Dodaj do ulubionych

gdzie najczęsciej robimy zakupy

23.05.11, 08:30
hej dziewczyny gdzie najczęściej robicie zakupy? wolicie mały sklepik duzy moloch czy zakupy przez net?

ja osobiście jak mam iść do molocha to biorę kartkę ze spisanymi rzeczmi co mam kupić żeby za dużo kasy nie wydać po woli zaczynam się też przełamywać do zakupów przez net
Edytor zaawansowany
  • black-sandra 23.05.11, 08:36
    Osobiście wolę małe sprawdzone sklepiki a do molochów chodzę tylko wtedy gdy muszę .
  • triismegistos 23.05.11, 10:25
    Zależy co. Pieczywo w piekarni pod domem, warzywa na hali M., mięso na hali M., albo na centralnym, masło, śmietanę, chemię itp w biedronce, jak mam wejść do molocha jestem chora...
    --
    Bukkake jest wtedy jak Mamusia i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś i Tatuś razem postanowią, że Mamusia potrzebuje specjalnego kremu do nawilżania twarzy.
  • jael53 23.05.11, 10:39
    W jednej przyzwoitej sieciówce (typu "Piotr i Paweł", którego zresztą w tej okolicy nie ma, a szkoda). Duże to nie jest i ma import fajnych chlebów z Puńska. A to dla nas sprawa ważna, jako że lokalne piekarnie wytwarzają coś w rodzaju "pieczywa przemysłowego". Chemia u Rossmana, bo to też jedyne miejsce, gdzie na pewno znajdziemy orzechy do prania i insze w miarę niejadowite czyściwa.

PS. Ta liczba mnoga stąd, że zakupami zajmujemy się z mężem na zmianę (a nie że pod wpływem upałów zaczęłam podwójnie widzieć).
  • cafem 23.05.11, 10:39
    W supermarkecie średniej wielkości i dobrej jakości;)
  • krystynaa66 23.05.11, 10:49
    ja najczęsciej robię zakupy w supermarketach. jednak warzywa i owoce kupuje wyłącznie na bazarze. mam sprawdzone miejsce. sklepiki osiedlowe raczej odpadają, niektóre produkty są dwa razy droższe niz w supermarkecie. a jak wiadomo takie czasy, że trzeba oszczędzać.
  • izabellaz1 23.05.11, 10:44
    Duże zakupy przez neta. Jaja, warzywa i owoce na bazarku.

--
    --------------------
    Si vis pacem, para bellum
  • hotally 23.05.11, 10:54
    w sklepie ekologicznym

--
    Ally von Boska
    aluh.fotolog.pl
    Donald matole, Twój rząd obalą KIBOLE!!! zegardlugu.pl/
  • jael53 23.05.11, 10:59
    Pozytywnie Ci tego zazdroszczę - istnienia takiej możliwości. Gdzieniegdzie w Polsce wschodniej nieśmiałe ekosklepiki kiełkują - ale na razie zajmują się ekomydłem i powidłem, czyli - w jednym miejscu mąka hryczana, korzeń kozłka i szare mydło.
  • dzidzia_bojowa 23.05.11, 11:10
    No jak to gdzie? W Biedrące:)) Wyłącznie!

--
    http://img205.imageshack.us/img205/5448/biedronka01ma3.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka