimi liniami autobusów w Warszawie. Możliwości jest wiele, jedynym ograniczeniem są Twoje chęci i preferencje.
  • 07.05.11, 21:35
    takatam34 napisała:

> najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)
    *
    To już i na to dają zwolnienie?

> ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac
    > co mozna robic w Warszawie ?
    *
    Mieszkasz i nie wiesz?

--
    Nie musisz być bohaterem. Nie musisz walczyć o sprawy, które uważasz za słuszne, jeśli boisz się konsekwencji swoich czynów. Ale pamiętaj, tchórzostwo nie jest wytłumaczeniem dla podłości. Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.
  • 07.05.11, 21:39
    raohszana napisał:

> To już i na to dają zwolnienie?

to jest jeden z bardziej bagatelizowanych społecznie problemów ludzi, a może doprowadzić do poważnej choroby psychicznej, a problem jest coraz poważniejszy www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/spoleczenstwo/polacy-najbardziej-zestresowanymi-pracownikami-na-swiecie,76186,1

--
    forum.gazeta.pl/forum/f,102329,Kobieta_bez_cenzury.html

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
  • 07.05.11, 21:36
    Zwolnienie lekarskie jest wynikiem wypalenia zawodowego???
  • 07.05.11, 21:37
    spacery po parkach warszawskich, wyjazdy za miasto, np. do Kampinosu, do zamku w Czersku etc.

a po powrocie czytanie jakichś fajnych książek dla relaksu :)

--

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
  • 07.05.11, 21:42
    rob cokolwiek z tego co Ci tu podpowiadaja tylko nie siedz juz w internecie bo juz calkiem pograzysz sie w jakiejs depresji...albo idz do lekarza po jakies prochy i odprez sie.
  • 07.05.11, 22:24
    ja dla odstresowania oglądam dobre kabarety :)
    www.youtube.com/watch?v=Z3DhhjnND-A

--

• 07.05.11, 22:56
    Boszz... Kamol jaki młody!
    To były dobre czasy.

--
    www.youtube.com/watch?v=rskFaiDIEwA - I Want...
  • 07.05.11, 22:07
    Omg sezon imprezowy rozpoczęty, a ty pytasz co robić?! :)
    Zacznij od nocy muzeów. :D
    Jakbym miała tyle wolnego to spałabym do popołudnia a wieczory i noce spędzałabym z ludźmi w knajpach. A w weekend na żagle albo linki. :P

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/nc/ci/deyd/J2E8RrUg1aPu29AKmX.jpg
  • 07.05.11, 22:28
    alezeco placa Ci a ty se robisz cokcesz? aaa!! jezyk, jeden drugi, trzeci, joga, i inne takie rozwijaj sie , ogolnie zawiszcze:)))
  • 07.05.11, 22:31
    Spać do południa i gapić się w sufit. Inaczej nawet nie poczujesz, że masz wolne i nie odczujesz braku obowiązków i potrzeby powrotu do aktywności zawodowej.
  • 07.05.11, 22:58
    Wow, co zrobić żeby się wypalić??

--
  • 07.05.11, 23:00
    sport, dragi, rock
  • 07.05.11, 23:01
    grassant napisał:

> sport, dragi, rock

A love?

--
  • 07.05.11, 23:04
    love to oczywiste. tak jak karmienie się i oddychanie
  • 07.05.11, 23:24
    dziwki i szampan
  • 07.05.11, 23:58
    jesli nie wiesz, co ze soba zrobic, to brzmi jak wypalenie 'zyciowe', a nie zawodowe...
    jak widac net masz, wnioski co z tym zrobic w kontekscie Warszawy wyciagnij sama
  • 08.05.11, 02:32
    Zapisz się na jogę nago i naucz swoje koty robić na drutach.
  • 08.05.11, 03:02
    takatam34 napisała:

> najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)

I jeszcze płacą Ci za to? Szczęściara!
  • 08.05.11, 03:29
    takatam34 napisała:

> ale nie wiem co mam wtedy robic

Mozesz sprobowac myslec.
  • 08.05.11, 06:52
    a mogłam leżeć przez miesiące na zwolnieniu lekarskim
  • 08.05.11, 12:02
    Yy, nie rozumiem pytania...
    --
    Bukkake jest wtedy jak Mamusia i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś razem postanowią, że Mamusia potrzebuje specjalnego kremu do nawilżania twarzy.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.