Dodaj do ulubionych

Skok w bok uleczy związek?

07.09.11, 13:11
Odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Według tego artykułu www.psychospace.pl/strefa_wiedzy/1/162/ zdrada może wyjść związkowi na dobre. To znaczy, że jak mój facet mnie własnie zdradził ale powie że to dlatego, że chciał spróbować nowych rzeczy i odświeżyć nasz związek to jest ok i mam mu jeszcze podziękować. Czy ktoś z was miał kiedyś tak że po zdradzie (swojej lub partnera) związek odżył?
Edytor zaawansowany
  • ursyda 07.09.11, 13:16
    artykułu nie mogę przeczytać i nie wiem jak jest w innych przypadkach ale w moim nie byłoby już co leczyć.
  • malalenka85 07.09.11, 13:20
    hmm, może teraz się da psychospace.pl/strefa_wiedzy/1/162/ :)
  • jasna_olera 07.09.11, 13:49
    znam dwa takie związki, w jednym jej zdrada uratowała małżeństwo, w drugim jego zdrada...
    Motywacja i argumentacja tych osób może wydac się pokretna dla zwykłego zjadacza chleba (musialam własną empatię wznieść na pokaźne wyżyny, żeby ogarnąć tą kuwetę), ale kurde udało im się i są lepszymi małżeństwami niż byli i zdaje się, że nie tylko na poziomie deklaratywnym.
  • ferro2 07.09.11, 14:24
    nie sadze, u mnie by na pewno nie uleczyl, predzej bym sie z niego wyleczyla:))
    --
    Przegrać to nie znaczy nie mieć racji.
  • ka-mi-la789 08.09.11, 01:04
    Zdrada leczy związek dokładnie tak samo jak tytoń płuca, a alkohol wątrobę. Mój hipotetyczny chłop po takiej odzywce sam musiałby się leczyć z licznych urazów.
    --
    Gadał dziad do obrazu, a obraz do niego: "Spieprzaj, dziadu".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.