Dodaj do ulubionych

brak okresu, proszę o pomoc.

06.07.11, 17:03
Witam.

Ostatnią miesiączkę miałam na początku czerwca. Zazwyczaj moje cykle były regularne - ok 24 dni. Ostatnio odchudzałam się. Rano zazwyczaj jadłam jogurt, często w wersji light, na obiad np tzw. zupkę chińską... Jadłam bardzo mało mięsa. Na dodatek zaczęłam uprawiać sport, od czasu do czasu biegałam (ok 2 km dziennie). W ostatnim czasie trochę się stresowałam np wyborem studiów, wynikami matury i dość często denerwowałam. Jest już 5 lipiec, ale miesiączka nadal się nie pojawiła chociaż od ponad 2 tygodni zaczęłam odżywiać sie normalnie ze wzgledu na apele mamy, która z resztą miała racje..
Na dodatek zauważyłam powiekszenie piersi, brodawek i sutków a wargi sromowe i wejscie do pochwy sa zasinione (czym to mzoe byc spowodowane?) i w koncu dopatrzylam sie jednej żyłki na piersiach kiedy zaczelam jej szukac wiedzac, ze wraz z brakiem okresu sa to obajwy ciazy. W górnej czesci okolic intymnych zauwazylam tez wypryski z biala wydzielina w srodku... Czasem albo wydawalo mi sie, albo odczuwalam podwyzszona temperature ciala. Ciązę na 90% wykluczam. Jednak zamiast krwi w terminie kiedy mial przyjsc okres, zauwazylam ze na zawnatrz wydostawaly sie białe grudki. Bardzo sie stresuje... naczytałam sie troche o ciązach bez stosunku i wydaje mi sie ze jestem ciazy... ale urojonej. Mam nadzieje ze ktos pomoze mi rozwiac wszelkie watpliwosci. :(
Edytor zaawansowany
  • paranas-2 06.07.11, 17:06
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • six_a 06.07.11, 17:11
    okres to ostatnio ktoś miał na zbyciu w związku z wyjazdem nad morze.
    polecam tę aukcję.

--
    magnificent
  • izabellaz1 06.07.11, 18:11
    "Lubię to!" :D

--
    --------------------
    Si vis pacem, para bellum
  • m-kow 06.07.11, 18:43
    No boooooskie normalnie !!!

---
    "Statek coraz bardziej przecieka, pasażerowie jeszcze nie wiedzą, ale pierwszy oficer wie i po cichu ubiera kamizelkę ratunkową. Żeby pasażerowie nie zauważyli nalewającej się wody, to przelewa ją z sali balowej do maszynowni (czyli środki z OFE do ZUSu)." K. Rybiński
  • reniatoja 06.07.11, 17:12
    Na poczatek kup sobie test ciazowy w aptece, ale zamiast sikac na niego to dla pewnosci nasikaj do kubeczka i zamocz koncowke. Bo ja raz jakos nie trafilam sikajac i test mi sie zmarnowal, od tej pory zawsze do kubeczka. No i daj znac jaki wynik.

Ale wez pod uwage tez to, ze pierwsze ojawy rzekomen ciazy, o jakich piszesz, to sa tez objawy zblizajacego sie okresu - bardzo podobne, zwlaszcza, ze nasilone, jesli okres sie spoznia. Jak nei bylo stosunku to naprawde masz marne szanse na bycie w ciazy, to trzeba jednak troche sie postarac, a nie tak przez zapylenie sie nie zachodzi.
  • princess_yo_yo 06.07.11, 17:21
    no prosze a wydawaloby sie ze trafic do kubeczka i w test to praktycznie to samo
  • reniatoja 06.07.11, 17:24
    nie, no z kubeczkiem masz wieksze pole do popisu :)
  • six_a 06.07.11, 18:46
    a jak nie trafiłaś w test, to dlaczego on się zmarnował? wpadł do muszli?:)

--
    celebration
  • reniatoja 06.07.11, 18:53
    trafialam trafialam i jak w koncu cokolwiek utrafilam to mi sie strumien wyczerpal, test sie trochi umoczyl, ale za malo, zeby cokolwiek wykazac, a strumienia juz nie mialam wiecej, a wydaje mi sie, ze jakbym do nastepnej fali czekala kilka godzin, to mogloby tez juz byc niewiarygodne ;)

Amsoryyyyy, co za opisy :)
  • 1malinka1 06.07.11, 19:56
    mam nadzieje ze sa to obajwy zblizajacego sie okresu, ktory spoźnia się przez odchudzanie..
  • black-sandra 06.07.11, 17:20
    1malinka1 napisała:

Mam nadzieje ze kt
    > os pomoze mi rozwiac wszelkie watpliwosci. :(

Najpewniej bedzie to ginekolog .
    --
    pierwszy mąż jak naleśnik - zwykle nieudany :)
  • wartosc.energetyczna 06.07.11, 17:53
    1malinka1 napisała:

> Witam.
    > Ostatnią miesiączkę miałam na początku czerwca. Zazwyczaj moje cykle były regul
    > arne - ok 24 dni. Ostatnio odchudzałam się. Rano zazwyczaj jadłam jogurt, częst
    > o w wersji light, na obiad np tzw. zupkę chińską... Jadłam bardzo mało mięsa. N
    > a dodatek zaczęłam uprawiać sport, od czasu do czasu biegałam (ok 2 km dziennie
    > ). W ostatnim czasie trochę się stresowałam np wyborem studiów, wynikami matury
    > i dość często denerwowałam. Jest już 5 lipiec, ale miesiączka nadal się nie po
    > jawiła chociaż od ponad 2 tygodni zaczęłam odżywiać sie normalnie ze wzgledu na
    > apele mamy, która z resztą miała racje..
    > Na dodatek zauważyłam powiekszenie piersi, brodawek i sutków a wargi sromowe i
    > wejscie do pochwy sa zasinione (czym to mzoe byc spowodowane?) i w koncu dopatr
    > zylam sie jednej żyłki na piersiach kiedy zaczelam jej szukac wiedzac, ze wraz
    > z brakiem okresu sa to obajwy ciazy. W górnej czesci okolic intymnych zauwazyla
    > m tez wypryski z biala wydzielina w srodku... Czasem albo wydawalo mi sie, alb
    > o odczuwalam podwyzszona temperature ciala. Ciązę na 90% wykluczam. Jednak zami
    > ast krwi w terminie kiedy mial przyjsc okres, zauwazylam ze na zawnatrz wydosta
    > waly sie białe grudki. Bardzo sie stresuje... naczytałam sie troche o ciązach b
    > ez stosunku i wydaje mi sie ze jestem ciazy... ale urojonej. Mam nadzieje ze kt
    > os pomoze mi rozwiac wszelkie watpliwosci. :(

oczywiście, lekarz.

--
    I recommend wearing trash cans on your heads to avoid any accidental exposure to knowledge
  • six_a 06.07.11, 18:47
    albo położna, jak trochę dłużej poczeka.

--
    everything you wanted
  • starykawaler35 06.07.11, 18:17
    www.womenonweb.org/
  • reniatoja 06.07.11, 19:10
    Moze zamiast beztroskiego i bezmyslnego podania linka do "pomocnej " organizacji przydaloby sie troche refleksji i ewentualnie (w razie gdyby to byla ciaza, bo pewnie nie jest) rozmowa, czy ona w ogole jest zainteresowana "wywolywaniem miesiaczki" ?

Dlaczego uwazasz, ze zarowno autorce tego watku, jak i jej (niewiadomo, czy w ogole istniejacemu) dziecku najbardziej przyda sie tabletka, ktora "zalatwi" problem raz na zawsze?

Chcialbys, zeby kiedys Twoja corka, czy siostra, gdyby spotkala ja niespodziewana ciaza, po prostu lyknela procha, wydalila i poszla na disco?
  • triismegistos 07.07.11, 18:15
    Tak od razu na disco to się nie da.
    --
    Jeśli po dwóch zimnych i deszczowych dniach następuje trzeci - ciepły i słoneczny - to najczęściej nazywa się on poniedziałek.
  • best.yjka 06.07.11, 18:50
    Już jedno w historii było, ty będziesz następna.
  • g.r.a.f.z.e.r.o 06.07.11, 19:30
    best.yjka napisała:

> Już jedno w historii było, ty będziesz następna.

Powiedziała że w ciąży nie jest na 90%. Niepokalane poczęcie zdarza się rzadziej niż raz na 10 przypadków :D

Więc podejrzewam że uprawiała coś więcej niż sport...
    --
    www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88
  • swiete.jeze 06.07.11, 19:46
    "naczytałam sie troche o ciązach bez stosunku i wydaje mi sie ze jestem ciazy... "

Zawsze może to być ciąża z ręcznika. Nie takie rzeczy to forum już widziało.
    --
    bykom-stop.avx.pl
  • wartosc.energetyczna 06.07.11, 19:49
    swiete.jeze napisała:

> "naczytałam sie troche o ciązach bez stosunku i wydaje mi sie ze jestem ciazy..
    > . "
    >
    > Zawsze może to być ciąża z ręcznika. Nie takie rzeczy to forum już widziało.

a ja słyszałam o ciąży z basenu..

--
    I recommend wearing trash cans on your heads to avoid any accidental exposure to knowledge
  • princess_yo_yo 07.07.11, 13:25
    wcale nie jedno: jezus, krol artur, darth vader, innych nie pamietam...
  • moonogamistka 06.07.11, 19:51
    a kolezanka zna takie pojecie jak:GINEKOLOG?
  • 1malinka1 06.07.11, 19:53
    tak, oczywiscie zna ale przed pojsciem do ginekologa chciala poznac opinie innych osob. proste. i nie musicie byc zlosliwi bo to naprawde w niczym nie pomaga.
  • wartosc.energetyczna 06.07.11, 19:59
    1malinka1 napisała:

> tak, oczywiscie zna ale przed pojsciem do ginekologa chciala poznac opinie inny
    > ch osob. proste. i nie musicie byc zlosliwi bo to naprawde w niczym nie pomaga
    > .

kiedy masz wizytę?
    ciąża to nie jest jedyny problem na jaki może wskazywać brak okresu

--
  • soulshunter2 06.07.11, 20:02
    wlasnie, moze cos w tych zupkach z chin bylo? Jakies chinskie nasienie albo cus?
    --
    Nie rób komuś dobrze, nie będzie ci źle.
    Pisanie polskich znaków jest bardzo męczące i niewygodne.
  • 1malinka1 06.07.11, 20:05
    oczywiście... chcesz się dowartościować? zmień sposób.
  • soulshunter2 06.07.11, 20:08
    widzisz, jak mnie kiedys bolal zab to poszedlem do dentysty a nie pytalem najpierw na forum ktory to zab mnie moze bolec i dlaczego.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:14
    A blad, bo moze napierdzielac 6 gorna a czlek mysli, ze 5 dolna prawa;-0 FORUM zawsze wie lepiej;-)
  • soulshunter2 06.07.11, 20:18
    RTG webcamem tez mozna zrobic co nie?
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:28
    na forum?;-)))
  • soulshunter2 06.07.11, 20:32
    pewnie ze tak! Nie takie rzeczy forum robilo! Dwie tutaj to nawet szklane kule maja i wszystko wiedza.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:34
    Ja pierdziu;_) to po co USG i inne mammografie;-)
  • soulshunter2 06.07.11, 20:35
    no wiesz, lekarze tez musza jakos zarobic na ten kieliszek chleba
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:38
    qrna myslalam, ze zyluja na panstwowym sprzecie;_))) ale moze cos zle widzem;_))
  • soulshunter2 06.07.11, 20:40
    pani, panstwowy to oni do prywatnych gabinetow wzieli. W szpitalach maja od łorkiestry
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:42
    malo wiecie Panie;_)) Sie dzieje na sprzecie;_)) Ale ja lubie dochtoroof to im sprzyjam;_))
  • soulshunter2 06.07.11, 20:44
    ja tez lubie, fajne chlopaki, zawsze maja sie co napic w biurku.Taka praca, to nie dziwota.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:47
    No noszom im do oporu;_)) A potem same alkoholiki;_))
  • soulshunter2 06.07.11, 20:48
    no musza nosic,inaczej nam nie urosnie produkt krajowy brutto. Jak juz nie bedziemy zielona wyspa to przynajmniej bedzie na kogo zwalic.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:53
    ale o szara strefa.. Piotr gadal, ze sie wlicza tez;_)) Dobra wyckam Metakxe dla PKB;-))
  • soulshunter2 06.07.11, 20:55
    ty, no wez. Grekom pomagasz? Do naszej bramki strzelasz? No mónia no, badz patriotka.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 20:58
    przymknij oka, wynagrodzem Ci po 7* metaksie;-) Bedzie Pan zadooowooolpnyyy:-)
  • soulshunter2 06.07.11, 20:59
    no w sumie, uny to tez łunia to jakby rodzina co nie?
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 21:01
    Noo , pomysl, Ty- ja, UNIA,,,plaza i takje tam,moze byc w nocy... akceptujesz?;-))
  • soulshunter2 06.07.11, 21:05
    co mam nieakceptowac? Pani mowisz, pani masz, my wszystko fersztejen.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 21:08
    Wiedzialam, masz mjem;_) od 16h do 22h;-)
  • soulshunter2 06.07.11, 21:11
    ale co tak krotko? A łikendy?
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 21:15
    eee noo yyy ... 4-9h? CALA TFOJA?;-)
  • soulshunter2 06.07.11, 21:18
    dobra dobra, tu musi byc jakis haczyk. Mama mowi, ze jak kobieta czegos nie da to nie da, a jak mowi ze da to mowi.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 21:22
    No to obgadane, 40tka przechodzona, wiesz jak jest.
    Mama zrozumje:-)
  • soulshunter2 06.07.11, 21:27
    licznik sie podrasuje i bedzie nowka sztuka niesmigana. Mama nie pozna, wzrok ma juz nie tan.
    --
  • moonogamistka 06.07.11, 21:30
    Dobra, ja biore, mame przekonaj sam;-)
  • six_a 06.07.11, 20:32
    i uważasz, że to normalne tak od razu do dentysty, i to bez konsultacji ogólnopolskiej?

--
    where do I begin
  • soulshunter2 06.07.11, 20:36
    no wlasnie teraz juz wiem ze to byl wielki blad i okropna nieodpowiedzialnosc. Prosze o lagodny wymiar kary.
    --
  • 1malinka1 06.07.11, 20:03
    w tym tygodniu zrobie test ciazowy a w nastepnym umowie sie z na wizyte, keidy bede miala jako takie rozeznaie ze tak powiem...
  • deletka 06.07.11, 21:05
    Zrób tak. Tutaj nikt niczego konkretnego Ci nie doradzi, organizm i jego reakcje to bardzo indywidualna sprawa, nawet jak miał ktoś podobnie.
    A zatrzymanie miesiączki może być spowodowane dietą jak najbardziej, jeśli jest zbyt restrykcyjna.
  • maitresse.d.un.francais 06.07.11, 22:12
    "Ch... go wie".
  • lolcia-olcia 06.07.11, 20:26
    idź do lekarza idiotko
    --
    Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.
  • 1malinka1 07.07.11, 12:21
    okres się pojawił. i potrzeba było tyle złośliwości, idiotko? ;)
  • ursyda 06.07.11, 20:42
    mogę moją zcedować na Ciebie
  • soulshunter2 06.07.11, 20:45
    jak zcedowac? A vat?
    --
  • ursyda 07.07.11, 08:45
    z vatą
  • pani_frig 06.07.11, 21:00
    Zamiast się tak nakręcać jak ruski budzik na urojoną ciązę lub "ciążę z ręcznika" zrób sobie badania na poziom prolaktyny w surowicy krwi, ale najpierw, jeśli nie jesteś trollem, zamiataj do ginekologa, on wszystko ci wyjaśni dokładnie co i jak.
  • best.yjka 06.07.11, 22:30
    www.youtube.com/watch?v=zwbX9BOXm2c
  • wersja_robocza 07.07.11, 08:59
    Pomoc? 17 strona dziennika, ogłoszenia z serii: wywoływanie miesiączki. Nie ma za co.
  • jolunia01 07.07.11, 14:19
    I co, udało ci się jakoś tę maturę zdać? Bo te ciąże bez stosunku (pomijam IV) to jakieś dziwne mi sie wydają, ale ja dawno do szkoły chodziłam.
    A te, które piszą o niepokalanym poczęciu, to by mogły z księdzem porozmawiać. Z litości wyjaśniam - to dotyczyło Marii i chodzi tu o poczęcie BEZ GRZECHU PIERWORODNEGO. Jej ciąża to zupełnie inne zagadnienie.
    --
    O, to ja - taka mądra jestem?!
  • chai22 07.07.11, 14:32
    A testu kupic nie mozna?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.