Dodaj do ulubionych

Poszukiwanie nieznajomej brunetki z Arkad ;)

18.08.11, 19:32
Cała sytuacja miała miejsce w Arkadach Wrocławskich 18.08.2011 około godziny 13:45 - 14:00.

Jesteś bardzo sympatycznie wyglądającą brunetką, o dość krótkich włosach i ciemnych oczach. Byłaś ubrana w jasno-wrzosową, wzorzystą sukienkę w kwiatki oraz płaskie buty. Przeszłaś obok mnie dwukrotnie - raz przed drobnym zakupem w Marks&Spencer, po raz drugi prawdopodobnie kierując się do wyjścia. I właśnie za tym drugim razem obdarzyłaś mnie uśmiechem, który urzekł;)

Ja siedziałem na jednej z ławek, mając po prawej stronie sklep Marks&Spencer. Mam bardzo ciemne włosy i noszę kilkudniowy zarost. Byłem ubrany w białą koszulkę, ciemno-granatowe jeansy i brązowe buty. Obok mnie mogłaś dostrzec czarny plecak w szaro-zielone paski.

Straszliwie żałuję, że nie podszedłem do Ciebie od razu i nie zacząłem rozmowy. Jeśli to czytasz i masz ochotę na spotkanie, napisz proszę wiadomość w tym wątku. Fajnie byłoby spotkać się i porozmawiać;) Proszę osoby niezainteresowane o niezamieszczanie fałszywych postów!

Ps. Jeśli wiesz, że Twoja siostra/przyjaciółka/znajoma, pasująca do rysopisu (;P) mogła być w tym czasie w Arkadach, przekaż jej, proszę, tę wiadomość!

Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • moonogamistka 18.08.11, 19:33
    Debil. trzeba podejsc zaczepic, a nie pisac durne maile po forach.
  • empeczy 18.08.11, 19:37
    moonogamistka napisała:

> Debil. trzeba podejsc zaczepic, a nie pisac durne maile po forach.

Tam debil od razu. Cipa po prostu.
  • moonogamistka 18.08.11, 19:40
    Cipa to komplement;_)) Cipa daje mase rozkoszy, prosze nie obrazac cip;-)
  • empeczy 18.08.11, 20:46
    cipa ≠ cipka

cipka się fajnie kojarzy, bo jest różowa, pachnąca, młoda i WOGLE.

ci... = luźna, śmierdząca, ogólnie stare baby takie mają.
  • anaisanais96 19.08.11, 13:40
    Weź idź się powieś na najblizszym drzewie. Kazda twoja wypowiedź jest wulgarna.
    --
    "Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."
  • fajnajozia 18.08.11, 19:42
    Cwany a nie debil :D Teraz wszystkie zainteresowane brunetki będą słały maile, a i sporo blondynek pewnie się przefarbuje :D
  • six_a 18.08.11, 19:39
    ja chciałam tylko napisać, że jestem niezainteresowana.
    podbicie wątku dziś gratis.

--
    where do I begin
  • gr.eenka 18.08.11, 19:43
    :) to ja się zgłoszę
  • malwan 18.08.11, 19:44
    fajnie
    może się odezwie, lubię takie historyjki ;-)
    --
    obudź się...nic nie będzie potem...
  • dzidzia_bojowa 18.08.11, 19:51
    Byłam dziś w Arkadach w południe! Naprawdę! Jesienne kolekcje już w sklepach królują. Podobają mi się zestawy spodnie- cygaretki i krótki żakiet z firmy, której nazwa zaczyna się na Z. A nie! To na Z to w Renomie( bo i tam byłam!) a w Arkadach to raczej na kosmetyki patrzyłam.
    A jakiegoś czarniawego chłopaczka ja widziała, co siedział i wodził wzrokiem. Troszku oczadziały chyba był...
  • best.yjka 18.08.11, 22:18
    To troll jest.
    "ubrana w jasno-wrzosową, wzorzystą sukienkę w kwiatki ". Który facet rozróżnia fiolet od wrzosu?
  • khadroma 18.08.11, 22:26
    Oczywiscie, ze troll, ale jak sie stara! :D
    --
    http://republika.pl/blog_tb_3926619/5833637/tr/motyle__7_.gif
  • anais_66 19.08.11, 01:36
    best.yjka napisała:

> Który facet rozróżnia fiolet od wrzosu?

Może to plastyk albo inny artysta :)
  • allerune 19.08.11, 11:06
    albo gej...
  • triismegistos 19.08.11, 12:08
    Praktycznie każdy dobry grafik.
    --
    Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.
  • soulshunter2 18.08.11, 20:48
    o ja bylem w arkadach i wlasnie wpadl mi w oko taki piekny mużcina. Poznamy sie?
    --
    Nie rób komuś dobrze, nie będzie ci źle.
    Pisanie polskich znaków jest bardzo męczące i niewygodne.
  • pearl3434 21.08.11, 17:38
    No dawno tak glosno sie nie smialam.Chyba mnie caly blok slyszal jak sie poplakalam ze smiechu ;))))
  • freyete 18.08.11, 20:57
    hmm byłam w arkadach, ale po 18, nie jestem brunetką, choć od biedy można przymknąć oko (wtedy jestem:p) i zauważyłam tylko trochę pulchniejszą panią ochroniarz;) a chłopaczka z pasiastym plecaczkiem nie widziałam. buuu to nie ja;)
  • sofitell 18.08.11, 21:15
    Nie lepiej poszukać na forum regionalnym?.
    A przy okazji, może komuś obiło się o uszy coś o zaginionej mastice w Burgas?
  • kosc_ksiezyca 18.08.11, 21:22
    Ściema.

Który facet wie, co to jest kolor 'jasno-wrzosowy'? Bez przesady.
  • kelbalrai 18.08.11, 21:25
    > Który facet wie, co to jest kolor 'jasno-wrzosowy'? Bez przesady.

Hehe... Dokładnie. Szkoda dziewczyny, bo nawet jeśli to nie ściema, potem i tak się okaże że kolega woli chłopców ;)
  • samuela_vimes 18.08.11, 21:28
    I oto kondycja dzisiejszych facetów.
  • khadroma 18.08.11, 22:04
    To ja bylam! :D

Żartowalam. ;)
    --
    http://republika.pl/blog_tb_3926619/5833637/tr/motyle__7_.gif
  • buuenos 18.08.11, 23:13
    smiejcie sie! po karnavale w kolonii gazety sa pelne anonsow typu,,pszczolka szuka rozowego misia" albo ,,kowboj szuka pielegniarki,calowalismy sie na schodach w X knajpie i nagle zniknela" Ja tam zycze chlopakowi owocnych poszukiwan:-)
  • akle2 19.08.11, 00:18
    No, ja "swojego" chłopa, co go widziałam w kolejce w urzędzie sześć miesięcy temu, do dzisiaj szukam.
    Tak więc głowa do góry, i tak nie znajdziesz.
  • wlody1 19.08.11, 12:02
    Hehehe, ubawiłem się! Ogol się chłopcze to może dziewczyna odpisze... Ja po kilku dniach mam już brodę...:)
    --
    Jeżeli myślisz o tym samym co ja,
    to jesteś niezła świnia...
  • madokss 21.08.11, 23:12
    Proszę, co za błyskotliwe metody poszukiwań. Natępnym razem jak zobaczysz fajną dziewczynę bądź taki kreatywny.
  • lidka_77 22.08.11, 21:29

--
    Czlowiek czlowiekowi kobietá. /Exman/
  • stackwaddy 23.08.11, 19:02
    Plastyk-gej, gejo-plastyk, plastik-gej ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka